• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Homoseksualiści na forum

M

Mastus

Guest
Zauważyłem, że dużo osób na tym forum ma skłonności homoseksualne. Nie ukrywam, że czuję się niezręcznie gdy jakiś facet składa mi "propozycje" wszelakie. Czy nie lepiej by było gdyby każdy określił się wskazał może w loginie swoją orientacje. Nie było by nie porozumień.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Chyba niemozliwe, bo nie tylko w naszym erotycznym społeczeństwie homoseksualiści nie są mile widziani.
Odwrotnie do realu gdzie sa ogólnie szanowanymi fachowcami na niwie zawodowej.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Czekaj że jak. Jak można nie być pewnym swojej plci psychicznie? To nie wie ktoś czy kręcą go fiuty czy nie? Chyba nie ogarniam jak ta niepewność ma działać
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Czekaj że jak. Jak można nie być pewnym swojej plci psychicznie? To nie wie ktoś czy kręcą go fiuty czy nie? Chyba nie ogarniam jak ta niepewność ma działać
Współcześnie jest pewna grupa osób urodzonych jako chłopcy, którzy uważają się za kobiety (względnie za osoby agender), a mają dziewczyny (np. Margot czy twitterkowa Kasia Gauza)
Posiadanie fiuta nie czyni jeszcze nikogo mężczyzną, tak samo jak transsekualizm nie jest równoznaczny z homoseksualizmem.
Można nawet zmienić płeć na damską, a dalej interesować się cipkami i cyckami (np. siostry Wachowski).
To są jednak rozważania na bardzo wysokim poziomie, przekraczającymi moje własne możliwości. Mogę tylko podziwiać takich twórców.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Współcześnie jest pewna grupa osób urodzonych jako chłopcy, którzy uważają się za kobiety (względnie za osoby agender), a mają dziewczyny (np. Margot czy twitterkowa Kasia Gauza)
Posiadanie fiuta nie czyni jeszcze nikogo mężczyzną, tak samo jak transsekualizm nie jest równoznaczny z homoseksualizmem.
Można nawet zmienić płeć na damską, a dalej interesować się cipkami i cyckami (np. siostry Wachowski).
To są jednak rozważania na bardzo wysokim poziomie, przekraczającymi moje własne możliwości. Mogę tylko podziwiać takich twórców.
O i takie rozwinięcie tematu mi się podoba. Fachowo i precyzyjnie wyjaśnione szaremu Kowalskiemu. Przyznaje się do niewiedzy i dziękuję za uświadomienie.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
@NaWesoło
Kwestia tożsamości płciowej jest bardzo skomplikowana i nie wszyscy są w stanie to zrozumieć. Sam się już w tej ideologii gender trochę gubię.
W różnych kulturach odsetek gejów jest różny, ale nie przekracza 10%, przy czym w Europie to 2-3% ogółu osób urodzonych jako chłopcy.
97% osób urodzonych jako chłopcy (identyfikujących się jako mężczyzna, kobieta, nieidentyfikujących się z żadną płcią, agenderów) kieruje popęd seksualny tylko do osób urodzonych jako dziewczynki. 97% osób urodzonych jako chłopcy jest zatem superstraight, nasza seksualność jest niestety zwierzęca, płytka, najważniejsze są dla nas te cechy fizyczne, wygląd kobiety. Nie ma miejsca na romantyzm, motylki w brzuchu, itp.
Gejostwo jest niszowe i nie budzi moich obaw. Homoseksualistów nawet podziwiam za ich próby utrzymania związków i wierności. Oni jednak nie myślą jak mężczyźni, nie mają tego zwierzęcego popędu.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Powiem tak, mi raz ktoś składał propozycje, bym się pochwalił swoim penisem, krótko, zwięźle i na temat odpowiedziałem, że nie życzę sobie tego typu postów, czy też wiadomości i mam spokój 🤷‍♂️
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
...
Posiadanie fiuta nie czyni jeszcze nikogo mężczyzną, tak samo jak transsekualizm nie jest równoznaczny z homoseksualizmem.
Można nawet zmienić płeć na damską, a dalej interesować się cipkami i cyckami (np. siostry Wachowski).
Wytłumacz mi jak chłopu na rowie różnicę miedzy psychika cholera wie kim jestem, a muzułmanami, w moich oczach facetami z krwi i kości pozbawionych bajek zachodu i płodzących dzieci razy 10?
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Wytłumacz mi jak chłopu na rowie różnicę miedzy psychika cholera wie kim jestem, a muzułmanami, w moich oczach facetami z krwi i kości pozbawionych bajek zachodu i płodzących dzieci razy 10?
Muzułmanie są uważani przecież za ofiary losu. Muzułmanami nazywano tych więźniów obozów koncentracyjnych, którzy tracili wiarę w przetrwanie, po czym podupadali na zdrowiu i niebawem umierali.
Współcześnie muzułmanie są obiektem prześladowań z najróżniejszych stron - Izraelczycy traktują ich gorzej niż bydło, Amerykanie uważają ich za najniższy typ ludzi, Chińczycy zorganizowali im obóz w Xianjiang, a junta birmańska pogromy.
I wbrew pozorom muzułmanie wcale nie mają licznego potomstwa. Bośnia i Hercegowina ma jeden z najniższych współczynników dzietności w Europie. Ten współczynnik spada.
Arabski "styl życia" w Europie (zarówno w UK, jak i w kontynentalnej części) to ślub z 15-20 lat starszą kobietą (rozwódką lub starą panną) i nierzadko życie na jej koszt. Czytałem badania, z których wynika, że kobiety w Polsce najczęściej odrzucają właśnie muzułmanów.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Jeśli chodzi o obozy koncentracyjne... Ot takie urywki tekstu:

(...)
Nigdzie przez nikogo nigdy nie podejmowanym problemem obozowym jest współżycie seksualne mężczyzn. Zagadnienie to istniało we wszystkich obozach koncentracyjnych i obozach jeńców wojennych. Pederastia w obozach męskich istniała wszędzie, tak jak wszędzie w obozach kobiecych istniało współżycie seksualne wśród kobiet. Temat ten jest dyskretnie przemilczany w książkach i artykułach w prasie, a jeśli ktoś coś szepnie, to tylko w związku z jakimś człowiekiem, że podobno on... albo że ten, to... z tym. A przecież te rzeczy istniały od początku. Już w Mauthausen otworzyły mi się oczy na te sprawy. Zaobserwowałem, że Niemcy na funkcjach, ci zdrowi, wyżarci, otaczali się i opiekowali młodymi chłopcami. Chłopcy ci nigdy nie spali wśród innych współwięźniów. W Mauthausen nie było kapówek, to arystokracja miała swoje osłonięte szafkami sypialnie w jadalni i tam mieszkali też wybrańcy losu, którzy cieszyli się względami "panów". Tu nazwisk żadnych wymieniać nie będę. Ani nazwisk "panów", ani nazwisk "pań". Niewątpliwym faktem jest, że wielu młodych, ładnych chłopców w ten sposób robiło "karierę" obozową i dostawało pracę w dobrych grupach roboczych; nikt ich nie bił, częściej oni bili, byli zawsze ładnie ubrani i mieli pod dostatkiem jedzenia. "Panami" w pierwszy okresie byli Niemcy na funkcjach - tzn. ci, którzy byli silni i zdrowi i przebywali już kilka lat w obozie. Później "panami" byli także ci Polacy i Hiszpanie, którzy od samego początku pobytu w obozie dostali dobrą robotę, w której mieli dosyć jedzenia. Ci byli zdrowi i wyżarci i pierwsi poczuli pociąg do chłopców.
(...)
A teraz trzeba powiedzieć też, kto to były "panienki" i skąd się ich tyle brało. W pierwszym okresie rekrutowali się oni z tych, którzy z głodu zgadzali się na takie życie. Z jednej strony widział takie ciężkie życie szarego więźnia, z drugiej strony pokazano mu, jak będzie żył jak się zgodzi. Chodziło tu o młodych chłopców, którzy nie mieli za dużo rozumu jeszcze. Ot, tyle ile może mieć chłopak siedemnasto-dziewiętnastoletni. U takich chłopców trudno było doszukać się twardego, zdecydowanego charakteru. (...) Gdy przyszedł nowy transport do obozu, starzy pederaści - ci na funkcjach - upatrywali "towar" dla siebie. Wzywał takiego do siebie, dał mu jeść i kazał być swoim posługaczem, inaczej "szwungiem", jak mówili w obozie. Do obowiązków takiego "szwunga" należało słanie łóżka dla swego chlebodawcy, fasowanie dla niego jedzenia, czyszczenie butów i załatwianie innych usług. Chłopak taki był ładnie przez swego pana ubierany, dobrze karmiony i albo wcale nie pracował, albo szedł do lekkiej roboty, pod dachem, gdzie go nikt nie bił i maltretował. Gdy "arystokrata" wziął sobie takiego "szwunga", po kilku dniach kazał mu przyjść w nocy do siebie do łóżka albo sam szedł do niego. Jeżeli to był chłopak nie zorientowany, który z tym zetknął się pierwszy raz w życiu - nie zgadzał się i następnego dnia nie szedł już do niego robić. Wtedy taki blokowy czy kapo posyłał go do roboty. Tam już wiedzieli kapowie, że mają mu dać szkołę. Nie tak, żeby zabić ale tak, że chłopak był ledwie żywy i miał wrażenie że każdej chwili mogą go zabić. Po kilku dniach jego "pan" znów kazał mu usługiwać, dał mu jeść i nie posyłał do roboty, a jeszcze okazał dobroć i współczucie - ale przecież nie może go trzymać na bloku, jeśli nie będzie jego "szwungiem". Po trzech dniach znów kazał mu przyjść do łóżka i chłopak szedł. Z jednej strony pokazano mu jak wygląda życie szarego więźnia z głodem, chłodem, pracą, biciem i możliwością utraty życia w każdej chwili, z drugiej strony - lenistwo lub lekka praca, pełny brzuch, ciepło, ładne ubranie, nikt nie uderzy; a wszystko za taki drobiazg jak spanie od czasu do czasu ze swoim "panem", któremu wszystkie te wygody zawdzięcza. Gorzej, bo i chłopcy ci rozwydrzyli się w tych dobrych warunkach; byli oni nietykalni dla innych więźniów, bo za każdym stał jego protektor, który zabiłby każdego, kto śmiałby dotknąć czy w inny sposób skrzywdzić jego pupilka. Częste były wypadki, że taki wyżarty zasraniec bił po twarzy innych więźniów, często ludzi starych. Rozpierała go siła i męstwo wobec słabych kolegów, którzy nie mieli szczęścia mieć osiemnastu lat, gładkiej gęby i możnego "pana". (...)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu

stroiczek



Jesli pozwolisz rozbije Twoj post na kilka części, bo... bo poruszyłeś zbyt wiele watkow, aby ustosunkować sie do każdego z nich za jednym zamachem, ok?
Ogólnie nie masz racji, bo...ale...
Muzułmanie są uważani przecież za ofiary losu. Muzułmanami nazywano tych więźniów obozów koncentracyjnych, którzy tracili wiarę w przetrwanie, po czym podupadali na zdrowiu i niebawem umierali.
Nie, nie są.
A wręcz przeciwnie!
Od wieków sa uznani za najlepszych na świecie kochanków. Najlepszych!
Europa przekonała się o tym dopiero po 2015 - widzane na dyskotekach i na własne oczy.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Wątek Arabów znalazł się w temacie o homoseksualistach przypadkiem, acz homoseksualiści cenią Arabów ("alladynów" i owłosionych "daddies") na pewno bardziej od Polek.

Od wieków sa uznani za najlepszych na świecie kochanków. Najlepszych!
Europa przekonała się o tym dopiero po 2015 - widzane na dyskotekach i na własne oczy.

W Polsce to byloby trudne do zweryfikowania, bo 1. muzułmanów jest bardzo mało, mniej niż gejów, a 2. podczas ogłoszonego stanu pandemii dyskoteki są zamknięte, z uwagi na niemożność utrzymania tam reżimu sanitarnego.
Dbajcie o siebie! Dezynfekcja, dystans, maseczki!

Właśnie zaś w 2015 r. przekonałem się, jak bardzo Polki Arabów nie lubią, przy okazji ogólnonarodowej dyskusji o uchodźcach. W prywatnych rozmowach, jak i w dyskusjach w szerszym gronie bardzo nieprzychylne opinie o Arabach wygłaszały Polki, nie ustępując nawet jednemu przybyszowi ze "ściany wschodniej". I to zarówno te Polki, które były uprzedzone do obcych (przybyszy z "ruskiego miru" zalewających wówczas Polskę, czarnoskórych), jak i dziewczyny o światopoglądzie liberalnym, demokratki.
Różnice kulturowe pomiędzy Polkami a Arabami są olbrzymie, a Arabowie nie mają nic szczególnego do zaoferowania. Nic, czego nie mogą zaoferować Polacy lub inni cudzoziemcy.
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Zauważyłem, że dużo osób na tym forum ma skłonności homoseksualne. Nie ukrywam, że czuję się niezręcznie gdy jakiś facet składa mi "propozycje" wszelakie. Czy nie lepiej by było gdyby każdy określił się wskazał może w loginie swoją orientacje. Nie było by nie porozumień.
A ja się nie zgadzam aby było dyskryminowanie na forum. Uważam, że wszyscy powinni być razem. Peace & Love 🤞
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Najstarszy najstarsza na sex forum jest ktoś . Ogłoszenia 13
K Niemieckie forum Amateurpin - jest moc Seks 7
A Forum o seksie Ogłoszenia 0
Piotruś Pan APEL DO GOSCI ODWIEDZAJĄCYCH FORUM !!! Seks 4
A Prawdziwe życie forum Poza tematem 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry