• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Hiszpańska mucha :)

rozzz

Seks Praktykant
Ostatnio mielismy okazję z żoną przetestować ten sex elixir i musze Wam tutaj przyznać rację. Dziala chociaz poczatkowo nie spodziewawliśmy się, ze będzie to tak dobrze wpływało na libido i wydawało nam się, ze jest to placebo.
O dziwo u mnie również podwyższa ochotę na seks. Polecam jednak w zasadzie jedynie na weekendy kiedy będziecie mieli więcej czasu na zabawę we dwoje.
 

grzybs

Cichy Podglądacz
Nas w sumie dopadła rutyna ostatnio. Mam wrażenie że ją bardziej niż mnie i mam wrażenie, że po prostu ona nie odczuwa przyjemności z seksu. W sensie widzę, ze równie dobrze podczas uprawiania seksu mogłaby oglądac sobie tv czy rozwiązywać krzyżówkę. Próbowałem róznych pozycji jednak na nią nie działa i jest trochę leniuchem. W sensie nie chce jej się. Czytałem sobie ostatnio na temat tego sex elixir. Tylko nie jestem pewien czy jest jakaś róznica.
 

tatarzyn

Nowicjusz
Może po prostu czegoś je brakuje: rutyna, zmęczenie czy stres.Sam jak miałem stresujący okres w robocie to nie miałem ochoty na uprawianie seksu, dobrze byłoby z nią porozmawiać. Co do afrodyzjaków to moim zdaniem warto, używaliśmy tego środka jakiś czas temu, skończył nam się, być może zamówimy kolejny raz bo faktycznie działa.Chociaż musisz wiedzieć, że jeśli totalnie nie ma atmosfery i motylków w brzuchu to nawet najmocniejszy afrodyzjak nic nie da.
 
L

lingster

Guest
Kupiłam kiedyś, jak chciałam żeby mi się zaczęło chcieć. Dodawałam sobie do wody/napoju świadomie, nie działało. Kiedyś mąż się przyznał, że zaaplikował mi to nieświadomie żeby zobaczyć, czy może coś - nic. 🤷🏻‍♀️
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
BoomShakalala, u mnie to samo. Niby certyfikowana i super skuteczna, ale max dawka jak w opisie i nic, zero, null :rolleyes: Nie wiem, moze to po prostu ma działac jak placebo? Choc w sumie ma w skladzie l arganine, wiec teoretycznie wplywa na organizm, ale moze to kwestia indywidualna i na jednego dziala a na innego nie.
 
Mężczyzna

Carloz01

Cichy Podglądacz
Dużo zależy od zamopoczucia kobiety. Raz moja żona tylko powąchała przez sen i całą noc nie chciała oderwać ust od mojego penisa (nie żebym narzekał :) ). Następnego wieczora zero efektu. Mogę powiedzieć że na moją kobietę działa co dziesiąty raz.
 
M

Mastus

Guest
Ja kiedyś dla zabawy kupiłem wyciąg z catuaby i powiem szczerze, że po dosłownie paru kroplach tego specyfiku popęd seksualny miałem naprawdę duży. Nie wiem jak to na kobiety działa.
 
Kobieta

Wiiiktoria

Cichy Podglądacz
Polecam krople pobudzające z guaraną, zdecydowanie najlepsze! Polecam zajrzeć na sklep! Posiadają w ofercie wysokiej klasy produkty.
Do wąchania a raczej do postawienia w pokoju żeby zapach się utleniał polecam afrodyzjak room odorizer lady marki jolt poppers.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Wiktoria, wstaw linka swojego sklepu do tematu gdzie sie wstawia takie linki a nie do kazdego posta jak leci :p

Co do tego afrodyzjaku to mnie jakos nie przekonuje. Jak widze w opisie takie ostrzezenia portfel mi sie raczej zaciska niz otwiera ;)
  • Nie należy przykładać buteleczki pod nos, gdyż grozi to poparzeniem skóry.
  • W przypadku złego samopoczucia, należy zakręcić buteleczkę a pomieszczenie dokładnie wywietrzyć.
  • Afrodyzjaku nie mogą przyjmować osoby:
  • Z problemami serca '
  • Po przebytym zawale
  • Osoby mające problem z wątrobą'
  • Osoby z złośliwym nadciśnieniem tętniczym
  • Osoby o niskim ciśnieniu
 
Kobieta

Wiiiktoria

Cichy Podglądacz
Jeśli czytam tematy i uważam że coś może komuś się spodobać to wstawiam, gdybym wstawiała jak leci to pod każdym byle jakim tematem bym wstawiła ;)

Na ulotce od apapu też pisze kto może używać a kto nie itp, to źle Twoim zdaniem? Czy lepiej lać wodę a ludzie niech potem lądują w szpitalu.
 
Mężczyzna

Sawic

Cichy Podglądacz
Hejka ponawiam pytanie bo trochę czasu mineło. Czy ktoś stosował i była rożnica w ochocie na seks?
 

Aviator1

Seks Praktykant
Z tego co słyszałam to dziala, chociaż również zależy to od organizmu oraz od płci bo ponoć lepiej działa na kobiety, gorzej na mężczyzn. Ogólnie czytałam, ze wiele kobiet chwali sobie sex elixir, ale nigdy jakoś nie małam odwagi aby go wyprobować ;)
 

Dorman

Nowicjusz
Nie, wlewa się takie cuś do napoju i ponoć podnosi ochotę na seks. Aczkolwiek wiadomo, ze musi być nastrój i te sprawy :p
 
Mężczyzna

samnasam

Cichy Podglądacz
Ja zapodaje różowe pixy swędzi psiocha najlepiej w energetyka albo drinka żadna pigułka czy coś tylko różowa na podniecenie
 

gripsiak

Nowicjusz
Ja wypróbowałam ostatnio. Ogólnie ciekawa sprawa bo mąż mi to zapodał :p Kupił poa moją wiedzą oraz pewnego wieczoru wlał mi to do napoju, potem miałam taka chcice jak nigdy Jak mi się przyznał to bylam na niego na poczatku zła ale potem ochota na seks to zmieniła. Obecnie używamy na weekendy bo chcica trzyma sie po tym dłużej. A i pisze tutaj o sex elixir, bo widziałam, ze tych wszystkich specyfików jest dość sporo.
 
Kobieta

Sandra1981

Cichy Podglądacz
Czytam te wszystkie odpowiedzi i zastanawiam się ile w nich jest prawdy , a ile jednak lekkiej przesady. Przecież gdyby ta hiszpańska mucha czy jakkolwiek inaczej taki środek nazywacie rzeczywiście funkcjonował i działał na kobiety, to zapewne nie byłby dostępny w sprzedaży gdyż zostałby uznany za środek odurzający. Ja osobiście próbowałam z 20 razy podobnie jak mój partner, i nigdy nie poczuliśmy nic oprócz wkurwienia
 

rozzz

Seks Praktykant
Na lepszą ochotę na seks polecam tak ogólem tabletki z L argininą - w sex shopach jest pełno tabletek ziołowych,cukrów itp. są one łagodne(sam fakt,że sa sprzedawane nie w aptekach) działaja pobudzająco Dobry skład mają libido therapy, jeśli chodzi o sam sex elixir to również mogę polecić (aczkolwiek na mnie lepiej zadziałały tabletki libido therapy). Dobry specyfik, rzeczywiście znacznie poprawia ochotę na seks.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry