• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Hiszpańska mucha :)

Mateusz019

Cichy Podglądacz
w ogóle o tym nie słyszalem - co prawda na razie nie mam się co zastanawiać nad ulepszaniem, ale w gruncie rzeczy te fora o akcesoriach są interesujące. Może kiedyś popróbuję - choć Hiszpańska Mucha dziwnie brzmi i nie wiem, czy moja dziewczyna by się na coś takiego zgodziła
 

Ewaaa12aaa

Cichy Podglądacz
w ogóle o tym nie słyszalem - co prawda na razie nie mam się co zastanawiać nad ulepszaniem, ale w gruncie rzeczy te fora o akcesoriach są interesujące. Może kiedyś popróbuję - choć Hiszpańska Mucha dziwnie brzmi i nie wiem, czy moja dziewczyna by się na coś takiego zgodziła

Warto spróbować - takie gadżety urozmaicają życie, od razu seks smakuje lepiej;) Zamiast się zastanawiać, czy by się na to zgodziła, lepiej od razu się w to zaopatrz;) A może wstydzisz się kupić?;) Niektórzy boją się, że przyjdzie im paczka z sex shopu i co - wszyscy się zaraz dowiedzą;) mogę Ci śmiało polecić swiatdoznan.pl - nie raz robiłam tam zakupy - paczka zawsze dyskretnie zapakowana a i wybór produktów mają naprawdę duuuży;)
 

Mateusz019

Cichy Podglądacz
Hehe, no trafiłaś w sedno… Rzeczywiście, jakbym jej to zaproponował ot tak, to mogłaby się nie zgodzić. Ale gdybym miał to już w szufladzie… kobiety z natury bywają bardzo ciekawskie, jak zdążyłem zauważyć do sex shopu raczej bym po to nie poszedł, wolałbym zamówić na necie. Mówisz że serio wszystko jest mega dyskretnie i nie wpadnę? Mieszkam jeszcze z rodzicami i jakby moja matka zobaczyła, że zamawiam sobie erotyczną muszkę, to prawdopodobnie do studiów bym nie dożył. Do wypróbowania muszki także.
 

Ewaaa12aaa

Cichy Podglądacz
Hehe, no trafiłaś w sedno… Rzeczywiście, jakbym jej to zaproponował ot tak, to mogłaby się nie zgodzić. Ale gdybym miał to już w szufladzie… kobiety z natury bywają bardzo ciekawskie, jak zdążyłem zauważyć do sex shopu raczej bym po to nie poszedł, wolałbym zamówić na necie. Mówisz że serio wszystko jest mega dyskretnie i nie wpadnę? Mieszkam jeszcze z rodzicami i jakby moja matka zobaczyła, że zamawiam sobie erotyczną muszkę, to prawdopodobnie do studiów bym nie dożył. Do wypróbowania muszki także.

Możesz być spokojny:) Pakują wszystko tak, że nikt nie ma szans dowiedzieć się skąd przyszła paczka:) Zamawiaj śmiało:) Nikt się nie dowie, a może urozmaicisz swoje życie seksualne;) Na pewno nie wpadniesz, że robisz zakupy w takim miejscu:) Korzystałam już z kilku internetowych sklepów erotycznych i paczki ze swiatadoznan są naprawdę zrobione idealnie:)
 

Mateusz019

Cichy Podglądacz
Wygląda na to, że za niedługo zaliczę podwójny pierwszy raz – i z dziewczyną i ze sklepem^^ Ale serio dzięki, można sobie żartować, ale wbrew pozorom dobrze jest wiedzieć takie rzeczy. Bez polecenia raczej bym nic nie zamawiał bo w razie wpadki rozpętałoby się u nas małe piekło. A tak to ja będę zadowolony, moja będzie zadowolona, a rodzice wcale nie muszą wiedzieć, dlaczego mam taki dobry humor. Poszukam w tym świeciedoznań jeszcze czegoś ciekawego, jak szaleć to szaleć, przy jednej zapłacie za przesyłkę
 

Ewaaa12aaa

Cichy Podglądacz
Wygląda na to, że za niedługo zaliczę podwójny pierwszy raz – i z dziewczyną i ze sklepem^^ Ale serio dzięki, można sobie żartować, ale wbrew pozorom dobrze jest wiedzieć takie rzeczy. Bez polecenia raczej bym nic nie zamawiał bo w razie wpadki rozpętałoby się u nas małe piekło. A tak to ja będę zadowolony, moja będzie zadowolona, a rodzice wcale nie muszą wiedzieć, dlaczego mam taki dobry humor. Poszukam w tym świeciedoznań jeszcze czegoś ciekawego, jak szaleć to szaleć, przy jednej zapłacie za przesyłkę

Taki podwójny pierwszy raz może być naprawdę ekscytujący;) Tak sobie myślę, że powinieneś od razu zabrać się do działania, nie ma co czekać;) Wiesz ile dobrego Cię omija?;) A zabawek się nie bój – świetny pomysł, jak dziewczynę masz otwartą to pewnie też nie będzie miała nic przeciwko;) O przesyłkę też możesz być spokojny – gwarantuje Ci, że nikt się nie dowie. Jak zamawiałam pierwszy raz to też miałam duszę na ramieniu, ale wszystko było jak należy. Teraz to już się nawet nie zastanawiam tylko jak mam ochotę to zamawiam co trzeba i cieszę się życiem haha
 
L

Lucy

Guest
Hiszpańska Mucha? Kupiliśmy raz przy okazji kupna gadżetów erotycznych. Użyliśmy kilka kropli, nigdy więcej. Zmyliło nas na spanie a rano mieliśmy kamienie zamiast głów. To tylko moje doświadczenie z tym specyfikiem. Ale jak na kogoś działa to inaczej i lubi... Nasza wylądowała w śmieciach.
 

Eroticking

Nowicjusz
Wszystko zależy od kwestii podejścia, ja akurat mam mieszane odczucia co do feromonów, chociaż z drugiej strony nic nie stoi na przeszkodzie aby je stosować i spróbować. Polecam też testować rożne gadżety erotyczne, które taniej i przede wszystkim dyskretnie można zamówić w internetowych sex- shopach.
 

DrugiODlewej

Cichy Podglądacz
Kilka lat temu z ciekawości zamówiłem na allegro buteleczkę Hiszpańskiej muchy z czystej ciekawości żeby zobaczyć jak faktycznie to działa. oczywiście testowałem ją na sobie i nie było żadnych efektów nic kompletnie nic się nie działo ze mną. w opisie aukcji napisane było że jest dla kobiet i mężczyzn, nic się nie stało nawet gdy zażyłem dużo większą ilość kropli niż zalecane. Możliwe że akurat te krople które zamówiłem nie działały innych rodzai nie sprawdzałem.
 

rozzz

Seks Praktykant
Moim zdaniem najlepsza. Dość wybuchowy środek Wystarczy zmieszać z wybranym napojem aby zwiekszyc o wiele bardziej ochotę drugiej osoby na seks. Mówi się,że działa to jedynie na kobiety ale przetestowałem wiele razy na sobie i działa również na facetów. Przynajmniej na mnie działa ;) Wiele razy robiono badania na ślepej próbie osób. To znaczy dawano jednej połowie afrodyzjak, drugiej połowie placebo i okazywało się, że afrodyzjak działał. Tylko właśnie. Musi być to konkretny afrodyzjak. Sex elixir z tego co wiem jest jedną z niewielu hiszpańskich much w dystrybucji, która ma prawdziwe działanie.
 

Aviator1

Seks Praktykant
Zależy na co się nastawisz. Moim zdaniem jest to całkiem przyzwoity środek. Kupiliśmy sobie sex elixir na rocznicę ponieważ chcieliśmy wypróbować czegoś ,,,innego". No i pobudza do seksu. Coś jak marihuana ale nie ma zamulającego działania (co mojej partnerce bardzo odpowiada). Jednego nie polecam.Jakiś rok temu zamówiliśmy sobie inny środek z allegro. Jakiś tani, ale opis był zachęcający tak więc pomysleliśmy sobie, że może zadziałać. I co? Ano nie zadziałał. Potrafimy generalnie rozpoznać placebo od realnego działania i akurat sex elixir to jeden z niewielu środków,który moim zdaniem placebo nie jest.
 
A

Anika

Guest
Aviator, jeśli tu zajrzysz to zdradź nam namiary sklepu, w którym kupiłeś muszkę http://sexforum.pl/5417-sklepy-internetowe-polecamy-i-opiniujemy-5.html :)

Jak komuś mało to może wypróbować muchę w wersji "strong" ;)

Hiszpańska mucha extra strong to potężny afrodyzjak. Nowe formuła jest kilkakrotnie bardziej stężona niż inne muchy. Polepszony skład wzbogacony o ekstrakt z hiszpańskiej muchy oraz specjalnie wyselekcjonowane składniki zwiększają wrażliwość na seksualne bodźce.
Bardzo mocna substancja, możecie ją dodać do każdego napoju w ilości 5-7 kropli na około 30 minut przed stosunkiem (nie stosować częściej niż 2 razy na dobę!!!), lub zaaplikować bezpośrednio pod język. Produkt w 100% bezpieczny do stosowania. Już kilka kropli dolanych do dowolnego napoju wywołuje niesamowity apetyt seksualny. Niewielka ilość hiszpańskiej muchy ujawni seksualne praktyki jakie dotąd nie były Ci znane. Hiszpańska mucha extra strong zmieni was wgotowego na wszystko seksualnego kochanka, działa pobudzająco oraz poprawia sprawność seksualną.
 

Kontes

Cichy Podglądacz
Sex Elixir faktycznie działa i jeżeli mam polecać sprawdzony "środek" lub po prost feromon to wg mnie jak najbardziej warto, może nie jest najtańszy, ale za to skuteczny i tylko to powinno się liczyć.
 

Dawidow

Cichy Podglądacz
Ja tam kiedyś kupiłem coś podobnobeo Pani w sex-shopie zachwycała się bedąc bardzo zaciewaieni z żoną wzięliśmy dawkę większą niż normalna i obydwoje niestety żadnych doznań nie doświadczyliśmy było tak samo jak zawsze więc na nas to nie działa.
 

Kontes

Cichy Podglądacz
W połączeniu z odpowiednim nastawieniem, nastrojem i dbaniem o klimat w sypialni, łóżku- feromony działają tylko też kwestia tego gdzie je kupujemy, samo źródło czy sklep powinien być po prostu sprawdzony i godny zaufania.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry