• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Hiszpańska mucha :)

rozzz

Nowicjusz
Ostatnio mielismy okazję z żoną przetestować ten sex elixir i musze Wam tutaj przyznać rację. Dziala chociaz poczatkowo nie spodziewawliśmy się, ze będzie to tak dobrze wpływało na libido i wydawało nam się, ze jest to placebo.
O dziwo u mnie również podwyższa ochotę na seks. Polecam jednak w zasadzie jedynie na weekendy kiedy będziecie mieli więcej czasu na zabawę we dwoje.

grzybs

Cichy Podglądacz
Nas w sumie dopadła rutyna ostatnio. Mam wrażenie że ją bardziej niż mnie i mam wrażenie, że po prostu ona nie odczuwa przyjemności z seksu. W sensie widzę, ze równie dobrze podczas uprawiania seksu mogłaby oglądac sobie tv czy rozwiązywać krzyżówkę. Próbowałem róznych pozycji jednak na nią nie działa i jest trochę leniuchem. W sensie nie chce jej się. Czytałem sobie ostatnio na temat tego sex elixir. Tylko nie jestem pewien czy jest jakaś róznica.

tatarzyn

Nowicjusz
Może po prostu czegoś je brakuje: rutyna, zmęczenie czy stres.Sam jak miałem stresujący okres w robocie to nie miałem ochoty na uprawianie seksu, dobrze byłoby z nią porozmawiać. Co do afrodyzjaków to moim zdaniem warto, używaliśmy tego środka jakiś czas temu, skończył nam się, być może zamówimy kolejny raz bo faktycznie działa.Chociaż musisz wiedzieć, że jeśli totalnie nie ma atmosfery i motylków w brzuchu to nawet najmocniejszy afrodyzjak nic nie da.

Kobieta

BoomShakalaka

Seks Praktykant
Kupiłam kiedyś, jak chciałam żeby mi się zaczęło chcieć. Dodawałam sobie do wody/napoju świadomie, nie działało. Kiedyś mąż się przyznał, że zaaplikował mi to nieświadomie żeby zobaczyć, czy może coś - nic. 🤷🏻‍♀️

Kobieta

Rikke

Erotoman
BoomShakalala, u mnie to samo. Niby certyfikowana i super skuteczna, ale max dawka jak w opisie i nic, zero, null :rolleyes: Nie wiem, moze to po prostu ma działac jak placebo? Choc w sumie ma w skladzie l arganine, wiec teoretycznie wplywa na organizm, ale moze to kwestia indywidualna i na jednego dziala a na innego nie.

Mężczyzna

Carloz01

Cichy Podglądacz
Dużo zależy od zamopoczucia kobiety. Raz moja żona tylko powąchała przez sen i całą noc nie chciała oderwać ust od mojego penisa (nie żebym narzekał :) ). Następnego wieczora zero efektu. Mogę powiedzieć że na moją kobietę działa co dziesiąty raz.

Mastus

Seks Praktykant
Ja kiedyś dla zabawy kupiłem wyciąg z catuaby i powiem szczerze, że po dosłownie paru kroplach tego specyfiku popęd seksualny miałem naprawdę duży. Nie wiem jak to na kobiety działa.

Kobieta

Rikke

Erotoman
Wiktoria, wstaw linka swojego sklepu do tematu gdzie sie wstawia takie linki a nie do kazdego posta jak leci :p

Co do tego afrodyzjaku to mnie jakos nie przekonuje. Jak widze w opisie takie ostrzezenia portfel mi sie raczej zaciska niz otwiera ;)
  • Nie należy przykładać buteleczki pod nos, gdyż grozi to poparzeniem skóry.
  • W przypadku złego samopoczucia, należy zakręcić buteleczkę a pomieszczenie dokładnie wywietrzyć.
  • Afrodyzjaku nie mogą przyjmować osoby:
  • Z problemami serca '
  • Po przebytym zawale
  • Osoby mające problem z wątrobą'
  • Osoby z złośliwym nadciśnieniem tętniczym
  • Osoby o niskim ciśnieniu

Kobieta

Wiiiktoria

Cichy Podglądacz
Jeśli czytam tematy i uważam że coś może komuś się spodobać to wstawiam, gdybym wstawiała jak leci to pod każdym byle jakim tematem bym wstawiła ;)

Na ulotce od apapu też pisze kto może używać a kto nie itp, to źle Twoim zdaniem? Czy lepiej lać wodę a ludzie niech potem lądują w szpitalu.

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry