• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

Mężczyzna

Boy666

Cichy Podglądacz
Na dziś depilator i penseta ale kilka lat temu było kilka zabiegów laserem IPL więc skóra jest gładka długo a nie szorstka jak po maszynce jednorazowej, nie wyobrażam sobie dotykana kobiety zarośniętej lub kłójącej dwudniowym zarostem a nie wspomnę o estetyce wizualnej wiem że każdy ma inny gust
 
Mężczyzna

atex

Cichy Podglądacz
U mnie jajka na zero, nad fiutem zostawiam sobie pionowy paseczek króciutkich włosów. Raz szerszy, raz węższy - zależy jak wyjdzie.
 
Kobieta

Doroty

Cichy Podglądacz
Zależy kto jak i co lubi. Ja golę się pod pachami jak i na dole. Ale niektóre kobiety lubią futerko mieć na dole. A Panowie podobnie. Przyznam że wolę gdy facet goli i pachy i na dole.
 
Mężczyzna

pawelix

Nowicjusz
Ja golę cały czas. Skoro chcę żonie robić manetkę i chcę żeby była ogolona, to daje jej ten sam komfort.
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
Ja nie przepadam z włochatymi, ale nie mogę wybierać. Klient jak płaci to może być włochaty tylko przy obciaganiu czy wylizywaniu włosy wchodza mi między zeby no i często toto jest spocone i nie pachnie za miło.
 
Kobieta

anawlis

Nowicjusz
Mnie bardzo irytują wyrastające włoski. Jak cały czas golilamna zero tak teraz się przerzuciłam na trójkącik krotko przystrzyżony. Sama też nie oczekuje idealnie gładkiego u faceta krótkie włoski mi nie przeszkadzają z resztą dłuższe też myślę nie stanowiłyby dla mnie problemu. Ale cipeczka cała owłosiona to dla mnie stanowcze nie.
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
Mnie bardzo irytują wyrastające włoski. Jak cały czas golilamna zero tak teraz się przerzuciłam na trójkącik krotko przystrzyżony. Sama też nie oczekuje idealnie gładkiego u faceta krótkie włoski mi nie przeszkadzają z resztą dłuższe też myślę nie stanowiłyby dla mnie problemu. Ale cipeczka cała owłosiona to dla mnie stanowcze nie.
Osobiście wolę jak mam nad penisem włosy. Ale nie za dużo i muszą być podstrzyzone. U kobiet jak są włosy nad cipką to też jest pięknie.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Moja żona kiedyś tylko przystrzygała a teraz ma cipkę zupełnie gładziutką. I przyznaję, że taka opcja bardziej mi odpowiada, szczególnie przy minetce 😋
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry