• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Golicie miejsca intymne? Wasze sposoby i upodobania

Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
A jak sobie radzić żeby się nie zaciąć?

Ja nie mam żadnego sposoby. Po prostu smaruje pianką albo żelem wzgórek, jądra i pałkę i lecę z maszynką. Nigdy się nie zaciąłem. O jądra się kiedyś bałem ale jest luz. Trzeba się przełamać. Można je naciągnąć nawet. Elektrycznej nie polecam kompletnie to jąder. Tym się można pokaleczyć porządnie. Przynajmniej ja tam mam
 
Mężczyzna

Pandora

Cichy Podglądacz
Wydaje mi się, że kobiety wolą ogolonych, minimum ostrzyżonych. Z mojego punktu widzenia lepiej golić, raz, że bardziej estetyczny wygląd, dwa że wygoda i higiena. Mniej włosów mniej miejsca na rozwój bakteri i się tak nie poci w gorące dni. Analogicznie jak na głowie jak jest mało włosów to jest zimno w głowę.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
wygoda i higiena. Mniej włosów mniej miejsca na rozwój bakteri i się tak nie poci w gorące dni.
W celach higienicznych, to akurat wystarczy myć.
Natomiast włosy zapewniają pewną ochronę przed otarciami i urazami mechanicznymi (choć to w większym stopniu dotyczy kobiet).
Więc mówisz tak naprawdę o samej wygodzie. A higiena nie ma z tym związku.
 

Adrian222

Cichy Podglądacz
Ja golę miejsca intymne codziennie po prysznicu,teoretycznie wystarczyło by co 2-3 dni ale lubię tą gładkość a nie mam żadnych problemów z goleniem tych miejsc.
Testowałem już różnych sposobów ale najlepiej jest mi się tam golić na mydło toaletowe (Szczególnie te nawilżające,kremowe).
Porządnie je spieniam a potem 1-2 minuty masuje to miejsce żeby dobrze zmiękczyć włos i golę jednorazową maszynką która ma 1-2 ostrza (Innymi się podrażniam).
Takie mydło nieco przesusza skórę ale przy piankach i żelach do golenia maszynka mnie szarpie i podrażnia.
A kremy do golenia i używanie w tym miejscu pędzla jest dla mnie zbyt czasochłonne.
I zawsze golę z włosem lub w poprzek włosa,nigdy pod włos.
Cały zabieg trwa góra 10 minut,po wszystkim smaruje się tam nawilżającym balsamem po goleniu (Takim do twarzy) i jest super.
Nawilżenie skóry w tych miejscach jest bardzo ważne bo skóra jest wtedy taka przyjemna w dotyku i u mnie zawsze robiło to wrażenie na kobietach.
Także nawet jak ktoś nie goli się tam codziennie to polecam spróbować z czymś nawilżającym ale jak to w kosmetologi wszystko jest bardzo indywidualną sprawą i to co sprawdza się u jednej osoby u drugiej może być kompletnym niewypałem.
 
Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Oczywiście, że się golę ale nie do zera lecz trymerem na najkrótszą długość. Na 3-4 miesiące wystarcza.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry