• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Goła myszka czy fryzurka? :)

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
@Piotr_40
Moja żona się nie goli, jestem z nią od kilkunastu lat (z półroczną przerwą). Uwielbiam robić minetę i włosa w gębie mam może co 20-30 raz (co mi nawet nie przeszkadza, ponieważ podniecenie niweluje dyskomfort). Tak więc uważam, że to kwestia braku umiejętności, przecież mam głównie lizać łechtaczkę, ew. wargi sromowe, czy spenetrować pochwę językiem, a nie lizać wszystko naokoło 💁‍♂️
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
@Wacław , @Ciekawy doświadczeń , @Piotr_40
Oczywiście, że to właśnie posiadanie owłosienia łonowego jest dużo bardziej higieniczne - https://portal.abczdrowie.pl/golenie-okolic-intymnych-zwieksza-ryzyko-chorob-wenerycznych . Wystarczy kilka sekund w wyszukiwarce.
Czytałeś ten artykuł? Z tego nic nie wynika i nie jest to odpowiedź na moje pytanie. Oczywiście, że jak przy usuwaniu owłosienia potniesz się w tych okolicach i pójdziesz się pieprzyć z kim popadnie, to tak, jest większe ryzyko. (Artykuł w stylu wp/Onetu.... Kiedyś kliknąłem w link onetowy, który krzyczał, że wymiana opon może być niebezpieczna. Podsumowanie tego "artykułu", jak przewozisz opony na tylnym siedzeniu i będziesz mieć wypadek, to opony mogą Cię zabić ... To było ostatnie odwiedzenie Onetu przeze mnie).

Mnie interesuje sytuacja, gdzie jest stały, zdrowy, partner, owłosienie usunięte w odpowiedni sposób, ewentualne rany wyleczone. Czy samo posiadanie lub brak owłosienia jest bardziej higieniczne czy nie.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
@Wacław
Temat był tu już wałkowany niejednokrotnie. W skrócie - u kobiet posiadanie jest higieniczne, ponieważ utrzymuje odpowiednią wilgotność narządów płciowych (co przekłada się na zdrowy mikrobiom) oraz zapobiega urazom mechanicznym, u mężczyzn już niekoniecznie. Naprawdę polecam wyszukiwarkę (np. Google), masz w internecie wszystko na tacy, a zadajesz pytania jakbyś miał prztetrzepywać bibliotekę uniwersytetu medycznego.
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
@Piotr_40
Moja żona się nie goli, jestem z nią od kilkunastu lat (z półroczną przerwą). Uwielbiam robić minetę i włosa w gębie mam może co 20-30 raz (co mi nawet nie przeszkadza, ponieważ podniecenie niweluje dyskomfort). Tak więc uważam, że to kwestia braku umiejętności, przecież mam głównie lizać łechtaczkę, ew. wargi sromowe, czy spenetrować pochwę językiem, a nie lizać wszystko naokoło 💁‍♂️
I tu się myślisz.
Całować trzeba nie tylko pizdę.
Co mi po Twoim doświadczeniu wieloletnim z jedną w sumie partnerką?
Kobiety lubią być doprowadzane do szalu.
Ale ok. Przecież jesteś profesjonalistom i wiesz co i jak.

A co do artykułu to... Nic nowego nie było w nim napisane. Każdy wie, że tuż po zabiegu depilacji skóra jest podrażniona i narażani na różne czynniki.
Mam już swoje lata, partnerek też było w tym czasie trochę. Choć przyznaję były to kochanki a nie szybkie skoki w bok. I co? Nigdy niczego nie złapałem mimo że zawsze dbam by w miejscu i intymnym nie mieć włosków . Zresztą za każdym razem potwierdzały to wyniki badań.
Nie kwestią gołębia się, ale podejścia do tematu oraz odpowiedniego dobierania sobie osób do łóżka jest sztuką!
Ale podsumowując. Szanuję Twoją fascynację zarostem w tym miejscu. Masz prawo się tym cieszyć, podniecać i myśleć co chcesz.

Pozdrawiam. Miłego dnia życzę.
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Ej... @Szar rusz głową a nie napletkiem.... 🤣🤣🤣
Ty masz mieć prawo swoje zdanie a inni nie.
Nie próbuj na siłę kogoś do czegoś przekonać.
@Wacław w pełni się z Tobą zgadzam.
Ludzie nie zdają sobie nawet sprawy jak wygląda technologia pisania artykułów w sieci by tylko zdobić jak najwięcej polubien i otworzen. 🤣🤣🤣🤣
@Ciekawy doświadczeń nie wiem o co Ci chodzi z tym co pisałeś. Zresztą nie chcę.
Jestem jak gołąb 😛
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
@Wacław
Temat był tu już wałkowany niejednokrotnie. W skrócie - u kobiet posiadanie jest higieniczne, ponieważ utrzymuje odpowiednią wilgotność narządów płciowych (co przekłada się na zdrowy mikrobiom) oraz zapobiega urazom mechanicznym, u mężczyzn już niekoniecznie. Naprawdę polecam wyszukiwarkę (np. Google), masz w internecie wszystko na tacy, a zadajesz pytania jakbyś miał prztetrzepywać bibliotekę uniwersytetu medycznego.
Dzięki Szar, faktycznie temat wałkowany w 2004.... Już pisałem w innym wątku, to właśnie zabija to forum...
Google... Moje zaufanie do tej wyszukiwarek nie istnieje już od bardzo dawna, co artykuł, to inna teoria. Ale spoko, żeby nie bałaganić tutaj, poczytam sobie wątki sprzed 20 lat...
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Dzięki Szar, faktycznie temat wałkowany w 2004.... Już pisałem w innym wątku, to właśnie zabija to forum...
Google... Moje zaufanie do tej wyszukiwarek nie istnieje już od bardzo dawna, co artykuł, to inna teoria. Ale spoko, żeby nie bałaganić tutaj, poczytam sobie wątki sprzed 20 lat...
Kto czyta,nie walkuje;)
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Ty masz mieć prawo swoje zdanie a inni nie.
W kwestii preferencji oczywiście, zaś w temacie higieny, która jest działem nauki zdecydowanie nie :)

Google... Moje zaufanie do tej wyszukiwarek nie istnieje już od bardzo dawna, co artykuł, to inna teoria. Ale spoko, żeby nie bałaganić tutaj, poczytam sobie wątki sprzed 20 lat...
Wyszukiwarka, to tylko wyszukiwarka. Osobiście już od jakiegoś czasu nie korzystam z gogli, bo to teraz bardziej wyszukiwarka sklepów, choć nadal świetnie można z nią szukać, ale trzeba wspomagać się, przynajmniej, operatorami. W każdym razie mamy źródło - https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC10926629/ - świeża metaanaliza badań naukowych w temacie owłosienia intymnego u kobiet w kontekście zdrowia (znalezione w jakieś 15 sekund), z wniosków:
Our findings support the idea that pubic hair grooming malpractice is considered a risk factor for STIs which aligns with previous studies regarding the health hazards of pubic hair grooming and the racial disparities in this practice.
Co jest oczywiste dla każdego zainteresowanego tematem i każdego ginekologa. Moja była koleżanka z pracy przestała się m.in. golić ze względu na częste infekcje intymne. Od tamtej pory ma spokój, więc nawet ten przypadek z bliskiego mi otoczenia pokrywa się z wynikami badań.

Co mi po Twoim doświadczeniu wieloletnim z jedną w sumie partnerką?
I w tym czasie ok. 1200 minet owłosionej cipki, z czego ok. 48 podczas których miałem włosa w gębie i...
Przecież jesteś profesjonalistom i wiesz co i jak.
To opinia samych pań i bodajże moja jedna z wyjątkowo nielicznych zalet, choć ja sam uważam, że trzeba ciągle dążyć do perfekcji 😅

Mam już swoje lata, partnerek też było w tym czasie trochę. Choć przyznaję były to kochanki a nie szybkie skoki w bok. I co? Nigdy niczego nie złapałem mimo że zawsze dbam by w miejscu i intymnym nie mieć włosków . Zresztą za każdym razem potwierdzały to wyniki badań.
Jednostkowy przypadek niczego nie zmienia w kontekście badań naukowych i płynących z nich wniosków, poza tym jakbyś uważnie czytał co napisałem:
W skrócie - u kobiet posiadanie jest higieniczne, ponieważ utrzymuje odpowiednią wilgotność narządów płciowych (co przekłada się na zdrowy mikrobiom) oraz zapobiega urazom mechanicznym, u mężczyzn już niekoniecznie
To może nawet byś się nie wysiłkował wypisując co wyżej. Może powinienem pisać wprost, ale zawsze zakładam, że rozmówca potrafi czytać ze zrozumieniem. Jednakże bardzo często przekonuję się o tym, jakże to błędne założenie 🙈
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry