• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Głębokie gardło

Mężczyzna

kajak

Cichy Podglądacz
Ja z żonką czasem się pozbawimy ona wie że mnie to kręci i lubi wziąć głębiej.Poprostu kobiety lubią być dominowane jak ją biorę na skraj łużka to za długo to nie trwa 😎
 
Kobieta

Martafacefuck

Cichy Podglądacz
Ja z żonką czasem się pozbawimy ona wie że mnie to kręci i lubi wziąć głębiej.Poprostu kobiety lubią być dominowane jak ją biorę na skraj łużka to za długo to nie trwa 😎
Łóżka piszemy tak. Nie odpowiadam gościom którzy tworzą kolejny profil i robią z siebie idiotów, przy okazji próbują zrobić że mnie. Skoro tak dobrze Wam wychodzi z żonka to może pozostań przy tym .
 
Mężczyzna

kajak

Cichy Podglądacz
Łóżka piszemy tak. Nie odpowiadam gościom którzy tworzą kolejny profil i robią z siebie idiotów, przy okazji próbują zrobić że mnie. Skoro tak dobrze Wam wychodzi z żonka to może pozostań przy tym .
Sorki najpierw szukałem tematu jestem tu parę dni bez żadnych emocji obrażalska 😤
 
Mężczyzna

Mistrz Patelni

Cichy Podglądacz
Witam mam na imię Marta jestem tu nowa . Chciałam powiedzieć że strasznie kręci mnie głębokie gardło, facefuck . Czy myślicie że to normalne?
Myślę że jak ktoś to lubi to jest normalne. Ja akurat mam taki fetysz. Uwielbiam jak kobieta tego chce. Ale nic na siłę jeśli komuś się nie podoba to szukamy innych sposobów by ostatecznie być zaspokojonym.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Głębokie gardło Fetysze i perwersje 34

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry