• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gdzie ukryć prezerwatywy przed rodzicami?

Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Polecam pogadac z rodzicami. Masz 18 lat chlopie, uzywasz prezerwatyw wiec co im sie nie podoba? Lepiej wychowac syna ukrywajac ze istnieje cos takiego jak sex a potem zbrzuchaci pierwsza lepsza i jeb! malzenstwo z milosci do dziecka ktore sie rozpadnie po dwoch latach. Twoje podejscie jest zdrowe i normalne, nie ma sie tu czego wstydzic i czego chowac. Lepiej sobie pobzykac skoro jest sposobnosc niz potem zostac wyalienowanym piwniczakiem czerpiacym wiedze o sexie z encyklik JP2 (pozdro czarnek ty dzbanie).
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
@Miau18
Możesz też kupić sobie taką kopertę

20220306_123650.jpg
 
Mężczyzna

Michałcc

Cichy Podglądacz
ja zawsze trzymalem w papierowej torbie po zegarku na samej górze mebli. najważniejsze, że jesteś świadomy tego co robisz a nawet jak znajdą to powiesz, że lepiej mieć gumki niż dziecko w tym wieku.
 

PanTak

Seks Praktykant
Różni są rodzice.
Dla jednych to normalne dla innych "szok" że ich "pociecha" stała się "dorosła".
Najlepiej trzymać w portfelu ;) no chyba że masz jakiś mega wielki zapas to nie wiem.... pod materacem? :D
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Witam, mam 18 lat i chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę skutecznie ukryć prezerwatywy przed rodzicami ?
Na razie schowałem je pod tylnym siedzieniem w samochodzie i odpowiednio zabezpieczyłem. Czy to jest dobry pomysł ?

Bardzo proszę o pomoc czy one mogą tam zostać, a jeśli nie to gdzie mógłbym je przenieść ?

Uprzedzam pytania: prezerwatywy chcę ukryć, bo nie chcę żeby rodzice się dowiedzieli o tym, że mam zamiar uprawiać seks, są uprzedzeni po wpadce mojego brata, który został ojcem w wieku 16 lat.

Pozdrawiam

1 - niby racja, ale sprawa wygląda też tak, że dziewczynę poznałem niedawno, chcemy ze sobą być i jeszcze nie zdążyłem przedstawić ją rodzicom. Nie chciałbym żeby się dowiedzieli, że kogoś mam przez to, że odkryją prezerwatywy.
2,3 - tutaj masz rację, ale trochę się boję ich reakcji.
4 - niekoniecznie szperają, ale czasem czegoś szukają i mogliby je znaleźć przez przypadek.
serio??
chować przed rodzicami??
w XXI wieku ??
to moze mała edukacja rodziców ze masz - 18, świadomość zagrożęń i rozsądek ..
bo to naprawdę powoduje irytacje ze w tych czasach kiedy technologia wyprzedza SF są jestzcze osoby wierzące w gusła i zabobony..
boisz się ich reakcji ??
albo wóz albo przewóz...

masz 18 lat, weszłeś w wiek dorosły - może czas już odciąć pępowinę ??
 
Mężczyzna

Adam.N

Cichy Podglądacz
Witam, mam 18 lat i chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę skutecznie ukryć prezerwatywy przed rodzicami ?
Na razie schowałem je pod tylnym siedzieniem w samochodzie i odpowiednio zabezpieczyłem. Czy to jest dobry pomysł ?

Bardzo proszę o pomoc czy one mogą tam zostać, a jeśli nie to gdzie mógłbym je przenieść ?

Uprzedzam pytania: prezerwatywy chcę ukryć, bo nie chcę żeby rodzice się dowiedzieli o tym, że mam zamiar uprawiać seks, są uprzedzeni po wpadce mojego brata, który został ojcem w wieku 16 lat.

Pozdrawiam
Hej dla mnie to trochę głupie pytanie sorry że tak mówię ale poco ty je chowasz?masz 18 lat chłopie to chyba normalne że masz zamiar uprawiać sex i wręcz bym ich wcale nie chował jak są uprzedzeni niech widzą że się zabezpieczasz
 
Mężczyzna

Adam.N

Cichy Podglądacz
Różni są rodzice.
Dla jednych to normalne dla innych "szok" że ich "pociecha" stała się "dorosła".
P trzymać w portfelu ;) no chyba że masz jakiś mega wielki zapas to nie wiem.... pod materacem? :D
Ja w tym wieku zawsze jedna miałem w portfelu?a też zdarzało się jak mama np.brała moją kurtkę do prania to w jakiejś kieszeni też znalazła zapomniana to poprostu mi powiedziała żebym kupił sobie nowe gumy bo wyrzuciła tą z kurtki bo była stara.....
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Można jedną cały czas nosić na sobie. Nie jest to rozwiązanie idealne, ale jest 80% szans, że tam rodzice nie znajdą. Tak serio, to jest coś trochę nie halo, że musisz się bać staruszków. Moi są dosyć konserwatywni, a mimo to pozostawili temat bez komentarza. A dodam, że uświadomili się, że ja w ogóle się z kimś spotykam, jak wpadli z rana bez zapowiedzi na domek na wsi, a tam syn śpi na golasa z jakąś laską 😂 Wtedy zdobyli mój szacunek, bo tylko przeprosili, wyszli z pokoju i nigdy tematu nie roztrząsali. A teraz wisienka na torcie. Ja też chowałem gumki przed staruszkami i panicznie się bałem, że je znajdą. Zrobiłem taką skrytkę w segregatorze z jakimiś nutami. Ale potrzebowałem mieć prezerwatywy w domu pod ręką, bo jak rodzice wychodzili, to wpadali znajomi i robiliśmy... bomby wodne. Miałem wtedy max 13 lat 😂 I w tym wieku mogłoby ich takie znalezisko zdziwić.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Może wystarczy rozmowa z rodzicami? Ja i żona z córką jak była w twoim wieku pogadaliśmy na tematy seksu i zabezpieczania i nie wnikamy czy się zabezpiecza (obiecała że tak) ani nie przeszukujemy jej pokoju. Nie wiem jakie masz relacje z rodzicami ale tajemnice i kłamstwa przeważnie mają krótkie nogi. Wprawdzie jesteś dorosły ale pewnie dalej z nimi mieszkasz i dlatego chcesz się ukrywać. Pogadaj, powiedz że masz dziewczynę i chcecie zacząć być bliżej. Może spytaj ojca jak się najlepiej zabezpieczyć, na pewno zrobi mu się miło że z takimi sprawami przychodzisz do niego. Zastanawia mnie tylko takie głębokie ukrywanie, rodzice robią ci przezzukania w pokoju?
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Muszę bo się uduszę.
1) Portfel raczej tylko dwie kieszenie się przeszukuje więc coś zawsze można ukryć fakt, faktem(mało :D)
2) Skarbonka lub jakaś figurka w której można je ukryć
3) możesz podkleić gdzieś gumki taśmą klejącją od spodu np. szafy
4) jakaś półka na kluczyk(np. przy biurku)
5) możesz naciąć sobie materac i zeszyć jak w więzieniu :p
6) już nie wiem ile można wymyślać xD
7) zrezygnował bym wkładnanie w elementy w których będzie ściśnięta bo może stracić na ochronie
8) mój znajomy miał kiedyś dziurę w podłodze pod deską tam ukrywał wszystko xD
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry