• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gdzie ukryć prezerwatywy przed rodzicami?

Mężczyzna

Miau18

Cichy Podglądacz
Witam, mam 18 lat i chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę skutecznie ukryć prezerwatywy przed rodzicami ?
Na razie schowałem je pod tylnym siedzieniem w samochodzie i odpowiednio zabezpieczyłem. Czy to jest dobry pomysł ?

Bardzo proszę o pomoc czy one mogą tam zostać, a jeśli nie to gdzie mógłbym je przenieść ?

Uprzedzam pytania: prezerwatywy chcę ukryć, bo nie chcę żeby rodzice się dowiedzieli o tym, że mam zamiar uprawiać seks, są uprzedzeni po wpadce mojego brata, który został ojcem w wieku 16 lat.

Pozdrawiam
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Mam takie książki. Czy mam w środku wyciąć dziurę i tam schować? Czy prezerwatywy się zniszczą jak będą pod tylnym siedzeniem w samochodzie ?
Ja bym nie wycinała dziury, tylko np. Możesz z folii (tzw. Koszulki) zrobić kieszonkę na ostatniej stronie I tam się będzie wkładać 😄
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Zaraz, moment...

Skoro znajdą prezerwatywy to powinni być zadowoleni chyba, że się zabezpieczasz. To raz.
Dwa, że skoro masz 18 lat to powinni się oswoić z myślą, że ludzie w tym wieku uprawiają seks.
Trzy, że chowanie prezerwatyw przez dorosłego "konia" przed rodzicami to dziecinada.
Cztery - rodzice szperają w rzeczach dorosłego potomka? Grubo.
 
Mężczyzna

Miau18

Cichy Podglądacz
Zaraz, moment...

Skoro znajdą prezerwatywy to powinni być zadowoleni chyba, że się zabezpieczasz. To raz.
Dwa, że skoro masz 18 lat to powinni się oswoić z myślą, że ludzie w tym wieku uprawiają seks.
Trzy, że chowanie prezerwatyw przez dorosłego "konia" przed rodzicami to dziecinada.
Cztery - rodzice szperają w rzeczach dorosłego potomka? Grubo.
1 - niby racja, ale sprawa wygląda też tak, że dziewczynę poznałem niedawno, chcemy ze sobą być i jeszcze nie zdążyłem przedstawić ją rodzicom. Nie chciałbym żeby się dowiedzieli, że kogoś mam przez to, że odkryją prezerwatywy.
2,3 - tutaj masz rację, ale trochę się boję ich reakcji.
4 - niekoniecznie szperają, ale czasem czegoś szukają i mogliby je znaleźć przez przypadek.
 
Mężczyzna

Adoka

Cichy Podglądacz
Zaraz, moment...

Skoro znajdą prezerwatywy to powinni być zadowoleni chyba, że się zabezpieczasz. To raz.
Dwa, że skoro masz 18 lat to powinni się oswoić z myślą, że ludzie w tym wieku uprawiają seks.
Trzy, że chowanie prezerwatyw przez dorosłego "konia" przed rodzicami to dziecinada.
Cztery - rodzice szperają w rzeczach dorosłego potomka? Grubo.
Bywają rodzice też konserwatywni w takich kwestiach to raz. A dwa w sumie lepiej schować i mieć święty spokój niż doprowadzać do jakieś konfrontacji z rodzicami, nie znasz też dokładnie sytuacji chłopaka i możliwego zachowania jego rodziców w tej sytuacji
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Mnie mama przyłapała jak moja dziewczyna(ona 16 lat,ja 15) robiła mi loda w domu, a myślała ze jeszcze jestem w szkole,to pozniej gadanie o dzieciach ze nie chce byc babcia całe życie przedemna, dzisiaj mam 31 i nadal dziecka brak 🙃
 
Mężczyzna

33on

Nowicjusz
Mnie mama przyłapała jak moja dziewczyna(ona 16 lat,ja 15) robiła mi loda w domu, a myślała ze jeszcze jestem w szkole,to pozniej gadanie o dzieciach ze nie chce byc babcia całe życie przedemna, dzisiaj mam 31 i nadal dziecka brak 🙃
Najgorzej jak Ci nawciskaja ze to zle, tamto zle, tak nie mozna itd
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
Najgorzej jak Ci nawciskaja ze to zle, tamto zle, tak nie mozna itd
A sami w tym wieku lepsi nie byli,kwestia ze nie zabronisz,bo to co zakazane najlepiej smakuje,a co mają małolaci 15-16 lat robic sami w domu, jak ciekawośc i pozadanie robi swoje ;) Wiadomo ze 10 lat pozniej beda sie smiac z tego, i bedzie seks na porządku dziennym,ale dreszczyk emocji w tym wieku wskazany 😁
 
Mężczyzna

edson90

Seks Praktykant
No nie wiem czy akurat ten wiek 🤔. Ja w tym wieku nie interesowałam się sprawami seksu
Uwazasz dzisiaj, ze osoby w tym wieku grają w gume,lub bawią sie w chowanego? My mielismy takie dzieciństwo, dojrzewanie,a dziisaj wszystko poszło do przodu,i rozwoj seksualny młodzieży Również, internet odegrał kluczową rolę wg mnie,ale nie musisz sie zgadzac...
 
Mężczyzna

33on

Nowicjusz
A Przed internetem koledzy mieli zawsze jakies gazety vamp albo Twoj weekend, szczegolnie te 2 -zawsze kobiety full owlosione ale wazne ze sie zobaczylo kawalek golej pani 😂
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry