• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gdzie całować faceta?

Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Gdzie panowie lubicie być całowani ? nie mówię tu od razu o penisie itp .. chodzi mi o takie zwykłe miejsca typu szyja, uszy, brzuch... Otóż mój facet nie lubi gdy całuję go po uszach, po szyi chyba też nie lubi bo często się odsuwa gdy moje usta przybliżają się do jego szyi :p może to dlatego że dopiero zaczęliśmy związek (jesteśmy ze sobą niecałe 3miesiące) ale lubię gdy on całuję mnie po szyi i chciałabym mu się odwdzięczyć a nie wiem jak... pomożecie ? :D
Doskonale pytanie!
Cieszę się, że wreszcie ktoś wyszedł poza stereotyp charakteryzując mapę miejsc etorycznych mężczyzny! Dziękuję w imieniu swoim i innych Panow!
Dodatkowo ciekaw jestem jak mają inni panowie, chętnie posłucham Waszyvh wypowiedzi, ew. komentarzy mojej.
Osobście mam wrażenie, że mam trochę więcej punktów erogennych niż większość mężczyzn, chociaż oczywiście mogę się mylić. Uwielbiam jak całuje się mój kark, szyję, KOCHAM po prostu i szaleję na punkcie całowania moich sutkow - ogólnie mam je bardzo czule i wszelkie pieszczoty robią furorę. Kolejne miejsce to boki klatki piersiowej, poniżej pachy, łono, pachwiny. (pachwiny mega mega czule), dalej - w zgięciach kolan i łokci i bs koniec też bardzo czule i rządne wrażeń - pośladki i odbyt 😉😍
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Ja nie wiem jak piescic uda faceta hm jak zacząc żeby nie było śmiesznie
Można pieścić dotykiem, gładzić wewnętrzną stronę ud opuszkami palców, powoli i delikatnie. Podobna pieszczota z tyłu ud jest bardzo przyjemnie.
Przed albo w trakcie zabaw oralnych możesz spróbować popieścić pachwiny i stamtąd przejść na wewnętrzną stronę uda. Nie wypowiem się za Twojego faceta, czy to lubi, czy nie. Ale wiem, że u mnie satysfakcja gwarantowana 😉

Jak masz jeszcze jakieś pytania to dawaj, zaraz wymyślimy jak Ci pomóc 😉
 
Kobieta

ciekawa żabka

Cichy Podglądacz
Dzięki za radę wezmę je sobie do serducha już się zawzięłam . Kupilam piórka do miziamia . Ja przy moim facecie. jestem jak na haju on mnie wciąż onieśmiela po tylu latach nikt tak na mnie nie działa.Stwierdzilam że wykazuje pewne cechy uległego partnera w łóżku a ja nie należę do seksualnie dominujących w sensie pan domina i ten związek nie ma takiego charakteru...za mało go pieszczę i ja to wiem . On mówi że go bardzo podniecam wystarczy że jestem, niczego nigdy takiego szczególnego nie wymagał i rozpuścił mnie okrutnie . Wiem że chce striptizu i kiedyś mu go zrobiłam on mówił że cudnie a ja uważam że tak sobie. Ja mam ochotę na więcej seksualnych zabaw r
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Dzięki za radę wezmę je sobie do serducha już się zawzięłam . Kupilam piórka do miziamia . Ja przy moim facecie. jestem jak na haju on mnie wciąż onieśmiela po tylu latach nikt tak na mnie nie działa.Stwierdzilam że wykazuje pewne cechy uległego partnera w łóżku a ja nie należę do seksualnie dominujących w sensie pan domina i ten związek nie ma takiego charakteru...za mało go pieszczę i ja to wiem . On mówi że go bardzo podniecam wystarczy że jestem, niczego nigdy takiego szczególnego nie wymagał i rozpuścił mnie okrutnie . Wiem że chce striptizu i kiedyś mu go zrobiłam on mówił że cudnie a ja uważam że tak sobie. Ja mam ochotę na więcej seksualnych zabaw r
Na jake zabawy masz ochotę? Pytam, bo skoro partner jest bardziej pruderyjny to niektórych igraszek może nie zaakceptować
 
Kobieta

ciekawa żabka

Cichy Podglądacz
Nie widzi mu się analek i chyba nie za bardzo lubi wsuwać paluszków w małą. Nie jest za bardzo głosny . I mam wrażenie że nie podniecam go tak jak zapewnia albo się boi zrobić na cos co mnie odstraszy ale jak dostał ode mnie klapsa którego się nie spodziewał zresztą ja też nie że mu go dam, zachichotał tak cudnie że aż mnie ciary przeszlymysle że ma tendencję do łóżkowej uległości a ja nie ja estem dominującą z natury nie wiem jak mam zaczynać pieszczoty w których okaże mu swą dominację bo nie chcę przegiąć
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Nie widzi mu się analek i chyba nie za bardzo lubi wsuwać paluszków w małą. Nie jest za bardzo głosny . I mam wrażenie że nie podniecam go tak jak zapewnia albo się boi zrobić na cos co mnie odstraszy ale jak dostał ode mnie klapsa którego się nie spodziewał zresztą ja też nie że mu go dam, zachichotał tak cudnie że aż mnie ciary przeszlymysle że ma tendencję do łóżkowej uległości a ja nie ja estem dominującą z natury nie wiem jak mam zaczynać pieszczoty w których okaże mu swą dominację bo nie chcę przegiąć
Może potrzebuje czasu i doświadczenia żeby się otworzyć. Musicie dużo rozmawiać i pracować nad pokonywaniem granic.
Nie jest fanem analu, a Tobie tego brakuje, czy nie? Bo jeśli rzeczywiście Ci tego brakuje, to musisz go na kierować żeby jednak czasem trochę uwagi drugiej dziurce poświęcił
 
Kobieta

ciekawa żabka

Cichy Podglądacz
Z analkiem to już na pewno nic nie wskuram mnie kusi Analek z nim chciałabym żeby on popiescil moja druga dziurkę nie jesteśmy ze sobą od chwili tylko od dłuższego czasu . On się boi poprosić mnie o coś w łóżku. Rozmawialiśmy wielokrotnie i myślałam że go na prowadziłam na właściwe tory
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Z analkiem to już na pewno nic nie wskuram mnie kusi Analek z nim chciałabym żeby on popiescil moja druga dziurkę nie jesteśmy ze sobą od chwili tylko od dłuższego czasu . On się boi poprosić mnie o coś w łóżku. Rozmawialiśmy wielokrotnie i myślałam że go na prowadziłam na właściwe tory
No właśnie kwestia rozmowy. Trzeba się otworzyć i mówić nawet o najskrytszych fantazjach. To bardzo ważne, buduje zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.
Uważam, że on postępuje niewłaściwie. Jeżeli masz ochotę na analne zabawy i to sygnalizujesz, to mógłby od czasu do czasu się poświęcić i to dla Ciebie zrobić. Ile byś sobie sama dobrze w pupę nie zrobiła to nie będzie to samo. A czemu w ogóle jest na nie z zabawą pupą? Matko, dobrze, że teraz moja żona lubi, ale w przeszłości niejednokrotnie trafiałem na dziewczyny, które były na nie i dałbym się wtedy pokroić za jakąś fajną dupkę, w którą mógłbym włożyć, a on ma taki skarb i nie korzysta... Ehhh
Jakbym był chamem, to bym zaproponował Ci pomkc i w tajemnicy wypieścił drugą dziurkę tak, że starczyłoby na długi czas 😂😋
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry