• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Gdzie całować faceta?

Mężczyzna

merlin_merlin

Nowicjusz
Merlin, czyli "rozbieraj sie" i jazda? Bardzo praktyczne podejscie do tematu, takie typowo meskie 😁
o nie nie źle zostałem zrozumiany. Ja po prostu nie lubie zbyt dużo pieszczot. Lubie bardziej dawać, to może być różnie zrozumiane. Ale wole być sam tą osobą co coś robi dla kogoś niż żeby było coś robione dla mnie. To nie tak "rozbieraj się" i już robota - chce być dobrze zrozumiany, że dla mnie liczy się być tą strona działająca nic biorącą. Nie mylić z brakiem w tym uczucia.
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Podłączam się do kolegów powyżej, dawanie jest przyjemniejsze niż przyjmowanie, dlatego ja również preferuję pieścić niż być pieszczonym ;-)
Ale jak już mam wybierać... To całować faceta należy po torsie, powoli zmierzając ścieżką przyjemności do fellatio. Nie za szybko, nie za wolno... Byle podrażniać odpowiednio receptory ;-)
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Lubię być całowany po brzuchu (pomimo siedziącej pracy walczę o jego wygląd), w podbrzusze i po stopach.
Plecy i nie, tam lepiej mieć wbite paznokcie lub ząbki. ;)
 
Mężczyzna

aldente

Cichy Podglądacz
Ja bardzo lubię być całowany po plecach i pośladkach, również klatka piersiowa i trochę brzuch. Nogi raczej nie, a stopy to już zupełnie nie dla mnie. No o tej jednej oczywistej części ciała nie wspominam :)
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Ja mam (chyba niestety) tak, że działa na mnie tylko i wyłącznie całowanie w usta lub w penisa. Zdecydowanie bardziej ja lubię całować. Nie mam pojęcia, czy to normalne ale zawsze tak miałem. Chyba wszystkie receptory skumulowały się w dwóch miejscach ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry