• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Flirt z kobietą po 50

C

col. Greg

Guest
Gorzej ja sie zgadają nie w tym kierunku co byśmy chcieli... zaduże ryzyko.
 
Mężczyzna

dan3

Cichy Podglądacz
Dlatego też na początku podkreśliłem że nie liczę na nic bo raczej to nie jest dobry pomysł ale poflirtować dobrze czasami. Kiedyś czytałem artykuł o tym jak dobrze żyć z tesciowa w jednym domu . I tam była rada żeby lekko flirtować z nią i chyba to działa bo często dba o mnie lepiej jak zona a czasami po cichu mi nawet daje rady jak postępować. Np
Ostatnio mi powiedziała że za dużo jej daje i powinienem mniej jej kupować itd to bardziej doceni męża i to co ma.
 
C

col. Greg

Guest
Akurat ten watek mi sie podoba:) czyli chlopie jestes prawie do przodu ódwołanie czerwonego alertu. ale nie zachłyśnij sie bo sie zadławisz. Nato-miast dobrze jest nie miec wroga w teściowej. Ztym, że one sa przeważnie zieciolubne. Gorzej maja żony "syneczków
'
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Mocniej więcej głośniej w końcu zareaguje albo po ostrej zabawie zapytaj czy przypadkiem nie obudziliscie jak coś przeproś 😛
 
Mężczyzna

dan3

Cichy Podglądacz
Zrób tak żeby napewno słyszała i rano przeproś za hałasy albo coś podobnego
Słyszeć napewno słyszała i już parę razy komentarz rzucałem. Ona jednak twierdzi że nic nie było słychać. Generalnie nie możliwe bo mamy ja za ścianą a ściany są gipsowe 🤣
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Zapytaj kulturalnie czy nie przeszkadza jej . Inna sprawa a co żona na to że ona słyszy itp
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Przybij jej piątkę odemnie będzie.

Możesz spróbować się masturbować tak żeby przypadkiem zauważyła i czekać na reakcję
 
Mężczyzna

dan3

Cichy Podglądacz
Dla zainteresowanych. Zacząłem trochę odważniej i za każdym razem jak jest okazja moja ręką ładuje na jej biodrze czy pośladku. Ona nie protestuje a nawet zauważyłem że chodzi jakaś radosna i zagaduje częściej. Nachyla się i pokazuje biust . Zerka na mnie przy tym jakby sprawdzała czy widzę. Coś mi się wydaje że z tej mojej teściowej to niezłe ziółko
 
Mężczyzna

Shimeon

Cichy Podglądacz
Są takie kobiety nawet blisko 50 przez które serce bije szybciej.


Mialem 24 lata i poznałem kiedyś pannę . Lat 23, niska blondynka piękne kształty, fajny mały twardy cycek. Poszliśmy do niej a tam jej matka... 48 lat. Szczupła zgrabna blondynka. Bez większych zmarszczek, mega zadbana, chyba dużo ćwiczyła. Wiedziała jak się ubrać, zawsze czuć bylo lekką won perfum. Często chodziła po domu w sportowym staniku i krótkich spodenkach gdzie wystawały kawałeczki opalonych pośladków. W lato raz trafiłem jak opalała się w stroju. Zostałem zaproszony na wesele przez córę jako osoba tow. Byli też jej starzy. Ojciec straszny gbur. Taki biznesmen 55l co wszystko wie najlepiej. Matka ubrana w czerwoną mini sukienkę złote buty na obcasie odkryte, złota bransoletka na kostce. Makijaż, czerwone paznokcie. Wyglądała chyba lepiej od corki z którą przyszedłem. Każdy facet zatrzymywał na niej wzrok. Podczas któregoś wolnego tańca z matką zaczęła wciskać mi nogę w krocze. Po paru głębszych moich i jej trafiliśmy na kolejny wspólny taniec kilka godzin później robila to samo. Ja byłem śmielszy ona również. Zmacaliśmy się. Mruczała do ucha i proponowała wyjście. Powiem Ci tak... kobiety po 40 to inna liga. Wiedza co chcą i to biorą:)

Nie zastanawiaj się jak fizycznie Ci odpowiada :)
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Hmm odpowiada nie odpowiada, wydaje mi się, że niczym już nie ryzykują więc pozwalają sobie na więcej. Wy Kobiety bardzo dużo widzicie i naprawdę rzadko się zdarzy facet co Was będzie przerastał obserwacją.(takie przynajmniej jest moje zdanie). Pojawił mi się nowy temat w głowie. :D Zaraz stworzę temat.
Co do sytuacji, naszego drogiego Pana, na pewno jest świadoma tego co masz w głowie i nie robi kroków bo chce zadbać o córkę(pewnie tak jest...), sytuacja win/win dla Ciebie to jedynie trójkąt z żoną i teściową. Jak to przejdzie to masz... a z resztą sam wiesz co będziesz miał. XD
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry