• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Flirt z kobietą po 50

Mężczyzna

dan3

Cichy Podglądacz
Są takie kobiety nawet blisko 50 przez które serce bije szybciej.


Mialem 24 lata i poznałem kiedyś pannę . Lat 23, niska blondynka piękne kształty, fajny mały twardy cycek. Poszliśmy do niej a tam jej matka... 48 lat. Szczupła zgrabna blondynka. Bez większych zmarszczek, mega zadbana, chyba dużo ćwiczyła. Wiedziała jak się ubrać, zawsze czuć bylo lekką won perfum. Często chodziła po domu w sportowym staniku i krótkich spodenkach gdzie wystawały kawałeczki opalonych pośladków. W lato raz trafiłem jak opalała się w stroju. Zostałem zaproszony na wesele przez córę jako osoba tow. Byli też jej starzy. Ojciec straszny gbur. Taki biznesmen 55l co wszystko wie najlepiej. Matka ubrana w czerwoną mini sukienkę złote buty na obcasie odkryte, złota bransoletka na kostce. Makijaż, czerwone paznokcie. Wyglądała chyba lepiej od corki z którą przyszedłem. Każdy facet zatrzymywał na niej wzrok. Podczas któregoś wolnego tańca z matką zaczęła wciskać mi nogę w krocze. Po paru głębszych moich i jej trafiliśmy na kolejny wspólny taniec kilka godzin później robila to samo. Ja byłem śmielszy ona również. Zmacaliśmy się. Mruczała do ucha i proponowała wyjście. Powiem Ci tak... kobiety po 40 to inna liga. Wiedza co chcą i to biorą:)

Nie zastanawiaj się jak fizycznie Ci odpowiada :)
Fajne doświadczenie stary. No fizycznie mi odpowiada. A szczególnie jej 40d piersi które przyciągają wzrok jak magnes. A ogólnie ona jest szczupła i dość niska . Więc z takim biustem możesz sobie wyobrazić jak to wygląda
Hmm odpowiada nie odpowiada, wydaje mi się, że niczym już nie ryzykują więc pozwalają sobie na więcej. Wy Kobiety bardzo dużo widzicie i naprawdę rzadko się zdarzy facet co Was będzie przerastał obserwacją.(takie przynajmniej jest moje zdanie). Pojawił mi się nowy temat w głowie. :D Zaraz stworzę temat.
Co do sytuacji, naszego drogiego Pana, na pewno jest świadoma tego co masz w głowie i nie robi kroków bo chce zadbać o córkę(pewnie tak jest...), sytuacja win/win dla Ciebie to jedynie trójkąt z żoną i teściową. Jak to przejdzie to masz... a z resztą sam wiesz co będziesz miał. XD
No byłaby bajka tylko jak to zrobić żeby taki układ mógł dziać
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry