• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Finał na twarz lub do buzi

Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Cześć. Pytanie bardziej do grona płci pięknej, ponieważ 99% facetów lubi po orgazmie kobiety wtopić się w soczki z cipki u kobiety.
Kobietki, jaki macie stosunek do finału na twarz lub do buzi, jeśli sperma trafi do ust to połykacie czy wypluwacie?
Zdaje sobie sprawę z tego że jest to kwestia indywidualna, aczkolwiek ciekawy jestem opini forumowiczek
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Ja się swojej spuszczam do buzi ale niestety nie łyka... :/
Próbowałes rozmowy
?

Moja kobieta sama wielokrotnie wychodziła z inicjatywa abym jej się spuścił ale po każdym razie wypluwala, i twierdziła że konsystencja spermy jest dla niej obrzydliwa. Minęły dwa lata, i poraz kolejny poprosiła o spust do buzi, bez żadnego wypluwania, polknela sperme, i jeszcze zanim to zrobiła to bawiła się sperma w buzi. Może te dwa lata jej do dojrzałości w tym temacie....? Być może tak samo będzie u ciebie. Na samym początku spróbuj rozmowy, spróbuj palcem zdjąć sperme z penisa i tylko połóż ta sperme na usta... A z biegiem czasu może twoja partnerka sama dojrzeje do tego że będzie cie wysysa do zera 🙂
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Próbowałes rozmowy
?

Moja kobieta sama wielokrotnie wychodziła z inicjatywa abym jej się spuścił ale po każdym razie wypluwala, i twierdziła że konsystencja spermy jest dla niej obrzydliwa. Minęły dwa lata, i poraz kolejny poprosiła o spust do buzi, bez żadnego wypluwania, polknela sperme, i jeszcze zanim to zrobiła to bawiła się sperma w buzi. Może te dwa lata jej do dojrzałości w tym temacie....?
Albo ćwiczyła 🤔
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Próbowałes rozmowy
?

Moja kobieta sama wielokrotnie wychodziła z inicjatywa abym jej się spuścił ale po każdym razie wypluwala, i twierdziła że konsystencja spermy jest dla niej obrzydliwa. Minęły dwa lata, i poraz kolejny poprosiła o spust do buzi, bez żadnego wypluwania, polknela sperme, i jeszcze zanim to zrobiła to bawiła się sperma w buzi. Może te dwa lata jej do dojrzałości w tym temacie....? Być może tak samo będzie u ciebie. Na samym początku spróbuj rozmowy, spróbuj palcem zdjąć sperme z penisa i tylko połóż ta sperme na usta... A z biegiem czasu może twoja partnerka sama dojrzeje do tego że będzie cie wysysa do zera 🙂
Może się na kimś nauczyła?
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Próbowałes rozmowy
?

Moja kobieta sama wielokrotnie wychodziła z inicjatywa abym jej się spuścił ale po każdym razie wypluwala, i twierdziła że konsystencja spermy jest dla niej obrzydliwa. Minęły dwa lata, i poraz kolejny poprosiła o spust do buzi, bez żadnego wypluwania, polknela sperme, i jeszcze zanim to zrobiła to bawiła się sperma w buzi. Może te dwa lata jej do dojrzałości w tym temacie....? Być może tak samo będzie u ciebie. Na samym początku spróbuj rozmowy, spróbuj palcem zdjąć sperme z penisa i tylko połóż ta sperme na usta... A z biegiem czasu może twoja partnerka sama dojrzeje do tego że będzie cie wysysa do zera 🙂
Zazdroszczę choćby tego że bierze do ust. Moja nawet czubka penisa nie umieści w ustach. Najwięcej co może zrobić to dotykać językiem 🤐 tu wspólne rozmawianie o tym nawet nic nie daje
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry