• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz strzyżenia włosów

Mężczyzna

witny

Seks Praktykant
W kręgach tematu.. Podnieca mnie jak golę sobie łonowe ..A co dopiero gdyby robiła to kobieta.
Jak byłem chłopcem modą było strzyżenie po domach. Albo fryzjerka przychodziła do Ciebie albo ty chodziłeś do niej i były to różne fryzjerki..
Mnie strzygła i zawsze awangardowo tzn wygolone boki na łyso itp. strzygła mnie koleżanka mamy z pracy Hanka młoda szalona i zajebiście sexowna do tej pory jest zajebista i jeszcze strzyże ..Pamiętam jej biust przed moją twarzą To było dzieciństwo..
 
Kobieta

DeleteU

Cichy Podglądacz
Już nie mogę wytrzymać. Marzę o tym by ktoś ściął mi włosy, najpierw na boba do szczęki, potem do ucha, a potem maszynką bez nakładki, finalnie smarując głowę pianką i goląc jednorazówką. Do tego masaż piersi i lechtaczki.. Czy ktoś mógłby spełnić moje marzenie?
 
Mężczyzna

Fryzjer14

Seks Praktykant
Już nie mogę wytrzymać. Marzę o tym by ktoś ściął mi włosy, najpierw na boba do szczęki, potem do ucha, a potem maszynką bez nakładki, finalnie smarując głowę pianką i goląc jednorazówką. Do tego masaż piersi i lechtaczki.. Czy ktoś mógłby spełnić moje marzenie?
Ochotnik już jest ;)
 

PanTak

Seks Praktykant
Już nie mogę wytrzymać. Marzę o tym by ktoś ściął mi włosy, najpierw na boba do szczęki, potem do ucha, a potem maszynką bez nakładki, finalnie smarując głowę pianką i goląc jednorazówką. Do tego masaż piersi i lechtaczki.. Czy ktoś mógłby spełnić moje marzenie?
Nie potrafię strzyc, ale myślę że w dwóch ostatnich czynnościach dałbym radę.
Czy jestem zdyskwalifikowany>? :rolleyes:
 

PanTak

Seks Praktykant
yes-sweet.gif
 
Mężczyzna

Emhyr

Cichy Podglądacz
Już nie mogę wytrzymać. Marzę o tym by ktoś ściął mi włosy, najpierw na boba do szczęki, potem do ucha, a potem maszynką bez nakładki, finalnie smarując głowę pianką i goląc jednorazówką. Do tego masaż piersi i lechtaczki.. Czy ktoś mógłby spełnić moje marzenie?
Ciekawe combo :) Naga pod pelerynką?
 
Mężczyzna

fryzjer321

Nowicjusz
Wydaje mi się, że całkiem naturalne dla fetyszysty, no chyba, że ktoś myli fetysz z zwyczajnym zainteresowaniem, jak co nie którzy zresztą w tym wątku. Zawsze można się przenieść na wizaż, czy kafeterie, tutaj mamy sexforum 😁🙈
Wydaje mi się, ze Ci do których pijesz nie mylą fetyszu z zainteresowaniem, ponieważ parafilia jest typowym fetyszem. A nie wszyscy chcą łączyć przyjemnosc obcinaniem z sexem :)
 
Mężczyzna

Emhyr

Cichy Podglądacz
Wydaje mi się, że całkiem naturalne dla fetyszysty, no chyba, że ktoś myli fetysz z zwyczajnym zainteresowaniem, jak co nie którzy zresztą w tym wątku. Zawsze można się przenieść na wizaż, czy kafeterie, tutaj mamy sexforum 😁🙈
Chyba pochopnie zinterpretowałaś moje zaciekawienie takim akurat zestawem uciech jako dezaprobatę :unsure: :) U mnie to fetysz + świadome zainteresowanie psychologiczno-duchowe, aby ten fetysz zrozumieć.

Taka wskazówka
Podobieństwo trójkolorów kolorów policyjnych do barberskich/cyrulików też jest co najmniej zastanawiające. Tyle na teraz.
 
Kobieta

DeleteU

Cichy Podglądacz
Chyba pochopnie zinterpretowałaś moje zaciekawienie takim akurat zestawem uciech jako dezaprobatę :unsure: :) U mnie to fetysz + świadome zainteresowanie psychologiczno-duchowe, aby ten fetysz zrozumieć.


Taka wskazówka
Podobieństwo trójkolorów kolorów policyjnych do barberskich/cyrulików też jest co najmniej zastanawiające. Tyle na teraz.
Fetyszysta z krwi i kości, bardzo mi się to podoba 🥰 Zestaw uciech, jak to pięknie brzmi!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry