• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz stóp a seks

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Sam fetysz stóp to może nie...ale jako gra wstępna...np.pocieranie kutasa stópką w pończochach i jak jeszcze paznokcie czerwone :mad:
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Jeśli już trafi mi się partnerka, nie zapomnę jej zapytać, gdzie ma łaskotki. Dzięki za ostrzeżenie! :) A branie w dłonie boczków czy też tulenie się do nich też jest dla Twojego partnera "haram", czy na to mu pozwalasz?
Wtedy to jest reakcja i mina kota na ostatnich bateriach cierpliwości zanim kot spieprzy czy podrapie czy pogryzie. Wlepione oczy, uszy po sobie, nastroszone futerko i uderzający w powierzchnię ogon: Ej, Ty! Uważaj dwunogi!

Czyt. Cisza przed burzą i grzmotami. Ostatnie pokłady cierpliwości. Nawet jak mnie delikatnie przejedzie opuszkami palców jak Patrick- Jennifer to się wzdrygam.
 
Mężczyzna

Shiro

Seks Praktykant
Wtedy to jest reakcja i mina kota na ostatnich bateriach cierpliwości zanim kot spieprzy czy podrapie czy pogryzie. Wlepione oczy, uszy po sobie, nastroszone futerko i uderzający w powierzchnię ogon: Ej, Ty! Uważaj dwunogi!

Czyt. Cisza przed burzą i grzmotami. Ostatnei pokłady cierpliwości. Nawet jak mnie delikatnie przejedzie opuszkami palców jak Patrick- Jennifer to się wzdrygam.
aż mnie z zimna otrzepało jak to czytałem
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Wtedy to jest reakcja i mina kota na ostatnich bateriach cierpliwości zanim kot spieprzy czy podrapie czy pogryzie. Wlepione oczy, uszy po sobie, nastroszone futerko i uderzający w powierzchnię ogon: Ej, Ty! Uważaj dwunogi!

Czyt. Cisza przed burzą i grzmotami. Ostatnie pokłady cierpliwości. Nawet jak mnie delikatnie przejedzie opuszkami palców jak Patrick- Jennifer to się wzdrygam.
A plecki smyrać może? Pośladki? Bo jak nie, to mu ciut współczuję
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Jak byłem młodszy, to miałem bzika na punkcie stóp, a najbardziej kręciło mnie, gdy byłem w obecności kobiet boso.
W sytuacji, gdy ja byłem boso, a kobieta miała na sobie buty zakrywające jej stopy, czułem się tak podniecony, jakbym się onanizował. Oczywiście nie dotykałem podbrzusza. Musiało mi to zastępować podniecenie seksualne związane z możliwością bycia nagim w obecności kobiety.
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Pytanie jest do fetyszystów stóp, lub partnerów takich osób. Jak to u was jest z seksem? Bardziej wolicie fetysz stóp od seksu? Czy może są osoby, które nie chcą uprawiać seksu, bo wolą ten fetysz.
Jak mniemam, opinie będą podzielone, ale chciałabym poznać wasz punkt widzenia
Pieszczoty stópek to często gra wstępna, nie jestem 100% fetyszystka stóp ale bardzo lubię jak mój facet je dotyka i całuje
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry