• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz rajstop: czy facetów podniecają rajstopki?

Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Mnie rajstopy nie podniecają. Stopy tak. Inne części ciała też.

Ale w sumie to chyba żadne ubrania mnie nie podniecają. Zdejmowanie ich tak. Ale chodzi o to co odsłaniają.
 
Mężczyzna

Kliklak

Cichy Podglądacz
Ostatnio mam taką fantazję... chciałbym pieścić językiem kobietę, która miałaby na sobie tylko rajstopy. Mam ochotę na taki właśnie rodzaj pieszczot... jej muszelka przesłonięta jedynie nylonem...
Chciałbym ocierać się o nią swoim członkiem... a potem kochać się robiąc jedynie dziurkę... czy ktoś ma podobne pragnienia? czekam na Wasze spostrzeżenia
 
Mężczyzna

nicetgv1986

Cichy Podglądacz
Ostatnio mam taką fantazję... chciałbym pieścić językiem kobietę, która miałaby na sobie tylko rajstopy. Mam ochotę na taki właśnie rodzaj pieszczot... jej muszelka przesłonięta jedynie nylonem...
Chciałbym ocierać się o nią swoim członkiem... a potem kochać się robiąc jedynie dziurkę... czy ktoś ma podobne pragnienia? czekam na Wasze spostrzeżenia
robilem tak kilka razy, cos pieknego
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Dotyk nylonu to jest coś pięknego. Chyba niewielu jest mężczyzn, którzy tego nie lubią. A jeżeli miałbym wybierać pomiędzy rajstopami i pończochami to nie mam faworyta. Wszystko zależy od nastroju.
 
Mężczyzna

Kamil-94

Cichy Podglądacz
Oj zdecydowanie tak :) Rajstopy, pończochy to coś co kocham u kobiet :) Sam widok tak ubranej kobiety powoduje u mnie podniecenie :) A możliwość dotknięcia czy powąchania takiej znoszonej bielizny doprowadza mnie do szaleństwa :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry