• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz rajstop: czy facetów podniecają rajstopki?

Artusx

Nowicjusz
Mnie też nie samowice kręcą mini spódniczki :), różne takie fikuśne i kobiece nogi szkoda że to taka rzadkość wśród dzisiejszych kobiet , tylko te spodnie na okrągło ech:( , mnie się te z reklam / neta podobają calzedonia ech :) gdzie takie spotkać że to taka rzadkość /egzotyka wśród kobiet , w sumie mnie wiece wszystkie tak samo wyglądają w tych spodniach takie się stały pospolite obite te dżinsowe spodnie nie ma na co oka zawiesić :( , jak już się jakaś trafi w spódniczce /leginsach to już egzotyka ,szkoda ale super są jak dla mnie bomba , albo ta Kasia z 13 posterunku i jej styl stary film ale mega styl/wygląda :)
 
N

notaga100

Guest
Witam serdecznie bom tutaj nowy .Podniecają mnie rajstopy . Mam sporo zdjęć w rajstopkach oraz w damskich ciuszkach . Jeśli nie przeszkodzi Wam widok faceta w damskim anturażu to trochę mogę zamieścić.
 
Ostatnia edycja:

Pantyhose

Cichy Podglądacz
Witam. Szczerze bardzo podniecają mnie kobiety podkreślam kobiety w rajstopach, pończochach, bieliźnie. Ten fetysz mam od ponad 6 lat, i nadal mnie to kręci. Dziękuję za zrozumienie oraz pozdrawiam :)
 

rado2

Cichy Podglądacz
Jeśli kobieta jest zgrabna i akurat chodzi w jakiś fajnych getrach czy rajstopach po domu to jest seksowne, chociaż ja wolę podkolanówki takie długie,
 

fsman

Cichy Podglądacz
Rajstopy i pończochy... hmm nie wiem co wybrać :). Wprost uwielbiam nóżki zakryte jednym, bądź drugim, a do tego na górze spódniczka lub sukienka. To działa na wyobraźnie i pożądanie niesamowicie. Dobrze, że wszystkie kobiety nie ubierają się w taki sposób bo wtedy byłby problem z efektywnością w pracy :)
 

lukasz123

Cichy Podglądacz
Hey powiem Ci jak dzialaja one na mnie ,poprostu widok kobiety w krotkiej sukience w sexi rajstopach odrazu pobudza moja wyobraznie i fantazjuje strasznie podniecaja mnie rajstopki u sexownych kobiet z checia bym wgryzl sie w takie krocze wachajac cipke przez rajstopki czujac ten boski zapach ktory sprawia ze moj penis odrazu twardnieje..
 

SexMachine

Cichy Podglądacz
no baa! uwielbiam jak moja żona wciąga rajstopy. To niezwykle podniecające mrauu Plus jak sobie założy szpilusie no to już w ogóle można odlecieć w kosmos. U mnie jest podobnie jak u usera powyżej. Jak widzę żonę czy jakąś inną kobietę czy dziewczynę w krótkiej spódniczce i rajstopkach (obojętnie czy czarnych czy zwykłych) no to już zaczynam wariować i już czuć jak mi penis zaczyna stawać :) a co dopiero, kiedy wiem, że zaraz dojdzie do zbliżenia. No to wtedy już naprawdę jestem mega podniecony i staram się jakoś utrzymać w ryzach, aby za wcześnie nei puścić farby, if you know what I mean :) Nie rozumiem za bardzo gości, których nie podnieca taka babka z czarnymi rajstopkami i kusą spódniczką. Z takimi chyba jest coś nie ten tego
 

Mario89

Cichy Podglądacz
Rajstopy cienkie DEN 8-10 są pięknym uzupełnieniem damskich nóg. Najlepiej prześwitujące pomalowane na czerwono paznokcie na stopach są dopełnieniem dzieła.
Oczywiście pończochy są bardziej praktyczne i pociągające , nie mniej jednak uwielbiam lizać stopy w nylonach w każdej postaci. Chętnie też spuszczam się na stopy.
Mnie nic nie podnieca bardziej od nóg w rajstopach/pończochach ! !
 

Przemek 92

Seks Praktykant
A ja jestem fanem! Stópki, nóżki i tyłki w nylonie !! Mogę cały dzień pieścić!! Lizać, ssać, całować, wąchać :D Zajebista sprawa, już się nakręciłem :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry