• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz rajstop: czy facetów podniecają rajstopki?

Mężczyzna

mmah

Podrywacz
W sumie to się kiedy zastanawiałem co tak magicznego mają w sobie pończochy a nie mają tego rajstopy, że tak przykuwają wzrok i rozpalają wyobraźnię. Nie twierdzę, że rajstopy są asexualne, ale jednak przegrywają starcie pończochami 😉
U mnie nie przegrywają, ba, ja nawet kocham podkolanówki
 
Mężczyzna

Xin0

Cichy Podglądacz
Faktem jest że jak chodzi na boso tzn w samych rajstopach to tak średnio wąchać 😂 ogólnie to nie robię tego chyba że swierzutko założone. Ogólnie bardzo lubię jak się położy na brzuszku w ciuszkach i rajstopkach spuścić się obficie pochlapać porządnie 😂 w dodatku mówi żebym zrobił sobie focie jak mnie to tak kręci 😛
Ja mam podobnie, jak lizać itp to najlepiej świeżo założone.
 
Mężczyzna

Xin0

Cichy Podglądacz
Ogólnie widok i dotyk szczególnie cienkich mega. Kiedy nawet lubiłem wziąć i zrobić samemu robotę nimi. 😁
 
Mężczyzna

MarekMarecki

Cichy Podglądacz
zawsze mnie to intrygowalo :) Czy wszystkich facetów zawsze kręcą rajstopy ?? Z jakimkolwiek facetem bym nie miala do czynienia (oczywiscie na gruncie oczywiscie "złuzbowym" zebyśćie nie pomysleli ze jakas nimfomanka jestem) to wszyscy oni zawsze zachwycali sie rajtkami :p CO WY W TYM WIDZICIE ?
Pytaj mnie ja ciebie, nie wiem poprostu są zajebiste
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Ja do rajstopek musiałem "dojrzeć". Teraz jak Moja ma czarne rajstopy i czerwone paluszki... i jak klęknąć karze... MEGA ;)
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Ja dziś zupełnie przypadkowo kupiłem rajstopy w miejscy w którym ich nigdy nie kupuję i takie jakich nigdy nie noszę. Kupiłem w Lidlu.
Jakościowo słabe, poleciało już oczko pod częścią majteczkową po jakich 2 godzinach noszenia.
Ale zrobiły jedno - odgrzebałem minióweczkę i moim zdaniem to nie był zły pomysł.
Podoba mi się i są odsłonięte tak jak należy. Mi się podoba - a zakładając nogę na nogę chyba zbyt często odsłania mi się szew w kroku hehe

na szybko z komórki - wybaczcie jakość i kadr :)


 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
czyli np co ? rozwiniesz myśl?
Napomknę tylko o rajstopach bo zapewne świadomości nie masz, ale mężczyźni rajstopy noszą od 500 lat, kobiety zaledwie ułamek tego czasu :) Zanim napiszesz o obcasach to najpierw doczytaj :)
Ale to chyba nie mężczyźni ;) W pełnym tego słowa znaczeniu
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Ja nie wiem co dla ciebie oznacza bycie mężczyzną. to sexforum, mnóstwo ludzi, każdy inny - a Ty zapewne jednym zdaniem obraziłeś sporą grupę nieznanych Ci osób. Nie wiadomo dlaczego nawet. niemniej fakty są takie, ze rajstopy nosili męźczyźni - i tyle.
idą Twoim tokiem rozumowania, to gdybyś miał żonę i Twoja żona nosiłaby spodnie to byłaby jednak trochę mężczyzną, a Ty trochę gejem, prawda ? A gdyby te spodnie nosiła przez większość roku to co wtedy ? to już taki mocny gej ?
Mam tylko nadzieję, że Twoja żona nie jest np mechanikiem samochodowym - wtedy to już byłbyś ugotowany :D
Twierdzisz, że facetom podobają się rajstopy, ale tylko wtedy gdy są na kobiecych nogach. Zapraszam na moją stronę jeśli lubisz rajstopy - oceń czy ci się podobają. Jeśli się podobają to hmmm... to podobają Ci się rajstopy na męskich nogach... :)
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Dzisiaj Niedziela Palmowa. Życzę miłego świętowania ;)

PS. A to czy kogoś obraziłem to już admin oceni. Nie wchodź,proszę w jego kompetencje.
 
Mężczyzna

sensual_legs

Seks Praktykant
Obraziłeś mnie. Natomiast ja to ignoruję i starałem się Tobie jedynie pokazać jak błądzisz.
dziś świętuję wiosnę, odpoczywan na tarasie w spódnicy, rajstopach i szpilkach - super wygodnie. Miłego.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry