• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz czytac odpowiadac pisac co sadzicie o czyms takim

Kobieta

Magdalena99

Cichy Podglądacz
Witam jestem młoda dziewczyna i mam takie zachcianki jak fetysz plastikowy Pvc poprostu lubię i zawsze ubieram zakładam na sb takie płaszcze pvc przeźroczyste plastikowe przeciwdeszczowe na nagie cialo jeszcze smaruje się oliwka natłuszczamy ciało lubię to poprostu lubię w tym uprawiać seks jak się masturbowac sama czy zakładać też plastikowe majtki pvc foliowe rękawiczki winylowe pvc czy foliowe czy zwiazywac sobie twarz folia kapturem np od płaszcza i w tym oddychać mam orgazm naprawdę uwielbiam fetysz plastikowy Pvc
Taki fetysz poprostu mam co myślą o tym fetyszu Panowie jak i Panie co myślą o moim fetyszu plastikowym pisać jak uprawiam w tym seks czy sie masturbuje sama
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
zakładam na sb
A co ma do tego komunistyczna Służba Bezpieczeństwa? :p
A tak serio:
takie płaszcze pvc
To z polichlorku winylu w ogóle robi się płaszcze? Nie wiedziałem. A jak taki płaszcz wygląda? Czy można gdzieś zobaczyć zdjęcie takiego płaszcza lub osoby ubranej w taki płaszcz?
plastikowe majtki pvc foliowe rękawiczki winylowe pvc czy foliowe
To rękawiczki i majtki też się z tego robi?
co myślą o tym fetyszu Panowie
Na razie nic, bo nie wiem, jak takie coś wygląda.
Słyszałem o fetyszu lateksowej odzieży (i w pewnym sensie sam zaliczam się do "lateksowych fetyszystów", a przynajmniej wzrokowych), jednak o fetyszu PVC nie.
A w kwestii formalnej: stosuj znaki przestankowe (kropki i przecinki), bo fatalnie się to czyta bez tych znaków.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry