• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fetysz inny niz wszystkie pisac i czytac i odpowiadac komentowac

Kobieta

Magdalena99

Cichy Podglądacz
Witam jestem młoda dziewczyna mam 22 lata to młoda jestem i mam takie zachcianki jak fetysz plastikowy Pvc Eva poprostu lubię to i zawsze ubieram zakładam na siebie takie płaszcze pvc eva poliuetan przeźroczyste transparentne plastikowe przeciwdeszczowe na nagie cialo jeszcze smaruje się oliwka natłuszczam ciało lub żelem jakimś żeby było tłusto poprostu lubię plastic ten materiał plaszczy lubię to poprostu lubię w tym uprawiać seks jak się masturbowac sama w tym czy zakładać też plastikowe majtki pvc na dupcie i cipcie i foliowe rękawiczki czy winylowe pvc czy foliowe czy zwiazywac sobie twarz folia kapturem np od tego płaszcza przezroczystego i w tym oddychać mam orgazm naprawdę kocham to i uwielbiam fetysz plastikowy Pvc Eva poliuretan
Taki fetysz poprostu mam co myślą o tym fetyszu Panowie jak i Panie co myślą o moim fetyszu plastikowym pisać jak uprawiam w tym seks czy sie masturbuje sama
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Mnie to kręci, już samo czytanie. :)
Mnie też, bo to już czwarty raz w krótkim odstępie czasu.
Czy aby nie chodzi o zareklamowanie produktów PVC EVA ?

Uprawianie seksu czy masturbacja w plastikowej pelerynie - czemu nie ?
Ale jednoczesne smarowanie ciała oliwką to już lekka przesada.
Wyobraziłam sobie kobietę ociekającą tłuszczem i zafoliowaną.
Od razu skojarzyło mi się to z galaretką wieprzową w masarni, gdzie niekiedy robię zakupy.
Nawiasem mówiąc bardzo smaczna choć tłusta. 😀
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Witam jestem młoda dziewczyna mam 22 lata to młoda jestem i mam takie zachcianki jak fetysz plastikowy Pvc Eva poprostu lubię to
Szkoda, że sjp choć w połowie tak nie lubisz jak pvc...:cry: Kropki, przecinki, myślniki i wykrzykniki naprawdę nie gryzą. Poza tym jak fetysz to sio do działu o fetyszach 🙄
Wyobraziłam sobie kobietę ociekającą tłuszczem i zafoliowaną.
:ROFLMAO:
No ok, musi być ślisko i mokro, ale seks z delmą to już chyba gruba przesada 😁
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Szkoda, że sjp choć w połowie tak nie lubisz jak pvc...:cry: Kropki, przecinki, myślniki i wykrzykniki naprawdę nie gryzą. Poza tym jak fetysz to sio do działu o fetyszach 🙄

:ROFLMAO:
No ok, musi być ślisko i mokro, ale seks z delmą to już chyba gruba przesada 😁
Delma>smalec alfa
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry