• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Farma suk

Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Termin poznałem z reportażu "Moje życie jest moje". Autor przeprowadził wywiad z właścicielem owej 'farmy', dość pogardliwie traktującym kobiety, choć z tekstu wynika, że one przyjechały tam dobrowolnie.
Farma suk to kilka klatek w ustronnym domku, kobiety są tam zamykane na cały weekend, a wtedy... no cóż...

Nadal trudno mi uwierzyć w prawdziwość tej historii, więc pytanie do Was:

Czy znacie takie coś? Lub kobiety biorące w tym udział?
 
Mężczyzna

Pele

Seks Praktykant
Czytając tylko to forum , trafiam na różne opowieści osób często takie w które ciężko uwierzyć jakokolwiek póki ktoś nie napisze pod spodem ze robi to samo ;)

Jestem w stanie to uwierzyć bo coś co dla mnie jest w ogóle nie do pomyślenia okazuje się że u innych to codzienność :p
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Termin poznałem z reportażu "Moje życie jest moje". Autor przeprowadził wywiad z właścicielem owej 'farmy', dość pogardliwie traktującym kobiety, choć z tekstu wynika, że one przyjechały tam dobrowolnie.
Farma suk to kilka klatek w ustronnym domku, kobiety są tam zamykane na cały weekend, a wtedy... no cóż...

Nadal trudno mi uwierzyć w prawdziwość tej historii, więc pytanie do Was:

Czy znacie takie coś? Lub kobiety biorące w tym udział?
Temat bardzo popularny w krajach na zachod od nas- Niderlandy, Benelux. W Berlinie, Monachium (wymieniam tylko te dwa miasta, bo tylko tam bylam w klubach), sa miejsca dedykowane takim praktykom. Sa nawet kluby, do ktorych sie idzie po to, zeby byc zgwalcona. Zeby uwierzyc, czy miec wlasna opinie- najprawdopodobniej trzeba sie zainteresowac tematem i doswiadczyc samemu, inaczej to zawsze beda tylko "malo wiarygodne opowiesci".
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Jak się tam idzie z własnej woli to niewiele ma to z gwałtem wspólnego 🤔
No widzisz, to jest prawdopodobnie klimat, z ktorym nie masz doswiadczenia. To jest caly antourage, gra. Kobieta nie idzie tam z wlasnej woli wtedy kiedy chce, zwykle jest wysylana przez Mastera i dowiaduje sie o tym chwile przed wyjsciem. Nie wie, kogo tam spotka, jak sie to odbedzie, wie tylko ze moze byc zgwalcona i ma sie temu poddac. Moze- ale wcale nie musi. Moze tam pojsc, siedziec przy barze i z kims rozmawiac, a nastepnie wrocic do swojego Pana. Moze tez byc tak, ze przyjdzie, usiadzie i znienacka zostanie zaatakowana przez 2-3 mezczyzn, ktorzy ja mocno zgwalca publicznie lub w toalecie/w kacie sali/ w darkroomie. Moze byc tak, ze na koncu oddadza na nia mocz i bedzie musala wracac do Pana polnaga i oblana. Rozne sa potrzeby i fantazje, rozne sa tez miejsca gdzie mozna je zrealizowac i zaspokoic. Wszystko to kwestia checi i zgody na realizacje:)
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Termin poznałem z reportażu "Moje życie jest moje". Autor przeprowadził wywiad z właścicielem owej 'farmy', dość pogardliwie traktującym kobiety, choć z tekstu wynika, że one przyjechały tam dobrowolnie.
Farma suk to kilka klatek w ustronnym domku, kobiety są tam zamykane na cały weekend, a wtedy... no cóż...

Nadal trudno mi uwierzyć w prawdziwość tej historii, więc pytanie do Was:

Czy znacie takie coś? Lub kobiety biorące w tym udział?
Straszne 😱
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Widzę:) Anyway, ani twoja ani moja opinia na ten temat nie zmienia faktu, ze miejsa i osoby ktorym to odpowiada istnieja. Swoja droga, polecam seks kluby w Niemczech i Holandii, mozna wiele zaobserwowac a nawet doswiadczyc:) I to rzeczy, o ktorych sie nawet wczesniej nie snilo:)
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Widzę:) Anyway, ani twoja ani moja opinia na ten temat nie zmienia faktu, ze miejsa i osoby ktorym to odpowiada istnieja. Swoja droga, polecam seks kluby w Niemczech i Holandii, mozna wiele zaobserwowac a nawet doswiadczyc:) I to rzeczy, o ktorych sie nawet wczesniej nie snilo:)
Niestety obecnie tylko eventy online. Takie czasy pandemiczne . Pozostają piwniczne zabawy obarczone sporym ryzykiem🙂
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Przede wszystkim: żeby być wpuszczonym do klubu, trzeba spelnić szereg warunków- w tym higieniczno- zdrowotnych, niezaleznie od stanu epidemii. Tak bylo juz cale lata przed pandemia C19. Nie wspominam nawet o zaproszeniu i byciu "poleconym" ani o kosztach finansowych. Takze to jest naprawde zlozony temat, niedostepny dla losowych osob.

Te ksiazke Ryzinskiego czytalam, zreszta znam jeszcze Dziwniejsza histore i Hiacynta tego autora i szczerze? To jest bardzo slaba literatura pseudofaktu, Dziwniejsza historia to bylo ogromne rozczarowanie. On robi research "po lebkach", wiele rzeczy pomija lub niedopowiada, w wielu miejscach jest niekonsekwentny. Taki "Fakt" w swiecie reportazu. "Moje zycie jest moje" to ksiazeczka do walenia konia pod koldra, tyle.
 
Mężczyzna

MikeMH4

Podrywacz
Termin poznałem z reportażu "Moje życie jest moje". Autor przeprowadził wywiad z właścicielem owej 'farmy', dość pogardliwie traktującym kobiety, choć z tekstu wynika, że one przyjechały tam dobrowolnie.
Farma suk to kilka klatek w ustronnym domku, kobiety są tam zamykane na cały weekend, a wtedy... no cóż...

Nadal trudno mi uwierzyć w prawdziwość tej historii, więc pytanie do Was:

Czy znacie takie coś? Lub kobiety biorące w tym udział?
"Właściciel" tego "przybytku" jest chyba chory psychicznie
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
@Okoye - ja termin ‚master and servant’ znam tylko z utworu Depeche Mode;) Co do książki, Ty siedzisz w temacie więc Ci wierzę, że to tekst po łebkach, ale ja w ten temat wchodzić głębiej nie będę. Lubię w seksie to i owo ale upokarzanie kogoś dla mnie nie wchodzi w grę.
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
@Okoye - ja termin ‚master and servant’ znam tylko z utworu Depeche Mode;) Co do książki, Ty siedzisz w temacie więc Ci wierzę, że to tekst po łebkach, ale ja w ten temat wchodzić głębiej nie będę. Lubię w seksie to i owo ale upokarzanie kogoś dla mnie nie wchodzi w grę.
Osobiście nie siedzę zupełnie w klimacie M/s ani BDSM, ale bywam w klubach, na imprezach i mam sporo bliskich znajomych lubiących te klimaty- więc się przypatruję. Ryziński w ogóle podejmuje ważkie tematy, po czym chyba odechciewa mu się researchu i te reportaże wyglądają trochę jak przeklejone z wiki i uzupełnione fragmentami z rodzinnych opowieści. Jeszcze ta o której piszemy moooże być, ale "Dziwniejsza historia" jest obrazą dla gatunku i czytelnika. Myślę, że każdy powinien się skupić na tym co lubi, zwłaszcza w seksie. Natomiast nigdzie nie widziałam jeszcze tylu zamkniętych, zakompleksionych i oceniających osób co tutaj- miałam się wynosić, ale zaczyna mnie to zjawisko coraz bardziej fascynować, to przecież zinternalizowana seksfobia w najczystszym wydaniu:)
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Natomiast nigdzie nie widziałam jeszcze tylu zamkniętych, zakompleksionych i oceniających osób co tutaj- miałam się wynosić, ale zaczyna mnie to zjawisko coraz bardziej fascynować, to przecież zinternalizowana seksfobia w najczystszym wydaniu
Podejrzewam, że jako osoba na wysokim poziomie w hierarchii społecznej nie musisz kontaktować się na co dzień z osobami zakompleksionymi i oceniającymi innych przez pryzmat swoich kompleksów.
Cieszy mnie, że zdecydowałaś się pozostać na forum. Twój punkt widzenia jest warty uwagi.
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
Podejrzewam, że jako osoba na wysokim poziomie w hierarchii społecznej nie musisz kontaktować się na co dzień z osobami zakompleksionymi i oceniającymi innych przez pryzmat swoich kompleksów.
Cieszy mnie, że zdecydowałaś się pozostać na forum. Twój punkt widzenia jest warty uwagi.
Owszem. Gorzej, ze takie osoby bardzo chetnie wchodza w moja przestrzen i domagaja sie uwagi.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry