• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazjujecie o trójkącie?

Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Fajnie napisz potem jak było. Moja ma jeszcze opory i dużo niewiadomych, faceta ciężko wybrać. Gdzie znaleźliscie?
 

Analog

Cichy Podglądacz
Facet to "dobry" ;-) znajomy mojej żony z czasów kiedy nie była jeszcze moją żoną. Decyzja nt. drugiego faceta w 100% należy do mojej żony.
 

Blueye

Cichy Podglądacz
Tez bym chciał zaliczyć trójkat z moja narzeczona, chcemy oboje spróbować. Ostatnio była okazja ale kolega raczej nie był do tego chętny. Macie jakieś pomysły jak naprowadzić sytuacje na właściwy tor ??;) strasznie nas to jara jak w łóżku sobie wyobrażamy jakby to było z jeszcze jednym facetem i ona obsługuje nas obu;)
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Pisałem już o tym w innym wątku. Ostatnio marzy mi się trójkąt 2M1K. Kiedyś zdecydowanie odrzucałem taką opcję bo jestem hetero ale od jakiegoś czasu marzy mi się żeby wspólnie z innym kolesiem albo nawet dwoma zająć się kobietą na wszystkie możliwe sposoby żeby po wszystkim miała zerżnięte i wylizane 3 dziurki i błagała o jeszcze :)
 
M

maly14

Guest
Ja rozmowę z żoną mam już za sobą ;-) drugi facet już wybrany, jesteśmy we trójkę na etapie dogadywania szczegółów. Więc niebawem moja żonka przyjmie dwa penisy do siebie :) Na samą myśl, że zrobi lodzika innemu facetowi jestem nieźle podniecony.
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Trójkąt z dziewczyną i facetem w sytuacji, w której to ja jestem uległy jest dla mnie calkiem kuszącą opcją. Chociaż trójkąt z dwoma dziewczynami, które nade mną dominują też byłby pewnie boski :D
Ale trójkąta w którym dominuje z innym facetem nad kobietą sobie nie wyobrażam.
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
Ja mialem kobiete 12 lat starsza ktora proponowala ale niestety kolegi nie byli wtedy do tego zaluje bo ona byla bardzo za
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Pisałem już o tym w innym wątku. Ostatnio marzy mi się trójkąt 2M1K. Kiedyś zdecydowanie odrzucałem taką opcję bo jestem hetero ale od jakiegoś czasu marzy mi się żeby wspólnie z innym kolesiem albo nawet dwoma zająć się kobietą na wszystkie możliwe sposoby żeby po wszystkim miała zerżnięte i wylizane 3 dziurki i błagała o jeszcze :)
I co wynikło z Twoich zamierzeń,?
 
Mężczyzna

RTT

Seks Praktykant
Tak, a raz nawet uczestniczyłem w jednym (ja + dwie kobiety) co opisałem już w innym wątku
Teraz moim marzeniem jest trójkąt z dwoma kobietami o dużej różnicy wieku - mamuśką w wieku do pięćdziesięciu kilku lat i dziewczyną między 20 a 30 lat
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry