• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy fantazjujecie o byciu drugą płcią?

Opermr

Cichy Podglądacz
Jak w temacie. I nie mam na myśli przebieranek czy robienia z siebie trans. Mam na myśli fantazje o byciu kobietą i odczuwaniu przyjemności z pieszczot i dotyku pięknego kobiecego ciała... Mmmm ostatnio dużo mam takich obrazków w głowie...
 

driver1975

Cichy Podglądacz
Jak w temacie. I nie mam na myśli przebieranek czy robienia z siebie trans. Mam na myśli fantazje o byciu kobietą i odczuwaniu przyjemności z pieszczot i dotyku pięknego kobiecego ciała... Mmmm ostatnio dużo mam takich obrazków w głowie...
Ja również miewam takie fantazje. I bardzo mnie one kręcą
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
oczywiście, że tak :D kilka lat temu fantazjowałem, jak obudziłem się Madonną w diamentowej sukni (Madonna była wtedy młoda, a nie to co teraz).
Ale to pewnie przez was mam takie fantazje bo kusicie mnie tymi swoimi zdjęciami i podtekstami erotycznymi :D wstydzie się tak mnie torturować
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
ps. poza tym budząc się z takim jędrnym ciałkiem, jędrną pupą i cyckami miałbym większe szanse na zdobywanie kobiet, więc pewnie stałbym się lesbijką bo kutasa nie tknę :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry