• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja, której nie mam zamiaru spełnić :)

Mężczyzna

Mistrz Patelni

Cichy Podglądacz
Mam coś dziwnego :). Część fantazji chciałabym rzeczywiście wprowadzić w życie, a część hmmm.... Fantazjuję sobie, ale chyba nigdy nie odważyłabym się tego zrobić. I chyba nawet bym nie chciała. Też tak macie? Po co w takim rodzą się we mnie takie rzeczy??

Np. coś takiego. Facet zwiąże mi ręce, przykujuje je do ramy od łóżka, rozleje na mnie gorący wosk ze świeczek. Będzie się ze mną kochał dość ostro (gryzienie itd), skończy na moim brzuchu, czy piersiach. Następnie zapakuje mnie do bagażnika samochodu, wywiezie do lasu i tam na zielonej łączce mała powtórka :)

A skoro nie mam zamiaru wprowadzać tego w życie, to czy powinnam podzielić się tym z partnerem? Nie odbierze tego jako jakieś zboczenie?
A np zamiast wosku, kostkę lodu któraą prowadzę po twoim ciele i potem wkładam ją do środka by się już całkiem rozpuściła w Tobie.
 
Mężczyzna

g8383

Cichy Podglądacz
nie ma już chyba takiej fantazji, spotkałem kobietę swojego życia, to mi w zupełności wystarcza, jej uśmiech czy zrzędzenie, seks wtedy odgrywa mniejszą wagę, ważne żeby być dla siebie
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Chciałabym zrobić sobie rozbieraną sesję zdjęciową u takiego fotografa amatora erotomana, który pod pretekstem ustawiania mnie do zdjęć porządnie by mnie obmacał.
Druga fantazja wiąże się z masażem kręgosłupa, który zmienia się w masaż piersi.
Trzecia rzecz to chciałabym kiedyś spróbować klamerek na sutki.
Znam z doświadczenia taki przypadek ( kobietę) która poznała takiego fotografa... Rżnął jak z całych sił jak ostatnią sukę...mimo że ona była mężatka. Pamiętam z jaką ekscytacją o nim opowiadała. Było widać w jej oczach że to z nim miała.najlepszy sex w życiu
 
Mężczyzna

FeetLoverForLife

Podrywacz
Jakiś czas temu wrzuciłem fotki swoich stóp na forum dla miłośników męskich 👣 Sam będąc fetyszystą, (z tym, że kocham kobiece stopy) zastanawiałem się, czy moje stopy mogą się facetom podobać i ku mojemu zdziwieniu, jednak tak. Sporo panów chciałoby się nimi zająć, a mi marzy się porządny masaż. No, ale jak w temacie, jest to fantazja, której nie spełnię.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry