• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja, której nie mam zamiaru spełnić :)

Mężczyzna

Not wisdom at all

Cichy Podglądacz
Ja mam czasem taka fantazje, która nigdy się nie zisci. Przyjaciółka mojej żony czasem bywa u nas i nocuje. Zdarza się ze moja żona przysypia pierwsza i pada z sił, idzie do sypialni a my zostajemy dalej sami i popijamy winko, gadamy. Znam z opowieści żony temperament Karoliny. Wiem ze potrafi pieprzyć się ostro i bez zachwmowan, dodatkowo jest ostatnio nieco spragniona ze względu na problemy ze swoim facetem. Gdy ostatnio zostaliśmy sami, a ona położyła się obok na kanapie, jej dekolt się mocno uwydatnił.. myślałem ze oszaleje. Nie wiem o czym była rozmowa bo starałem się tylko odeprzeć widok mojego kutasa zasypiającego się między jej piersi.. po fakcie poszedłem do łazienki i ostro strzepalem konia.
Fantazja nie zostanie zrealizowana z racji tego ze nie chce ranić żony, niszczyć przyjaźni i fajnej znajomosci 😊
 
Mężczyzna

Passat4k4

Cichy Podglądacz
Mam cztery fantazje – nie do zrealizowania.
Od wielu lat chodzą mi po głowie.
  1. Przed ślubem. Seksownie ubrana teściowa. Siedzi wygodnie w fotelu. Pije drinka, pali papierosa i patrzy jak ja bzykam jej córkę. Po wszystkim ocenia moje umiejętności i wypowiada swoją opinię, uwagi i ostatecznie wyraża lub nie wyraża zgody na ślub.
  2. Wziąć udział w seksualnym biciu rekordu świata. Być jednym z setek facetów, który jest tylko numerem wsadzającym do cipci rekordzistki.
  3. Ktoś proponuje mojej żonie pieniądze za loda. Ja kasuję, a ona zarabia kasę. Być takim alfonsem na fajnej imprezie.
  4. Chciałbym pobzykać się z prawdziwą babcię. Taką nawet pod 80 lat.
Ja jestem fetyszystą, więc mam więcej ciekawych fantazji związanych z fetyszem i kobiecą dominacją.
masz ciekawe fantazje. Napisz jakbys chcial pogadac passat4k4@gmail.com
 
Mężczyzna

Onaionkato

Cichy Podglądacz
Ja fantazjuje o tym, że jakiś mega zboczeniec ostro rżnie moją żonę w tylek. Ale taki pełen pakiet w lateksach, czy skorach ona z kneblem w ustach on w masce itd. Przeraża i podnieca mnie ta fantazja.
 
Kobieta

Delishia

Podrywacz
Moja fantazja, której wstydzę się spełnić, to sytuacja, w której jakiś facet albo jacyś faceci w czymś mi pomagają, a po tym ja mówię im, że baaardzo chcę się im odwdzięczyć na osobności, przy czym przygryzam usta i puszczam do nich oczko, masując się po biuście ;) A potem tak nam się spodobają wspólne gorące chwile, że takie spotkania będą się odbywały częściej ;)
 
Mężczyzna

Passat4k4

Cichy Podglądacz
Moja fantazja, której wstydzę się spełnić, to sytuacja, w której jakiś facet albo jacyś faceci w czymś mi pomagają, a po tym ja mówię im, że baaardzo chcę się im odwdzięczyć na osobności, przy czym przygryzam usta i puszczam do nich oczko, masując się po biuście ;) A potem tak nam się spodobają wspólne gorące chwile, że takie spotkania będą się odbywały częściej ;)
niezla fantazja. Zamierzasz ja spelnic, czy zostawisz w sferze marzen?
 
Kobieta

Delishia

Podrywacz
Mam taką fantazję, że idę do sex shopu, i pytam się, jakie mają sztuczne kutasy. Gdy sprzedawca mi je pokazuje, mówię mu seksownie, że jestem ciaśniutka, więc zależy mi na tym, by zabawka była nie za szeroka do mojej ciasnej szparki. Sprzedawca robi się czerwony na twarzy, i widzę, że mu stanął ;) Masuję mu kutasa przez spodnie i mruczę, że jeśli chce, to może się o tym przekonać osobiście po pracy, i daję mu karteczkę z moim numerem telefonu 😉
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Fantazja Ogłoszenia 2
H Mocna fantazja o seksie w 4 Opowiadania erotyczne 2
T Tyleczek w oknie ... Fantazja kolezanki ... Fantazje erotyczne 1
S Dziwna fantazja Fantazje erotyczne 15
absurdalneharlequiny Fantazja o mamie Opowiadania erotyczne 18

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry