• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja, której nie mam zamiaru spełnić :)

Mężczyzna

radzik-87

Cichy Podglądacz
Poznanie starszej pary na imprezie domowej po której zostajemy we czwórkę już mocno wstawieni a moja partnerka zaczyna sprzątać i wychodzi do kuchni a za nią starszy gość z chęcią pomocy. Tam się o nią ociera niby przypadkiem i wykorzystuje każda sytuację żeby złapać za tyłek. w końcu podchodzi od tyłu dociska swoim twardym już penisem i łapie za cycki mówiąc że już nie mógł się powstrzymać i prosi żeby nikomu nic nie mówiła 😉
 

Selena

Cichy Podglądacz
Dobrych kilka lat temu poznałam na wizycie lekarza. W czasie wizyt a bylo ich duzo. okazało sie że odrazu zaskoczyło między nami.
Zaiskrzyło miedzy nami nie tylko fizycznie. Bardzo mnie do niego ciągło ale tez bardzo sie przed tym broniłam. Facet nie ukrywam dobierał sie do mnie. Próbował. Chemia była tak mocna między nami ze nie sposób tego ukryć .
Jednak ja bylam nie ustepliwa i do niczego nie doszło. Ostatnio naszła mnie taka fantazja że wracam tam po kilku latach i widze ze on aż drży by mnie pieprzyć. Juz się nie chamuję, niech robi ze mną co chce i gdzie chce. Na samą myśl robię się mokra i drżę by mi nic nie strzeliło do głowy i nie wprowadzić tego w życie.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Mam dużo fantazji, których nie zrealizuję, kręcą się wokół uległości, roli seksualnego niewolnika dla grupy. Podnieca mnie myśl o byciu unieruchomionym na sex maszynie, z pasem cnoty i dildem posuwającym mnie w tyłek. Od przodu podchodziliby panowie i panie do obsługi oralnej.
Brzmi miesamowicie... choć sam jestem domem.
Zachęcam abyś może spróbował powoli wcielać je w życie. Każdy jest inny i ma inne podejście, ale realizacja takich fantazji może zmienić postrzeganie rzeczywistości...
Zachęcam nie tylko Ciebie ale wszystkich, którzy są w podobnym położeniu - do odważnych świąt należy 😃
W mojej opinii sex a szczególnie eksperymeny z nim mają siłę ujawniania nam naszej prawdziwej natury. Działa to lepiej na nasze samopoznanie niż psychoanaliza, przy tym jest przyjemniejsze i do tego z dreszczykiem... 🤣
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Lubię cieszyć uszy i oczy. Chciałbym poznać fantazje erotyczne wszystkich interesujących mnie kobiet z otoczenia. Wszystkich, które potrafię sobie wyobrazić w erotycznym kontekście. Od koleżanek z pracy, przez przyjaciółki, sąsiadki, dalsze kuzynki aż po kasjerki z okolicznego sklepu. Panie kasjerki, są jednymi z moich ulubionych obiektów domysłów w tej kwestii 😂 I nie chodzi mi o marzenia powszechne, tylko te graniczne. Zakopane tak głęboko, że same przed sobą mają opory przyznać się do nich :) Druga część mojej fantazji, to zobaczyć z boku jak je realizują :D

Jest jeszcze jedna myśl, ale to bardziej życzenie niż fantazja 😀 Kiedyś w pracy rozmawialiśmy o tym, jak kto chciałby - mogąc wybrać - zejść z tego świata. Jedna z koleżanek wyznała, że w jej przekonaniu najlepszy byłby zawał w trakcie orgazmu 😂 Nie poświęcam czasu na rozmyślania o końcu swoich dni, ale gdybym musiał się zdecydować, to złożyłbym papiery do jednego okienka z koleżanką 😂
 
Mężczyzna

Lvl44

Cichy Podglądacz
Lubię cieszyć uszy i oczy. Chciałbym poznać fantazje erotyczne wszystkich interesujących mnie kobiet z otoczenia. Wszystkich, które potrafię sobie wyobrazić w erotycznym kontekście. Od koleżanek z pracy, przez przyjaciółki, sąsiadki, dalsze kuzynki aż po kasjerki z okolicznego sklepu. Panie kasjerki, są jednymi z moich ulubionych obiektów domysłów w tej kwestii 😂 I nie chodzi mi o marzenia powszechne, tylko te graniczne. Zakopane tak głęboko, że same przed sobą mają opory przyznać się do nich :)
 
Mężczyzna

Lvl44

Cichy Podglądacz
Ta zacytowana przeze mnie część Twojego posta przyznam, że jest intrygująca. Jest coś w tym, że byłoby ciekawie poznać fantazje i fetysze kobiet w swoim otoczeniu. Nawet, jeśli nie byłoby szans na ich realizację lub ja pisałeś, obserwację.
 
Mężczyzna

sebastianpiechol1910@gmai

Cichy Podglądacz
Mam coś dziwnego :). Część fantazji chciałabym rzeczywiście wprowadzić w życie, a część hmmm.... Fantazjuję sobie, ale chyba nigdy nie odważyłabym się tego zrobić. I chyba nawet bym nie chciała. Też tak macie? Po co w takim rodzą się we mnie takie rzeczy??

Np. coś takiego. Facet zwiąże mi ręce, przykujuje je do ramy od łóżka, rozleje na mnie gorący wosk ze świeczek. Będzie się ze mną kochał dość ostro (gryzienie itd), skończy na moim brzuchu, czy piersiach. Następnie zapakuje mnie do bagażnika samochodu, wywiezie do lasu i tam na zielonej łączce mała powtórka :)

A skoro nie mam zamiaru wprowadzać tego w życie, to czy powinnam podzielić się tym z partnerem? Nie odbierze tego jako jakieś zboczenie?
Powiem ci tak fantazje są fajne podniecające, bo nie wyrządzamy nikomu krzywdę rozumiem twoje zagadnienie. Ja tak szczerze mówiąc od kad pamiętam miałem mega dużo i bardzo dziwnych fantazji, i kilka razu próbowałem powiedzieć takie najprostsze rzeczy że jestem bi czy lubię ubierać damska bielizne itp. ale przeważnie na bi się kończyło mimo że chciałem komuś powiedzieć bliskiemu zawsze była obawy. Kilka razy się przejechałem, Dopóki nie poznałem swojej partnerki obecnie żony i odnowa od początku, powiem ci ze to jest mega uczucie że ty lub ktoś wie o tobie wszystko, a to już jest naprawdę bardzo dużo, a realizacja ok wszystko zaczyna się od rozmowy pozdrawiam
 
Mężczyzna

GentlamanPiotr

Cichy Podglądacz
Wyjście do klubu swingersów. Strasznie mnie kręci żeby kiedyś tam pójść, ale obawiam się, że byłbym mega rozczarowany, do tego pewnie czułbym się raczej nieswojo, tak już mam ;)

To raczej naturalne za pierwszym razem, to wyjście ze strefy komfortu,
Za pierwszym razem proponuje, przejść się wypić drinka, rozeznać się co i jak.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry