• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Fantazja do spełnienia

Mężczyzna

Bumcyk

Cichy Podglądacz
Fantazja o której mowa polega na "nakręcaniu" drugiej osoby poprzez świadome kokietowanie, ale bez żadnego dotykania.
Widząc w szarym dniu pociągającą mnie kobietę zawsze marzyłem, aby ona widziała z jaką ochotą na nią patrzę, zwracając uwagę na jej ukryte skarby (głównie tylek, krocze, biust) i dodatkowo te odkryte walory jak twarz(spojrzenie, usta, itp.).
Będąc już tego świadoma kobieta zaczyna kokietować i dodatkowo eksponować wspomniane wyżej fragmenty ciała, a ja mógłbym tylko i wyłącznie patrzeć i marzyć o tym co w tym momencie chciałbym wspólnie z nią zrobić.
Dodatkowo możnaby wprowadzić - oczywiście jeżeli byłoby to możliwe(ustronne miejsce) - ekstra pikanterii i kobieta taka zaczęłaby ściągać i pokazywać stopniowo wszystko co zakryte i tak wymarzone przez obserwatora jako długi wyczekiwana nagroda 🏆.

To tak główny zarys tej fantazji. Wiele rzeczy można jeszcze dodać lub zmodyfikować.

Co sądzicie? Ja osobiście oddałbym wszystko, aby spotkać się z kobietą na taką "sesje" ;)
Czy Wy, kobiety chciałybyście zrobić coś takiego przed obcą osobą wpatrzoną w Was? Chętnie poznam Wasze zdanie :)
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Ciekawa fantazja. Tak naprawdę nie musi być ustronne miejsce, może to być sąsiadka z naprzeciwka która wie że ja podglądasz. A Ona świadoma ze tylko Ty ja widzisz może popuścić swoje więzy i oddać się w całości pokazowi dla Ciebie.
 
Mężczyzna

Bumcyk

Cichy Podglądacz
Dodatkowo dodam przykład z własnego doświadczenia:
Wśród moich najlepszych znajomych (niestety na zabój zakochana w jednym z nich) jest młodsza ode mnie o kilka lat piękna dziewczyna o niemalże "idealnej" figurze. Nosi na codzień obcisłe spodnie (głównie leginsy) i bluzki, podkreślając każdy centymetr jej najlepszych "smaczków" dla oka wspomnianych przeze mnie w poście. Widujemy się wspólnie dosyć często
Co ja bym nie zrobił, żeby ona widząc jak nie mogę oderwać od niej wzroku, dodawała coś ekstra od siebie w moją stronę "znęcając" się nade mną swoimi walorami, dając mi do zrozumienia, że robi to celowo 😅🥵
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
F Fantazja Ogłoszenia 2
H Mocna fantazja o seksie w 4 Opowiadania erotyczne 2
T Tyleczek w oknie ... Fantazja kolezanki ... Fantazje erotyczne 1
S Dziwna fantazja Fantazje erotyczne 15
absurdalneharlequiny Fantazja o mamie Opowiadania erotyczne 18

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry