• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziwna fantazja

Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Siemka mam taką fantazje że podaje żonę pigułkę G i zapraszam jakiegoś faceta i razem bzykamy moją żonę, ma ktoś taką fantazje jeszcze czy tylko ja mam taki odchył
Ja przed snem kiedyś sobie lubiłam wyobrażać, że jestem kompletnie pijana i ledwo przytomna i kilku panów wnosi mnie do hotelowego pokoju i wykorzystują ostro przez całą noc. Rano budzę się skacowana i cała w spermi, a obok leży mój telefon z filmem co ze mną robili.
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
mam taką fantazje że podaje żonę pigułkę G i zapraszam jakiegoś faceta i razem bzykamy moją żonę
Rozumiem, że sobie fantazjujesz jednak uważam, że sex, który my ludzie uprawiamy dla przyjemności powinien być świadomym doznaniem każdego człowieka. Pozbawienie świadomości i przytomności drugiej osoby dla uzyskania własnej przyjemności jest delikatnie mówiąc mało wporządku. Zawsze wydawało mi się, że dla faceta jest istotne widzieć reakcję kobiety podczas stosunku, to ile potrafi jej dać rozkoszy, że lubicie patrzeć jak kobieta odwzajemnia doznania, które jako mężczyzna jej zapewniasz... Jednak po tym jak przeczytałam o czym fantazjujesz to zaczynam chyba rozumieć skąd biorą się czyny conajmiej niedozwolone KK.
Fantazjuj sobie jeśli to Cię jara jednak życzę Ci obyś nigdy owych fantazji nie urzeczywistnił i nikt nie musiał przez Ciebie cierpieć.
Pozdrawiam.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry