• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ekshibicjonizm

Mężczyzna

Nieobdarzony

Cichy Podglądacz
Rozumiem. To znam. A czy aranzowala takie odslony zawsze przy Twojej obecnosci,wiedzac ze wyzwoli u Ciebie emocje,czy zdarzalo sie ze pokazywala sie nago rowniez kiedy byla sama?
 
Mężczyzna

CuckSwitch

Cichy Podglądacz
Ekshibicjonizm ma miejsce głównie w przypadku mężczyzn kobiety to mniej niż 10%.Czy ktoś miał styczność z kobietą która jest ekshibicjonistką? Jakieś ciekawe doświadczenia?
Właśnie policzyłem, że na 11 moich partnerek 7 było ekshibicjonistkami.. więc albo coś nie tak z tym 10% albo mam wyjątkowy dar trafiania/wyszukiwania takich. Różnych akcji z fetyszem ekshibicjonizmu u tych siedmiu, mieliśmy mnóstwo, choć jak poznałem pierwszą dziewczynę z takimi skłonnościami to wcale mi się nie podobało, że ma chęć świecić golizną przy innych... obecnie, od dawna, jak jestem w związku to tylko prowokatorka ekshibicjonistka jest mnie w stanie podniecić. Temat odkopany, więc na razie nie rozpisuję się na temat tych akcji, bo może i tak nikogo to nie interesuje :)
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Właśnie policzyłem, że na 11 moich partnerek 7 było ekshibicjonistkami.. więc albo coś nie tak z tym 10% albo mam wyjątkowy dar trafiania/wyszukiwania takich. Różnych akcji z fetyszem ekshibicjonizmu u tych siedmiu, mieliśmy mnóstwo, choć jak poznałem pierwszą dziewczynę z takimi skłonnościami to wcale mi się nie podobało, że ma chęć świecić golizną przy innych... obecnie, od dawna, jak jestem w związku to tylko prowokatorka ekshibicjonistka jest mnie w stanie podniecić. Temat odkopany, więc na razie nie rozpisuję się na temat tych akcji, bo może i tak nikogo to nie interesuje :)
Kontynuuj. 🤭
 
Mężczyzna

damiankk

Cichy Podglądacz
mam dwóch braci. raz byłem z jednym z nich gdzieś się przejść po okolicach naszego miasta. ja miałem wtedy 17 lat a on 13. obaj jesteśmy ekshibicjonistami. Byliśmy w lesie gdzie był most. weszliśmy na niego i rozebraliśmy się do bokserek w nadzieji ze ktoś będzie przechodził. akurat przechodził wtedy jakiś facet na oko 25 lat. Podszedł do nas na most i spytał się co robimy. powiedzieliśmy że czekamy na jakieś dziewczyny i że podnieca nas jak pokazujemy nasze sprzęty w miejscu publicznym gdzie może nas ktoś zobaczyć. dolaczyl on do nas i już w trójkę byliśmy w bokserkach. szla wtedy gdzieś bardzo bliski mostu jakas kobieta na oko tak z 24 lata. Zagadaliśmy coś do niej i podeszła do nas. powiedziała że z chęcią popatrzy jak się bawimy naszymi ptaszkami. Ja, mój 13 letni brat i ten 25 letni koleś ściągnęliśmy bokserki I pokazywaliśmy jej z bliska nasze przyrodzenie. podotykala każdemu z nas nasze klejnoty i pałki. Powiedziała że chce popatrzeć jak najmłodszy z nas (mój 13 letni brat) robi mi i drugiemu kolesiowi dobrze. trochę protestowaliśmy bo jesteśmy hetero ale w końcu daliśmy się namówić. mój młodszy brat klęknął przed nami, zaczal nam lizać jaja a potem przeszedł do ssania pały. robił nam loda z jakies 20 minut. Dziewczyna ucieszyła się i powiedziała że w nagrodę nam wszystkim chwile possie. No to bylo niezapomniane przeżycie :)
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Właśnie policzyłem, że na 11 moich partnerek 7 było ekshibicjonistkami.. więc albo coś nie tak z tym 10% albo mam wyjątkowy dar trafiania/wyszukiwania takich. Różnych akcji z fetyszem ekshibicjonizmu u tych siedmiu, mieliśmy mnóstwo, choć jak poznałem pierwszą dziewczynę z takimi skłonnościami to wcale mi się nie podobało, że ma chęć świecić golizną przy innych... obecnie, od dawna, jak jestem w związku to tylko prowokatorka ekshibicjonistka jest mnie w stanie podniecić. Temat odkopany, więc na razie nie rozpisuję się na temat tych akcji, bo może i tak nikogo to nie interesuje :)
Jezeli ktos uwaza i jeszcze sie tym chwali publicznie,iz ...10% exhibicjonistow to kobiety,to taki ktos nie ma najmniejszego pojecia o czym pisze.Przypomne,iż w Polsce nadal pokutuje falszywe przekonanie co do wielu zjawisk spolecznych,takich jak zboczenia seksualne,swiete matki, czy zabojstwa.Kto z forumowiczow uwaza,zdaje sobie sprawe z tego,ze pedofilia dotyczy w podobnym stopniu obu plci?Kto uwaza ze "kazda matka zrobi wszystko dla dziecka"?Kto uwaza,ze kobiety nie sa zdolne do zabojstw?Sami Panstwo widza.
 
Mężczyzna

CuckSwitch

Cichy Podglądacz
Zatem na prośbę @Shakalaka,
z bardziej standardowych, łatwiejszych do wykonania akcji, to na przykład z jedną lubiliśmy chodzić na saunę i jak akurat wchodziliśmy do pustej to układaliśmy jej ręcznik tak, żeby niby przez nieuwagę fragment cipki albo sutka (a czasem jedno i drugie) pozostawały odkryte i czekaliśmy na przybycie jakiegoś pana/panów. Zadawaliśmy sobie trochę trudu, żeby wyglądało to naturalnie, przypadkowo. Pełną nagość na saunie akurat uważaliśmy za mniej podniecającą, bo tam to raczej naturalna sprawa (no chyba że ktoś ma seksualność prostą jak konstrukcja cepa albo jest bardzo młody to pewnie się fest podnieci - w każdym razie, kompletnie nago też jej się zdarzało wśród facetów przebywać). Dla nas jednak najlepsze było, kiedy była tak niezdarnie przykryta ręcznikiem i w pewnym momencie któryś z panów się orientował, że jej widać i zaczynał co chwila zapuszczać żurawia między jej uda. Podniecała nas myśl, że pewnie sobie myśli, że dziewczyna nie wie, że świeci cipką i oto dostąpił zaszczytu poznania jej sekretu, bo normalnie przecież nie pokazywałaby jakiemuś obcemu facetowi.. Jeden gościu nas kiedyś zaskoczył, bo usiadł obok niej, po jej lewej stronie, pochylił się do przodu opierając ramionami na kolanach (swoich, żeby nie było..) i przechylił głowę mocno w prawo, centralnie gapiąc jej się między nogi. Odważny typ.
Z innych, równie standardowych akcji, to w okresie wakacyjnym, jak przejeżdżaliśmy żółwim tempem przez polskie wsie to moja, siedząca na miejscu pasażera luba, ściągała majtki, podwijała kieckę wysoko, rozchylała uda najszerzej jak się dało i robiła sobie dobrze palcami. Sporej adrenaliny dostarczyło nam kiedyś czterech młodych chłopaków idących z naprzeciwka przy drodze. Niby ograniczenie do 40 a jechałem wtedy wolniej niż przepisy pozwalały ;)
Inne akcje wymagały większego planowania, ale też adrenalina była wówczas jeszcze większa..
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
Zatem na prośbę @Shakalaka,
z bardziej standardowych, łatwiejszych do wykonania akcji, to na przykład z jedną lubiliśmy chodzić na saunę i jak akurat wchodziliśmy do pustej to układaliśmy jej ręcznik tak, żeby niby przez nieuwagę fragment cipki albo sutka (a czasem jedno i drugie) pozostawały odkryte i czekaliśmy na przybycie jakiegoś pana/panów. Zadawaliśmy sobie trochę trudu, żeby wyglądało to naturalnie, przypadkowo. Pełną nagość na saunie akurat uważaliśmy za mniej podniecającą, bo tam to raczej naturalna sprawa (no chyba że ktoś ma seksualność prostą jak konstrukcja cepa albo jest bardzo młody to pewnie się fest podnieci - w każdym razie, kompletnie nago też jej się zdarzało wśród facetów przebywać). Dla nas jednak najlepsze było, kiedy była tak niezdarnie przykryta ręcznikiem i w pewnym momencie któryś z panów się orientował, że jej widać i zaczynał co chwila zapuszczać żurawia między jej uda. Podniecała nas myśl, że pewnie sobie myśli, że dziewczyna nie wie, że świeci cipką i oto dostąpił zaszczytu poznania jej sekretu, bo normalnie przecież nie pokazywałaby jakiemuś obcemu facetowi..
I to jest właśnie to, co tygryski lubią najbardziej! 😍 finezja, trochę miejsca dla wyobraźni; a nie bezpardonowe szczucie samców wdziękami partnerki. 🥹
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Zatem na prośbę @Shakalaka,
z bardziej standardowych, łatwiejszych do wykonania akcji, to na przykład z jedną lubiliśmy chodzić na saunę i jak akurat wchodziliśmy do pustej to układaliśmy jej ręcznik tak, żeby niby przez nieuwagę fragment cipki albo sutka (a czasem jedno i drugie) pozostawały odkryte i czekaliśmy na przybycie jakiegoś pana/panów. Zadawaliśmy sobie trochę trudu, żeby wyglądało to naturalnie, przypadkowo. Pełną nagość na saunie akurat uważaliśmy za mniej podniecającą, bo tam to raczej naturalna sprawa (no chyba że ktoś ma seksualność prostą jak konstrukcja cepa albo jest bardzo młody to pewnie się fest podnieci - w każdym razie, kompletnie nago też jej się zdarzało wśród facetów przebywać). Dla nas jednak najlepsze było, kiedy była tak niezdarnie przykryta ręcznikiem i w pewnym momencie któryś z panów się orientował, że jej widać i zaczynał co chwila zapuszczać żurawia między jej uda. Podniecała nas myśl, że pewnie sobie myśli, że dziewczyna nie wie, że świeci cipką i oto dostąpił zaszczytu poznania jej sekretu, bo normalnie przecież nie pokazywałaby jakiemuś obcemu facetowi.. Jeden gościu nas kiedyś zaskoczył, bo usiadł obok niej, po jej lewej stronie, pochylił się do przodu opierając ramionami na kolanach (swoich, żeby nie było..) i przechylił głowę mocno w prawo, centralnie gapiąc jej się między nogi. Odważny typ.
Z innych, równie standardowych akcji, to w okresie wakacyjnym, jak przejeżdżaliśmy żółwim tempem przez polskie wsie to moja, siedząca na miejscu pasażera luba, ściągała majtki, podwijała kieckę wysoko, rozchylała uda najszerzej jak się dało i robiła sobie dobrze palcami. Sporej adrenaliny dostarczyło nam kiedyś czterech młodych chłopaków idących z naprzeciwka przy drodze. Niby ograniczenie do 40 a jechałem wtedy wolniej niż przepisy pozwalały ;)
Inne akcje wymagały większego planowania, ale też adrenalina była wówczas jeszcze większa..
Jak byłem kiedyś na saunie to był face, którego kobieta całkiem odsłonięta koło niego siedziała :) obok był przypadkowy facet, który aż się o nią ocierał. Widać, że go to bardzo kręciło, bo mu aż stanął. Generalnie sporo kobiet lubi takie rzeczy. Jak byłem na saunie to kobiety przy full stanie potrafiły przy wychodzeniu stanąć na środku i poprawiać ręcznik tak że stały całe nagie przed pełną sauną. Sam moją kobietę bardzo rozkręciłem, gdy po raz pierwszy poszła ze mną na saunę i weszła pod męski prysznic ze mną i później powiedziała mi, że zauważyła wzwód u faceta jak na nią patrzył. :) Ja nie zwracałem uwagi. :) Sauny ogólnie są fajnym miejscem.
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Pewnie, że są fajnym miejscem :)
Ja nawet wolę, gdy moja chodzi beze mnie i się rozbiera przed innymi facetami. Bardzo mnie jaraja potem różne opowieści o tym.
 
Mężczyzna

DarylDixon

Seks Praktykant
obok był przypadkowy facet, który aż się o nią ocierał. Widać, że go to bardzo kręciło, bo mu aż stanął.
tacy ludzie powinni być zgłaszani i usuwani z takich miejsc.... Publiczne saunaria nie są odpowiednim miejscem do tego typu rzeczy. Przez takie osoby cierpi cała społeczność fanów saunowania i jego poprawnej kultury...
Jak byłem na saunie to kobiety przy full stanie potrafiły przy wychodzeniu stanąć na środku i poprawiać ręcznik tak że stały całe nagie przed pełną sauną
nie twierdzę, że nie ma kobiet które robią to celowo i dlatego, żeby zwrócić na siebie uwagę, nie mniej jestem przekonany, że zdecydowana większość nie zwraca uwagi na to, czy ktoś się na nie gapi i jak chcą sobie poprawić ręcznik to po prostu to robią, bo nagość na saunie to nie jest nic nadzwyczajnego -_- Ludzie chodzą tam, żeby się wygrzać, zrelaksować, zresetować, wyciszyć. 1 na 1000 pójdzie tam szukać wrażeń, a później krążą takie a nie inne historie i opinie...
Sauny ogólnie są fajnym miejscem.
tutaj się zgadzam, aczkolwiek uważam, że nie powinno się ich łączyć ze sferą seksualną. Jeżeli ktoś ma takie zapędy lub fantazje, można sobie wynająć/kupić/zbudować prywatną saunę i wtedy róbta co chceta, w miejscu publicznym obowiązują jakieś zasady
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
tacy ludzie powinni być zgłaszani i usuwani z takich miejsc.... Publiczne saunaria nie są odpowiednim miejscem do tego typu rzeczy. Przez takie osoby cierpi cała społeczność fanów saunowania i jego poprawnej kultury...

nie twierdzę, że nie ma kobiet które robią to celowo i dlatego, żeby zwrócić na siebie uwagę, nie mniej jestem przekonany, że zdecydowana większość nie zwraca uwagi na to, czy ktoś się na nie gapi i jak chcą sobie poprawić ręcznik to po prostu to robią, bo nagość na saunie to nie jest nic nadzwyczajnego -_- Ludzie chodzą tam, żeby się wygrzać, zrelaksować, zresetować, wyciszyć. 1 na 1000 pójdzie tam szukać wrażeń, a później krążą takie a nie inne historie i opinie...

tutaj się zgadzam, aczkolwiek uważam, że nie powinno się ich łączyć ze sferą seksualną. Jeżeli ktoś ma takie zapędy lub fantazje, można sobie wynająć/kupić/zbudować prywatną saunę i wtedy róbta co chceta, w miejscu publicznym obowiązują jakieś zasady
Tak?Naprawde?A skad Ty to wszystko wiesz?Masz dowody na te swoje twierdzenia?Mogl bym tutaj napisac podobny elaborat.Napisze tylko to,ze czyjes spostrzezenia nie mus,a byc prawda o zaistnialej sytuacji.Sa tylko czyims punktem widzenia,i tyle.
 
Mężczyzna

Biszkopt

Nowicjusz
Miałem okazję natrafić na kobiety które coś niecoś pokazywały:
- w lasku miejskim pewna pani udawała że robi siku przy alejce ale zbyt chować sie nie chciała w krzaczki
- remontowaliśmy kiedyś domek na działkach ROD, woziłem towar na taczkach i na jednej z działek pani gdzieś 30-35 leżakowała w skąpych ciuszkach ,aż za którymś razem zaczeła się wyginać i wypinać w kusej koszulce i koronkowych majteczkach
-na imprezie grilowej latem , w gronie 4 pań w róznym wieku i 2 panów jedna co chwila falowała sukienką że jej gorąco albo tak przekładała nogę na nogę że widać było majteczki i ślad potu lub soczku na majteczkach a druga co jakiś czas się pochylała podczas śmiechu i ukazywał się spory biuścik w dekoltowanej koszulce oczywiście bez biustonosza
A tak w nawiązaniu to elaboratów o ekshibicjonistkach, co powiedzą na temat kobiet pozujących do zdjęć erotycznych i robiących striptiz?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry