• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Internetowy ekshibicjonizm

Mężczyzna

ShadowOfDeath

Cichy Podglądacz
Witajcie.
Powiem na wstepie ze jestem w pewnym stopniu ekshibicjonista, ale nie w normalnym tego slowa znaczeniu, a raczej bardziej takim internetowym ekshibicjonista. Jakis juz czas podnieca mnie reakcja kobiet gdy np. na czacie w trakcie rozmowy, po paru dniach/tygodniach gdy tematy sa juz mocno seksualne wysylam nagle zdjecie mojego penisa, czy to we wzwodzie, czy w stanie spoczynku. Czasem dostaje w odpowiedzi jakies komplementy i kontynuacje rozmowy. Czasem bluzgi. A czasem zdarza sie ze kobieta odsyla zdjecie swojej szparki, co zdarza sie zdecydowanie najrzadziej, ale nie tak rzadko jakby sie wydawalo.
Zdarzylo mi sie tez pare razy do "anonimow" wyslac nudeska.
Pytanie do Panow -> Czy macie podobe doswoadczenia?
Pytanie do Pań -> Co Panie sądza o takim zachowaniu?
 
Mężczyzna

ShadowOfDeath

Cichy Podglądacz
@Aisog01 wlasnie z tymi "anonimami" taka anonimowa wymiana zdjec jest zazwyczaj najdluzsza. Znienacka owszem, ale po jakims juz wczesniejszym zapoznaniu i rozpoznaniu terenu.
 
Mężczyzna

nakurwiator2000

Cichy Podglądacz
Coz za piekne okreslenie "ekshibicjonizm internetowy" na niedojebanie mozgowe....

Ty po prostu lubisz chujem swiecic, ot takie zyciowe osiagniecie.
 
Mężczyzna

ShadowOfDeath

Cichy Podglądacz
Coz za piekne okreslenie "ekshibicjonizm internetowy" na niedojebanie mozgowe....

Ty po prostu lubisz chujem swiecic, ot takie zyciowe osiagniecie.
Oczywiscie ze tak mozesz to nazwac, kreci mnie i podnieca reakcja kobiet na widok mojego przyrodzenia. Aczkowiel zyciowe osiagniecie to to nie jest, ale jak w jednej chwili 40 albo 50 pieknych kobiet bedzie patrzylo na mojego penisa to tak, wtedy to bedzie zyciowe osiagniecie i zycze tego sobie i Tobie! Amen
 
Mężczyzna

ShadowOfDeath

Cichy Podglądacz
To mi przypomina kolesi na portalach Tinder, Badoo, Jaumo itp... gdzie od razu k.utasy wysyłają 😐
Jakos nigdy nie testowalem tego typu portali, co nie znaczy ze nie pojde za Twoja rada. Z tym ze tak jak wspomnialem, nie w 1szej wiadomosci a po jakiejs juz mniej lub bardziej intymnej znajomosci wysylam zdjecie. Chociaz robilem wyjatki, i sie do tego przyznaje
 
Mężczyzna

nakurwiator2000

Cichy Podglądacz
Oczywiscie ze tak mozesz to nazwac, kreci mnie i podnieca reakcja kobiet na widok mojego przyrodzenia. Aczkowiel zyciowe osiagniecie to to nie jest, ale jak w jednej chwili 40 albo 50 pieknych kobiet bedzie patrzylo na mojego penisa to tak, wtedy to bedzie zyciowe osiagniecie i zycze tego sobie i Tobie! Amen

Czyli nazwa dokladnie adekwatna do tego co odpierdalasz. Jak masz kompleksy to sie nie dziwie, ze to bedzie zyciowe osiagniecie. Gdyby bylo inaczej to juz dawno bus popoerdalal z pindolem na wierzchu po plazach nudystow.
 
Mężczyzna

ShadowOfDeath

Cichy Podglądacz
Czyli nazwa dokladnie adekwatna do tego co odpierdalasz. Jak masz kompleksy to sie nie dziwie, ze to bedzie zyciowe osiagniecie. Gdyby bylo inaczej to juz dawno bus popoerdalal z pindolem na wierzchu po plazach nudystow.
Bylem i w Czechach i w Polsce i w Danii na plazach nudystow. I czy mam kompleksy czy nie... nie mi to oceniac, ja wiem ze nie mam. Spoko sprawa, z tymi plazami, tyle ze tam nikt nie jara sie nagoscia. Nikt na plazach nudystow nie rucha sie na potege.
 
Mężczyzna

ShadowOfDeath

Cichy Podglądacz
I jakie to robi wrażenie na adrestkach? Zazwyczaj żadne albo negatywne.
Zalezy ile razy miales takie doswiadczenia. Ja z mojej strony moge powiedziec ze np na czatach wiekszosc kobiet moze i cicho ale aprobuje takie sytuacje, bo temat czesto podejmuja i sie nie rozlaczaja. Malo jest kobiet ktore sa oburzone albo wrecz obrazonych.
 
Mężczyzna

ShadowOfDeath

Cichy Podglądacz
Krytykowac umiecie, bo nie wiem czy znacie kontekst, ale jakbyscie dostali -zwracam sie do facetow- piczke na DM z podpisem ze wlasnie dla was zrobiona ze skory byscie wyszli zeby sie "zakolegowac".
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Damski Ekshibicjonizm Fetysze i perwersje 7
A Idzie wiosna - ekshibicjonizm w różnych nietypowych miejscach Seks 16
A Ekshibicjonizm Seks 94
P Ekshibicjonizm na siłowni Fetysze i perwersje 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry