• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziś pieprzyłem się z koleżanką z pracy. Pierwszy raz zdradziła męża...

Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Myślałem, że wszedłem na sex forum... a nie na nauki przedmałżeńskie. Widać trochę się pomyliłem 😜
Rozumiem, że w takim razie seks w waszym mniemaniu tylko z mężem lub z żoną, przy zgaszonym świetle i jedynie w pozycji misjonarskiej 😎
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Myślałem, że wszedłem na sex forum... a nie na nauki przedmałżeńskie. Widać trochę się pomyliłem 😜
Rozumiem, że w takim razie seks w waszym mniemaniu tylko z mężem lub z żoną, przy zgaszonym świetle i jedynie w pozycji misjonarskiej 😎
Przecież tutaj była tylko mowa o monogamii a nie o pozycjach seksualnych
 
Mężczyzna

wronskjan

Podrywacz
Tak, bo nie znamy całego backgroundu sprawy i nigdy go nie poznasz. Poza tym... dlaczego my ludzie chcemy wszystkich oceniać... generalnie były czasy gdzie takie rzeczy były na porządku dziennym i nikt o niczym nie wiedział. Ba! Ci podający się za najbardziej świętych robili gorsze rzeczy.
Jak im z tym dobrze to zostawmy ich w spokoju 😉
Czyli rozumiem, ze nie oceniasz np. księży pedofilów, bo nie znasz całego backgroundu? Same się przecież proszą, przecież tak mówią.
 
Mężczyzna

Pat9319

Cichy Podglądacz
Myślałem, że wszedłem na sex forum... a nie na nauki przedmałżeńskie. Widać trochę się pomyliłem 😜
Rozumiem, że w takim razie seks w waszym mniemaniu tylko z mężem lub z żoną, przy zgaszonym świetle i jedynie w pozycji misjonarskiej 😎
Tak i to dopiero po ślubie. Ze skrajności w skrajność popadasz seks seksem ale co to ma wspólnego z kurestwem po za samym aktem? :D
 
Mężczyzna

Pat9319

Cichy Podglądacz
Jej mąż był jej jedynym partnerem seksualnym... więc co do oceniania, że to szon, byłbym daleki. W ich związku to ona inicjuje, ale on ma inne priorytety w życiu.
To ze to jej jedyny partner niczego nie zmienia i jej nie tłumaczy w żadnym stopniu, ma romans i tyle jest to nieuczciwe, może gdyby faktycznie skończyło się to na jednym razie ale skoro ma zamiar to kontynuować to jest to nieuczciwe względem jej męża który oferuje jej tylko pieniądze ;) co juz o niej świadczy złe skoro nie chce rezygnować z wygodnego życia mimo ze jest niby nieszczęśliwa
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
To ze to jej jedyny partner niczego nie zmienia i jej nie tłumaczy w żadnym stopniu, ma romans i tyle jest to nieuczciwe, może gdyby faktycznie skończyło się to na jednym razie ale skoro ma zamiar to kontynuować to jest to nieuczciwe względem jej męża który oferuje jej tylko pieniądze ;) co juz o niej świadczy złe skoro nie chce rezygnować z wygodnego życia mimo ze jest niby nieszczęśliwa
Nikt nie powiedział, że nie chce rezygnować ;)
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Czyli rozumiem, ze nie oceniasz np. księży pedofilów, bo nie znasz całego backgroundu? Same się przecież proszą, przecież tak mówią.
Nie wiem co ma ksiądz pedofil do dorosłej kobiety, dorosłego faceta i ich wspólnego wyboru...
Po pierwsze nie robią krzywdy dziecku pod względem seksualnym. Taka krzywda (pedofilia) jest karana przez prawo. Z tego co wiem to zdrada męża, żony nie jest karana. Tak, więc patrząc chociaż by po każe... mówisz o czymś zupełnie innym. Mówiąc obrazowo porownujesz zaostrzony ołówek do długiego na 30cm ostrego noża.

Nie przyrównuj też zdrady do gwałtu i innych podobnych.
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Tylko najpierw szuka bezpiecznego wyjścia? A póki może korzystać z jego pieniędzy to korzysta?
Ale spłyciłeś temat... czyli tu tylko chodzi o kasę... 😜
W sumie... gdyby żona była wierna i dawała d... tylko dlatego, że mąż wypłaca jej pieniądze lub dostarcza innych korzyści materialnych to można by było ją nazwać k... 🤣
 
Mężczyzna

wronskjan

Podrywacz
Nie wiem co ma ksiądz pedofil do dorosłej kobiety, dorosłego faceta i ich wspólnego wyboru...
Po pierwsze nie robią krzywdy dziecku pod względem seksualnym. Taka krzywda (pedofilia) jest karana przez prawo. Z tego co wiem to zdrada męża, żony nie jest karana. Tak, więc patrząc chociaż by po każe... mówisz o czymś zupełnie innym. Mówiąc obrazowo porownujesz zaostrzony ołówek do długiego na 30cm ostrego noża.

Nie przyrównuj też zdrady do gwałtu i innych podobnych.
A ona krzywdzi męża.
Nie porównuję zdrady do gwałtu. Pisałem o braku oceniania, bo nie znam wszystkich szczegółów. Proszę czytać ze zrozumieniem.

Poza tym, co ma do tego karanie przez prawo? Za Hitlera zabicie Żyda nie było karane, co nie znaczy, że nie jest moralnie bez problemu.
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
swietnie Oskar. Rznij ja tak jak nikt jej jeszcze nie pieprzyl skoro sama daje:) doceniam satysfakcje kiedy nie robi mezowi loda a ty mozesz jej wpychac do pyska.
znajdz soposob zeby zalac ja w pracy. Bedzie o tym myslec miesiac:)
Znam kilka mężatek ,które faktycznie nie robią swoim mężom loda,ale za to z obcymi facetami wyczyniają cuda,i nie chodzi tylko o oral,ale i inne rzeczy bardziej wyuzdane...i dokładnie ,jak daje to trzeba korzystać,pewnie tego potrzebuje.;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry