• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziś pieprzyłem się z koleżanką z pracy. Pierwszy raz zdradziła męża...

Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Dobrze. Nie spodziewałem się takiej reakcji i napiętego oczekiwania. Wieczorem napiszę historię .

Dodam na obecną chwilę, że to malutka szczuplutka blondynka z bardzo seksownym ciałem...

Oboje mieliśmy ograniczony czas, więc wzięliśmy hotel i spędziliśmy tam 3h...
 
C

col. Greg

Guest
Dobrze. Nie spodziewałem się takiej reakcji i napiętego oczekiwania. Wieczorem napiszę historię .

Dodam na obecną chwilę, że to malutka szczuplutka blondynka z bardzo seksownym ciałem...

Oboje mieliśmy ograniczony czas, więc wzięliśmy hotel i spędziliśmy tam 3h...
No.......nareszcie;)
 
Mężczyzna

Oskar86

Seks Praktykant
Ciekaw jestem co motywowało koleżankę. Znudziła się mężem? Życiowa rutyna w związku?
Generalnie jest to młoda kobieta po 30stce.

Co ciekawe, ponad 10 lat razem z facetem, po ślubie zaledwie rok.

Motywacja ? Miała tylko jednego kutasa, a lubi flirtować i ja stanąłem na jej drodze, który podjął grę. Powiedziała w pracy magiczne "teraz Twój ruch". Od tego momentu minęły 2 tygodnie i wylądowaliśmy w hotelu. W międzyczasie w pracy romans się rozwijał i dochodziło do pocałunków czy dotyku.

Hotel wyjaśnił wszystko. Była bardzo spragniona innego faceta.

Wie, że z mężem pewnie się zestarzeje, ale chciała po prostu spróbować.

Trafiła na mnie, nie chwaląc się, trochę świata widziałem ;) Więc liczyła, że zrobi to raz i będzie miała to za sobą.

Spodobało jej się jednak i chciałaby to powtórzyć...

... A co działo się w hotelu to już opowiem trochę później :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry