• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziś pieprzyłem się z koleżanką z pracy. Pierwszy raz zdradziła męża...

Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Czyli można zrobić cokolwiek, bo się ma ochotę i nikt nie ma prawa oceniać?
Tak, bo nie znamy całego backgroundu sprawy i nigdy go nie poznasz. Poza tym... dlaczego my ludzie chcemy wszystkich oceniać... generalnie były czasy gdzie takie rzeczy były na porządku dziennym i nikt o niczym nie wiedział. Ba! Ci podający się za najbardziej świętych robili gorsze rzeczy.
Jak im z tym dobrze to zostawmy ich w spokoju 😉
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Tak, bo nie znamy całego backgroundu sprawy i nigdy go nie poznasz. Poza tym... dlaczego my ludzie chcemy wszystkich oceniać... generalnie były czasy gdzie takie rzeczy były na porządku dziennym i nikt o niczym nie wiedział. Ba! Ci podający się za najbardziej świętych robili gorsze rzeczy.
Jak im z tym dobrze to zostawmy ich w spokoju 😉
Tło jest jedno. Niespełniona kobieta w związku małżeńskim i gościu, który to wykorzystuje. Oboje są winni zdrady. I tak, mam prawo oceniać i uwielbiam to robić 😁 W spokoju to zostanie mąż, jak się ścierwa z domu pozbędzie 😂
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Uwierz, że daleko mi do tego, ale kurewstwa nie zdzierżę 😀
Ooo 😎 ale czekaj, bo ja czegoś chyba nie wyłapałem.
Kurestwo - rozumiem, że chodzi Ci o te słowo w pojęciu prostytucji. Skoro tak... to chodzi w tym wszystkim o odbywanie stosunku płciowego w zamian za korzyści finansowe lub inne korzyści materialne.
Ktoś komuś płacił? 😉

Skoro nie lub tego nie wiemy, to proszę nie rzucaj takimi słowami. Ktoś może poczuć się urażony 😉 Myślę, że Tobie nie byłoby miło gdyby ktoś nazwał Cię k... bez powodu.

Może i złamali jakieś tam dane komuś słowo. To jest sprawa tej grupy ludzi, a nie nasza.
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Ooo 😎 ale czekaj, bo ja czegoś chyba nie wyłapałem.
Kurestwo - rozumiem, że chodzi Ci o te słowo w pojęciu prostytucji. Skoro tak... to chodzi w tym wszystkim o odbywanie stosunku płciowego w zamian za korzyści finansowe lub inne korzyści materialne.
Ktoś komuś płacił? 😉
Nie myl pojęć...prostytutka, czyli dziwka, i kurwa to nie są pojęcia jednoznaczne... nie tylko ona, ale i on wykazują cechy tego drugiego sortu 🤔
Może i złamali jakieś tam dane komuś słowo. To jest sprawa tej grupy ludzi, a nie nasza.
Gdyby nasza nie miała być, nie upubliczniałby jej na SF 🤔
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Nie myl pojęć...prostytutka, czyli dziwka, i kurwa to nie są pojęcia jednoznaczne... nie tylko ona, ale i on wykazują cechy tego drugiego sortu 🤔

Gdyby nasza nie miała być, nie upubliczniałby jej na SF 🤔
Ooo przepraszam 😉

Chłopak chciał się pochwalić przed innymi samcami alfa. To jeszcze nie czyni tej sprawy naszym interesem.
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Ja wiem jak definicje słownikowe opisują temat, ale w potocznym jezyku, którego tu używam, jest to kurewstwo...
Dawniej tym potocznym językiem nazywano również kobiety, które odsłaniały kawałek łydki, bo uważano, że jest to erotyczna część ciała kobiety i panowie na jej widok się aż gotowali w środku.

Także z byle powodu można nazwać tak każdą kobietę.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ooo 😎 ale czekaj, bo ja czegoś chyba nie wyłapałem.
Kurestwo - rozumiem, że chodzi Ci o te słowo w pojęciu prostytucji. Skoro tak... to chodzi w tym wszystkim o odbywanie stosunku płciowego w zamian za korzyści finansowe lub inne korzyści materialne.
Ktoś komuś płacił? 😉

Skoro nie lub tego nie wiemy, to proszę nie rzucaj takimi słowami. Ktoś może poczuć się urażony 😉 Myślę, że Tobie nie byłoby miło gdyby ktoś nazwał Cię k... bez powodu.

Może i złamali jakieś tam dane komuś słowo. To jest sprawa tej grupy ludzi, a nie nasza.
Dobrze wiesz co chodzi, czepiasz się tylko słówek. A jak mówił Wiaderny w Krollu Żony są w domach, a kurwy za płotem i trzeba być człowiekiem, a nie ścierką! I tyczy się to oczywiście nie tylko kobiet
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Chłopak chciał się pochwalić przed innymi samcami alfa. To jeszcze nie czyni tej sprawy naszym interesem.

Prawo komentowania w tematach ma każdy... Autor nie zastrzegł w pierwszym poście, że nie życzy sobie takowych, a wręcz zabiegał, choć raczej życzenia pozostałyby niespełnione. Co do chwały jego... no cóż, jakie samce alfa, takie i opowieści na piedestał ich wznoszące 😂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry