• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewica po 40

Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
koleżanke mam tez co ma 25 lat i zawsze mówiła, że zostanie sama juz taki jej los. Kazałem jej załozyć konto i po roku w końcu znalazła faceta z którym jest zaręczona. Albo sie chce kogoś znaleźć, albo nie chce
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Myślę, że to powinno zależeć od Twojej decyzji. Pozatym samotność z dziewictwem wcale nie muszę iść w parze i nie są jednoznaczne.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Sam fakt braku doświadczenia seksualnego o niczym konkretnym nie świadczy - i dotyczy to obu płci.
Przyczyny bywają różne. Np. brak popędu seksualnego albo uprzedzenie do seksu albo wychowanie w lęku przed seksem albo brak powodzenia albo zahamowania wynikające jeszcze z czego innego.
Brak popędu seksualnego też może mieć różne przyczyny.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Miałam tam konto. To portal do szukania na sex. Pisali do mnie albo brzydale, albo prawiczki, albo amatorzy milf, albo rozwodnicy, żonaci, zboczeńcy, alkoholicy, umysłowo niepełnosprawni. Tam nie ma nikogo normalnego.
Coraz bardziej nie rozumiem 🤔 Miałaś tam konto, czyli szukałaś partnera i kwalifikujesz wszystkich jako "brzydale, albo prawiczki, albo amatorzy milf, albo rozwodnicy, żonaci, zboczeńcy, alkoholicy, umysłowo niepełnosprawni"? To chyba nie jest najlepsze podejście chcąc umówić się na randkę...
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
Miałam tam konto. To portal do szukania na sex. Pisali do mnie albo brzydale, albo prawiczki, albo amatorzy milf, albo rozwodnicy, żonaci, zboczeńcy, alkoholicy, umysłowo niepełnosprawni. Tam nie ma nikogo normalnego.
no tak ten no yyy, mając 40 lat, chcesz znaleźć 40 letniego ogiera bez żadnych przejść, doświadczonego w seksie przystojnego i umięśnionego jak z komedii romantycznych, niepalącego i niepijącego? Rozwodnik, wdowiec prawiczek czy brzydki to osoba nienormalna ok :), to ja ide stąd, bo tu nie ma z kim gadać
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Sam fakt braku doświadczenia seksualnego o niczym konkretnym nie świadczy - i dotyczy to obu płci.
Przyczyny bywają różne. Np. brak popędu seksualnego albo uprzedzenie do seksu albo wychowanie w lęku przed seksem albo brak powodzenia albo zahamowania wynikające jeszcze z czego innego.
Brak popędu seksualnego też może mieć różne przyczyny.
Dlatego poprosiłem o dodatkowe informacje, najlepiej opisanie całej historii. Abyśmy mogli się do czegoś odnieść, znali powody i cele...
 
Kobieta

silverlight

Cichy Podglądacz
Dziwne, żebym pożądała:
-alkoholika (nie piję)
-palącego (nie palę)
-brzydala (sama jestem ładna)
-rozwodnika (który już raz wybrał źle, a to nie najlepiej świadczy o jego umyśle)
-dzieciatego (nie lubię i nie chcę)
-prawiczka (zdesperowanego, któremu wszystko jedno)
-idiotę (kiedy sama jestem inteligentna).
Każdemu wolno mieć gusta i upodobania i nikt mi nie zabroni wymagać tego, co wartościowe i najlepsze.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry