• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyny, lubicie sobie penetrować cipkę różnymi przedmiotami?

N

Napalona_Lesba

Guest
Bo ja uwielbiam 💦🔥 I to nie tylko dildem czy wibratorem, ale i takimi przedmiotami z pozoru nie stworzonymi do masturbacji 😉 Z warzyw sprawdza się u mnie cukinia, ja jestem już po wielokrotnym fistingu, więc ogórek jest już dla mnie trochę za wąski (dildo większość też już w sumie). Uwielbiam się zadowalać szklaną butelką po piwie, ale teraz już nie od strony szyjki, tylko denka💦💦💦🔥🔥🔥
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Nie lubię takich przedmiotów, ponieważ nie są higieniczne, wolę profesjonalne 😉.

Jak mówisz, że takie szerokie sobie wkładasz to aż przechodzi przeze mnie dreszcz 🥶 bo mi takie średnice nie wejdą
 
Mężczyzna

Karol1234

Cichy Podglądacz
Uhuhu, to juz kolezanka zaszalala. Denkiem od butelki? Tak zapytam z ciekawosci, jaka juz masz srednice na spoczynku? Ale serio pytanie
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
Bo ja uwielbiam 💦🔥 I to nie tylko dildem czy wibratorem, ale i takimi przedmiotami z pozoru nie stworzonymi do masturbacji 😉 Z warzyw sprawdza się u mnie cukinia, ja jestem już po wielokrotnym fistingu, więc ogórek jest już dla mnie trochę za wąski (dildo większość też już w sumie). Uwielbiam się zadowalać szklaną butelką po piwie, ale teraz już nie od strony szyjki, tylko denka💦💦💦🔥🔥🔥
o wow, super, uwielbiam pojemne cipki, a fisting to moje niespełnione marzenie. Generalnie wiem że faceci zazwyczaj wolą jak kobieta ma małą ciasną cipkę, ale ja mam inaczej i wolę jak cipka jest mocno rozciągnięta luźna i dużo się w niej mieści, pracuję nad tym żeby żona miała już tak mocno rozciągniętą żebyśmy mogli spróbować fistingu.
 

Malini1895

Cichy Podglądacz
Ja posiadam rozbudzający zmysły przedmiot o ciekawym kształcie 😁 Z ciekawości przymierzyłem czy jest w stanie wejść na niego gumka i udało się!
d9e01b1373629239.jpg

Berło dla królowej 😛
 
Kobieta

Łucja

Cichy Podglądacz
Bo ja uwielbiam 💦🔥 I to nie tylko dildem czy wibratorem, ale i takimi przedmiotami z pozoru nie stworzonymi do masturbacji 😉 Z warzyw sprawdza się u mnie cukinia, ja jestem już po wielokrotnym fistingu, więc ogórek jest już dla mnie trochę za wąski (dildo większość też już w sumie). Uwielbiam się zadowalać szklaną butelką po piwie, ale teraz już nie od strony szyjki, tylko denka💦💦💦🔥🔥🔥
A macicę jeszcze masz, czy już po chodniku ciągniesz jak idziesz?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry