• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyny, czy kręci Was gangbang?

Mężczyzna

Discovery57

Cichy Podglądacz
Zdarzyło się być w takim układzie, ona z Wałbrzycha przedszkolanka z mężem szukali takiej zabawy i zorganizowałem 4m + 1 k
Pani zadowolona i żeby był drugi raz musiała napisać list motywacyjny 🤫
 
Mężczyzna

Discovery57

Cichy Podglądacz
Gdy odpływa i jest taka bezbronna jak dzidzia . Każdy coś lubi i stara się wyciągać to co daje najwięcej frajdy.
Np. takie zdarzenie ..... przyjeżdżam do miasta X para na mnie czeka samochodem,v wsiadamy i jedziemy. Mąż kieruje a my na tylnym siedzeniu według scenariusza , ona dostaje polecenie i zajmuje się moim sprzętem a mąż może tylko obserwować przez lusterko wsteczne.
 
Mężczyzna

Rogacz&hotka

Seks Praktykant
Gdy odpływa i jest taka bezbronna jak dzidzia . Każdy coś lubi i stara się wyciągać to co daje najwięcej frajdy.
Np. takie zdarzenie ..... przyjeżdżam do miasta X para na mnie czeka samochodem,v wsiadamy i jedziemy. Mąż kieruje a my na tylnym siedzeniu według scenariusza , ona dostaje polecenie i zajmuje się moim sprzętem a mąż może tylko obserwować przez lusterko wsteczne.
To takie prostackie bez zaangażowania się w otoczkę nastroju.
A nie lepiej przyjechać do miasta X wynająć apartament i tam zaprosić parę na drinka. Zadać o otoczkę by kobieta czuła się jak dama, bo to o to chyba chodzi a nie ot tak spuść mnie i jest ok.
 
Mężczyzna

Discovery57

Cichy Podglądacz
To takie prostackie bez zaangażowania się w otoczkę nastroju.
A nie lepiej przyjechać do miasta X wynająć apartament i tam zaprosić parę na drinka. Zadać o otoczkę by kobieta czuła się jak dama, bo to o to chyba chodzi a nie ot tak spuść mnie i jest ok.
Dla jednego proste dla innej osoby spełnienie fantazji i to się odbyło za namową Pani , nalegała na taki początek. Ktoś napisał że to był koniec?
Potem był hotel , wino , rozmowa przyjacielska z humorem, następnie wspólny prysznic bez męża, rogacz miał zadanie przygotować łóżko.....
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry