• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dziewczyny, czy kręci Was gangbang?

Kobieta

RitaNieprzyzwoita

Cichy Podglądacz
Fantazje to fantazje, a życie to życie. W fantazjach to chciała bym widzieć w okół siebie kolejkę twardych kutasów, ale wiadomo życie weryfikuje i już nie jest takie wszystko kolorowe. Mi kamień z serca spadł kiedy powiedziałam mężowi, że kręci mnie gangbang i wytryski, a on nie uznał mnie za pojebaną wariatkę, tylko powiedział, że w sumie nie miał by z tym problemu i nawet go to podnieca. Że taka zdzira dostała by od męża porządny anal podczas gdy ja dostawała bym spermą od innych na twarz. I przez to, że mnie tak zachęcił to często on tym myślę. Ciekawe czy nadal by się tak cieszył wiedząc, że marzy my się kilkunastu facetów, a każdy z nich kończy przede wszystkim w obu dziurkach. Ojjj chciała bym go widzieć że sterczącym penisem z którego leci na widok, że jestem zaspokajania z każdej strony.
 
Mężczyzna

Agam

Nowicjusz
Widok rozjechanej szczęśliwej żony, musi podniecać faceta. Mężczyzna o bogatej seksualności zawsze dąży do sprawdzenia granic swojej kobiety. Mi się marzy zobaczyć żonę w amoku jak bierze kolejne kutasy, traktując je bardzo przedmiotowo.
 
Mężczyzna

Grubykutas

Nowicjusz
Gdyby moja żona kiedyś powiedziała mi że chce gangbang, stanął bym na głowie żeby to zorganizować. Oczywiście że badania i oczywiście że weryfikacja byków. Czy nadal była by moja? Oczywiście, że tak. Tym bardziej czuł bym, że oni jej tylko "Używają" na chwilę , a ja ją mam na st

Fantazje to fantazje, a życie to życie. W fantazjach to chciała bym widzieć w okół siebie kolejkę twardych kutasów, ale wiadomo życie weryfikuje i już nie jest takie wszystko kolorowe. Mi kamień z serca spadł kiedy powiedziałam mężowi, że kręci mnie gangbang i wytryski, a on nie uznał mnie za pojebaną wariatkę, tylko powiedział, że w sumie nie miał by z tym problemu i nawet go to podnieca. Że taka zdzira dostała by od męża porządny anal podczas gdy ja dostawała bym spermą od innych na twarz. I przez to, że mnie tak zachęcił to często on tym myślę. Ciekawe czy nadal by się tak cieszył wiedząc, że marzy my się kilkunastu facetów, a każdy z nich kończy przede wszystkim w obu dziurkach. Ojjj chciała bym go widzieć że sterczącym penisem z którego leci na widok, że jestem zaspokajania z każdej strony.
Ja bardzo prosze zone by to spelnil bo podniecaja ją takie filmy bardzo i czesto mowi ze chciala by byc tak zalana
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry