• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do pań: czy kręci was gdy przyłapujecie na patrzeniu na wasz biust?

Mężczyzna

Agar

Cichy Podglądacz
To ja mam chyba nutkę ekshibicjonizmu. Bo noszę spore dekolty przy dużym biuście. I wychodzę z zalożebnoa a niech patrzą :) jak ktoś w typie obleśnego wujka to niech popatrzy-tyle ma. A jak ktoś fajny to może cos fajnego się trafić
Tutaj od razu nasuwa się pytanie - czy po takiej sytuacji już przytrafiło Ci się coś fajnego?
 
Mężczyzna

Agar

Cichy Podglądacz
To wszystko nie jest takie znowu czarno białe.
Wszystko jak zwykle zależy od wielu czynników i u mnie np. najczęściej sprowadza się do tego co sądzę na temat patrzącego. Jeśli mi się podoba to sprawi mi to przyjemność, nie podnieci może, ale połechta gdzie trzeba. Jeśli jednak z jakichś powodów nie jest to facet w moim typie to bardziej czuję takie nieciekawe wibracje jak wtedy gdy na weselu obczaja cię stary wujek, erotoman gawędziarz. Nic na to nie poradzę, ale tak już mam.
A masz czasem taki nastrój: dziś na jest lato, ładna pogoda, to wybiorę tę bluzkę i nie założę stanika - niech patrzą!
😉
 
Mężczyzna

Agar

Cichy Podglądacz
Jak wyżej u Saanvi.
U mnie jest o tyle źle, że mam bardzo duży biust i chcąc nie chcąc, jakbym się nie ubrała, próbowała zakryć i tak rzuca się on w oczy. Nie daj Boże jak nałożę bluzkę z dekoltem. Mam wrażenie, że najpierw wchodzą moje cycki, potem ja, więc ciężko by ludzie nie patrzyli. I Ci fajni, i nie :p
Jakie o tyle źle? Cudownie 🥰
To może tak zapytam: czy z powodu cycków spotkały Cię jakieś przyjemności lub nieprzyjemności od randomów na ulicy?
 
Kobieta

ognistosc

Cichy Podglądacz
To ja mam chyba nutkę ekshibicjonizmu. Bo noszę spore dekolty przy dużym biuście. I wychodzę z zalożebnoa a niech patrzą :) jak ktoś w typie obleśnego wujka to niech popatrzy-tyle ma. A jak ktoś fajny to może cos fajnego się trafić
Ja tak samo, ale robiłam to w wieku 17-21 lat, wywalałam swoje duże cycki, żeby faceci chyba zwracali na mnie uwagę, podniecające jest, jeśli gapi się na Ciebie przystojny facet, albo przeciętny ale robi to w "dobry" sposób
A jeśli gapił się taki, który zupełnie nie pobudza a wręcz przeciwnie, to po prostu nie spotykałam się z nim wzrokiem, ale niech patrzy
Teraz się u mnie trochę zmieniło, ale mega miło mi się wspomina, jak dwa razy miałam sytuację, że facet przechodząc powiedział "fajny masz biust"może bezpośrednio, ale przynajmniej się odważył! Teraz takich gości brakuje, żeby byli odważni, natomiast nie zawsze kobieta sobie tego życzy, lub jest to na miejscu
Teraz mi się nawinęlo pytanie:

Jeśli kobieta ubiera ogromny dekolt, jest świadoma jak bardzo jej biust będzie rzucał się w oczy, wówczas może podświadomie oczekuje takiej właśnie atencji?
Ja lubię być podziwiana, więc swoje powody znam
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Ja tak samo, ale robiłam to w wieku 17-21 lat, wywalałam swoje duże cycki, żeby faceci chyba zwracali na mnie uwagę, podniecające jest, jeśli gapi się na Ciebie przystojny facet, albo przeciętny ale robi to w "dobry" sposób
A jeśli gapił się taki, który zupełnie nie pobudza a wręcz przeciwnie, to po prostu nie spotykałam się z nim wzrokiem, ale niech patrzy
Teraz się u mnie trochę zmieniło, ale mega miło mi się wspomina, jak dwa razy miałam sytuację, że facet przechodząc powiedział "fajny masz biust"może :pbezpośrednio, ale przynajmniej się odważył! Teraz takich gości brakuje, żeby byli odważni, natomiast nie zawsze kobieta sobie tego życzy, lub jest to na miejscu
Teraz mi się nawinęlo pytanie:

Jeśli kobieta ubiera ogromny dekolt, jest świadoma jak bardzo jej biust będzie rzucał się w oczy, wówczas może podświadomie oczekuje takiej właśnie atencji?
Ja lubię być podziwiana, więc swoje powody znam
Fajnie poczytać, że zdarzaja się miłe, sympatyczne dziewczyny z"dużymi cyckami"🤭:p
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry