• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do kobiet: czy robicie loda z połykiem czy bez?

Niezapominajka

Cichy Podglądacz
Myślę, że każdy powinien robić to na co ma ochotę. Sperma różnie smakuje, raz lepiej raz gorzej chociaż fanką jakąś nie jestem. Zwykle nie mam problemu żeby połknąć, zależy czego mężczyzna ode mnie oczekuję. Na pewno łatwiej niż na twarz bo nie ma ryzyka pobrudzenia włosów ;)
 
Mężczyzna

Cuck

Cichy Podglądacz
Zwykle tak jest, no chyba ze juz jest na tyle zindoktryzowana ta patrialchalna papka, ze sama uznaje sie za przedmiot nalezacy do tego jednego faceta i nie potrzebuje juz lancucha, sama sobie ogranicza wolnosc.
Wow, jestem mile zaskoczony, że ktoś tutaj jest w stanie wykazać się spostrzeżeniami na temat relacji społecznych na trochę wyższym poziomie niż typowy uczeń podstawówki ;).
 

scarab

Cichy Podglądacz
Ja łykam spermę jak tylko mogę! Raz zdarzyło mi się, że prawie zwymiotowałam bo było jej za dużo i nie przygotowałam się że "to już". Ale ogólnie spoko i bardzo mi się podoba. Polecam! :giggle::love:l
chcialbym Cie spotkac na zywo:) Moja tego nie chce nawet sprobowac wiec nie nalegam.. Choc marzy mi sie taki final
 
L

lingster

Guest
Połykam. Jakoś dziwnie by było tak wypluć po prostu. Odruch wymiotny można opanować wkładając sobie palce. Jasne że czasem jest trudniej kiedy weźmiesz głębiej z wytryskiem w gardło. Sam wytrysk ma neutralny smak taki nijaki jak papier
Odruch wymiotny można wywołać pakując sobie palce do ust 🙄
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry