• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Do kobiet: czy robicie loda z połykiem czy bez?

Kobieta

DamaPik

Nowicjusz
Skąd się u Ciebie wzięło takie nastawienie? Takie uprzedzenia?

A gdybyś po prostu podeszła do mężczyzny, który leży na łóżeczku, zakradła się do jego laseczki, wzięła ją do buzi, ssała i lizała ją końcówką języczka (nawiązując do tekstu z klasycznego już wideo-anonsu z pasma nocnego Polonii 1), to czy wtedy czułabyś się jak "totalna dziwka"? Nawet gdyby ten mężczyzna nic wtedy nie mówił ani nie wykonywał żadnych ruchów rękami, a cała inicjatywa byłaby po Twojej stronie?
Nie zastanawiałam się nad tym... Może nią po prostu jestem
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Skąd się u Ciebie wzięło takie nastawienie? Takie uprzedzenia?
Nie wiem.
Strasznie głowie miałem wbite że to kobiecie ubliża, że jej godność obniża, że może poczuć się iż traktuje ją przedmiotowo.
Za to bez opoyrobilem.minetke. zresztą do tej pory mam taką zasadę że muszę tak się z kobietą pieścić, kochać by to ona czuła się spełniona. Moje zadowolenie jest na drugim planie. Tak traktowałem i do tej pory traktuje każdą kobietę. Chociaż dzięki kochance z którą kiedyś byłem przez bardzo długi czas , a ona była dużo starsza ode mnie odblokowałem się. Teraz potrafię z tego czerpać przyjemność, mieć świadomość że ona też tą rozkosz czerpie. Jednak wciąż uważam że jej spełnienie jest najważniejsze.

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Moje zadowolenie jest na drugim planie. Tak traktowałem i do tej pory traktuje każdą kobietę.
To bardzo miłe z Twojej strony.
"Jej orgazm najpierw" i "Jego orgazm później", jak tytułował swoje książki Ian Kerner.
Strasznie głowie miałem wbite że to kobiecie ubliża, że jej godność obniża, że może poczuć się iż traktuje ją przedmiotowo.
Ale że w przypadku pozycji 69, gdy to kobieta jest na górze, też? Albo w sytuacji, gdy kobieta z własnej inicjatywy podchodzi do leżącego gołego mężczyzny i zaczyna zajmować się jego sprzętem?
Ciekawe, skąd pojawiło się to "wbicie". Osobiście nigdy nie miałem takich skojarzeń. No ale ja będąc w gimnazjum podkradałem żeńskiej części rodziny "Claudię" i "Twój Styl", w których była mowa o pozycji 69 i seksie oralnym jako źródle radości i przyjemności, i to stamtąd dowiedziałem się o istnieniu takich praktyk seksualnych. I nie oddzielałem specjalnie seksu oralnego w stronę kobiety od seksu oralnego w stronę mężczyzny.
Może o istnieniu fellatio dowiedziałeś się w kontekście mniej radosnym i przyjemnym, a bardziej wulgarnym, i tak Ci zostało - na pewien czas przynajmniej.
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
To bardzo miłe z Twojej strony.
Dzięki
"Jej orgazm najpierw" i "Jego orgazm później", jak tytułował swoje książki Ian Kerner.
Nie znam..ale być może..😏
Ale że w przypadku pozycji 69, gdy to kobieta jest na górze, też?
Też. Jednak z tą kochanką to m.in. dzięki tej pozycji wyleczyłem się z tego.
Albo w sytuacji, gdy kobieta z własnej inicjatywy podchodzi do leżącego gołego mężczyzny i zaczyna zajmować się jego sprzętem?
Wtedy odpadało!!!! Absolutnie!
Teraz specjalnie szczuje żonę kręcąc się nago po kąpieli... czy też zasypiając... No ale..jak to u mnie... i z mówisz częściej...żona.ma.to.w.4 literach
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
Zawsze gdy obciagam to z wielką pasją. Faceci mają wtedy nade mną władze. Lubię czuć się sprowadzona do parteru.
Ja też pasjonuję się takimi igraszkami, z młodymi i sterczącymi ;-) Ja też w tych sprawach preferuję to, gdy mężczyzna ma nademną władzę, sprowadza mnie na parter nie zdejmując ze mnie majtek, podgina je,i pieści moją muszelkę, pośladki.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry