• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Długość czy grubość?

Mężczyzna

wronskjan

Podrywacz
Jak mam wybierać to grubość. Ale nie ma tak że da się wybierać. Grunt to żeby facet nie opierał seksu tylko na wielkości przyrodzenia a jednak na jakiejś fantazji i zadowoleniu obydwu stron.
Tak, ale miałem tutaj na myśli też aspekty poza penetracyjne. Estetyczne itp. Jak np. rozmiar biustu technicznie na seks nie wpływa, ale pobudza wyobraźnię i pod ieca
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
To oczywiste, że długość i grubość😉
Ja bym stawiała najbardziej na kształt i “żylastość”🙈 taki machnięty w którąś stronę i z widocznymi żyłkami😂🤫 ale chyba bardziej długość. Mam dość niewrażliwą …., więc sama grubość nie wystarczy😋
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
To oczywiste, że długość i grubość😉
Ja bym stawiała najbardziej na kształt i “żylastość”🙈 taki machnięty w którąś stronę i z widocznymi żyłkami😂🤫 ale chyba bardziej długość. Mam dość niewrażliwą …., więc sama grubość nie wystarczy😋
Machnięty w którąś stronę, czyli skrzywiony? :D
 
Kobieta

Laura98

Cichy Podglądacz
Dawniej miałam wyobrażenie, że długi penis musi dać niezapomniane wrażenie. Miałam okazję potem się o tym przekonać, mając wcześniej jedynie standardowe. I rzeczywiście było super, fajne niezapomniane doświadczenie. Po jakimś jednak dłuższym czasie trafiłam na +-14cm długości, ale za to gruby i żylasty. Na sam widok miałam ciarki i nie wiedziałam jak takie coś może zmieścić się do moich ust i cipeczki i jak ciało zareaguje. Byłam podekscytowana i nie mogłam doczekać się aż we mnie wejdzie.
Była to najlepsza penetracja jaką miałam pod względem odczuć przyjemności. Szeroko rozdziawiona buzia podczas obciągania była mega satysfakcjonującą chwilą. A przyjemny ból, gdy mężczyzna lekko siłowo wpychał kutasa do ciasnej cipki aż trudno opisać.
 
Mężczyzna

Keny łest

Biegły Uwodziciel
hmm, ja też myślałem że skrzywienie to wada i tak samo wsadzałem do drugiej nogawki, ale nic to nie dało po latach. Wolałbym prostego xd, a do punktu g to raczej zakrzywiony do góry potrzebny banan
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Dawniej miałam wyobrażenie, że długi penis musi dać niezapomniane wrażenie. Miałam okazję potem się o tym przekonać, mając wcześniej jedynie standardowe. I rzeczywiście było super, fajne niezapomniane doświadczenie. Po jakimś jednak dłuższym czasie trafiłam na +-14cm długości, ale za to gruby i żylasty. Na sam widok miałam ciarki i nie wiedziałam jak takie coś może zmieścić się do moich ust i cipeczki i jak ciało zareaguje. Byłam podekscytowana i nie mogłam doczekać się aż we mnie wejdzie.
Była to najlepsza penetracja jaką miałam pod względem odczuć przyjemności. Szeroko rozdziawiona buzia podczas obciągania była mega satysfakcjonującą chwilą. A przyjemny ból, gdy mężczyzna lekko siłowo wpychał kutasa do ciasnej cipki aż trudno opisać.
To oczywiste, że długość i grubość😉
Ja bym stawiała najbardziej na kształt i “żylastość”🙈 taki machnięty w którąś stronę i z widocznymi żyłkami😂🤫 ale chyba bardziej długość. Mam dość niewrażliwą …., więc sama grubość nie wystarczy😋
Chyba zrobię wycisk, odlew i zacznę sprzedawać jako zabawkę... xD
Miałem już taką sugestię kiedyś. :D
Dzisiaj będę skromny... :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry