• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wielkość, długość, głebokość - odwieczny problem

Mężczyzna

teegiee81

Cichy Podglądacz
Cześć wszystkim forumowiczom i forumowiczkom!
Taka myśl mnie naszła przez weekend jaką długość i grubość przyrodzenia Panowie posiadacie i jaka wielkość jest ważna dla Was drogie Panie? Czy Panowie lubicie ciaśniutkie cipeczki czy wolicie przepastne? Czy stosujecie coś na powiększanie swojego "skrzata" np. jelqing (ja lubię sobie poćwiczyć), mięśnie kegla - nie wiem czy coś daje, ale jest miłe🙂
A jak już poruszyłem temat to chyba czuję się wywołany do odpowiedzi i zacznę - 17cm, 14 cm grubości - nie wiem czy to mało czy dużo, ale moja Pani jest zadowolona - tak mówi...
A u Was jak Panowie i Panie?
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Z tego co mi wiadomo temat był już poruszany na forum. Jako pseudo ekspert w tej dziedzinie... powiem tak - każdy z panów jest gruby i duży, a dla kobiet ważne jest aby był gruby i duży. Każdy z nas stosuje wszelkie dostępne na rynku preparaty, aby oczywiście był gruby i duży :)

,,Ma być gruby i twardy, kiedy kobieta tego chce,,
Konfucjusz
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

teegiee81

Cichy Podglądacz
Z tego co mi wiadomo temat był już poruszany na forum. Jako pseudo ekspert w tej dziedzinie... powiem tak - każdy z panów jest gruby i duży, a dla kobiet ważne jest aby był gruby i duży. Każdy z nas stosuje wszelkie dostępne na rynku preparaty, aby oczywiście był gruby i duży :)
Tak widzialem ze sa takie tematy, ale jakoś postanowiłem odsweżyc dyskusję... może jakieś nowe spostrzeżenia są
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Cześć wszystkim forumowiczom i forumowiczkom!
Taka myśl mnie naszła przez weekend jaką długość i grubość przyrodzenia Panowie posiadacie i jaka wielkość jest ważna dla Was drogie Panie? Czy Panowie lubicie ciaśniutkie cipeczki czy wolicie przepastne? Czy stosujecie coś na powiększanie swojego "skrzata" np. jelqing (ja lubię sobie poćwiczyć), mięśnie kegla - nie wiem czy coś daje, ale jest miłe🙂
A jak już poruszyłem temat to chyba czuję się wywołany do odpowiedzi i zacznę - 17cm, 14 cm grubości - nie wiem czy to mało czy dużo, ale moja Pani jest zadowolona - tak mówi...
A u Was jak Panowie i Panie?
Oby tylko nie za gruby, bo np. do mnie nie wejdzie:/
Dla mnie maksymalnie do 14cm.

A poza tym do długości pochwa się dostosowywuje
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry