• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dlaczego mężczyźni dochodzą szybko?

Mężczyzna

Spirit

Cichy Podglądacz
Widzę że rozmowa zeszła na trochę inne tory, lecz chciałbym nawiązać do tematu.
To że faceci dochodzą szybciej, mogę na swoim przykładzie potwierdzić. Jak jest dobry rozruch i chemia, to nawet po 3 minutach dostaje sygnały że zaraz może być po wszystkim. Ale uwaga "znalazłem jeden prosty trick". Przez ok 10 minut od wymienionych sygnałów zwalniam, czasami wychodzę z partnerki, zaczynam znowu oralne igraszki, wchodzę znowu. Jeśli przetrwam te najtrudniejsze 10 minut. Mogę bawić się już do rana. U mnie to działa perfekcyjnie :)
Potwierdzam, nawet czasem nie potrzeba wychodzić - wystarczy zwolnić. Inna kwestia, że u mnie później pojawia się problem z dojściem - czasem muszę sobie samemu pomóc. :/ Ale faktycznie można później do rana (z przerwami na picie, bądź złapanie oddechu).
 

DreamFucker

Cichy Podglądacz
Potwierdzam, nawet czasem nie potrzeba wychodzić - wystarczy zwolnić. Inna kwestia, że u mnie później pojawia się problem z dojściem - czasem muszę sobie samemu pomóc. :/ Ale faktycznie można później do rana (z przerwami na picie, bądź złapanie oddechu).
I równierz potwierdzam te problemy z dojściem, tym trudniej im dłużej się bawimy ;)
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Platynową łopatę wysadzaną brylantami , bo na zadane teraz pytanie odpowiedziała już w 2018 r. 🤣

No ale przez te wszystkie lata może się orgazmu doczekała 😺
 
Mężczyzna

007regis

Nowicjusz
Dręczy mnie, że koleś dochodzi jak ja się rozkręcam. Przypomniało mi się, ze natura jest niesprawiedliwa. Facet się cieszy, ma zawsze orgazm, a kobieta musi się rozkręcić, a zanim się to stanie, moze być juz po wszystkim;-(
Słuchaj, jak facetowi zależy to nawet jak dojdzie to zajmie się Tobą w taki sposób że orgazm murowany.
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
Platynową łopatę wysadzaną brylantami , bo na zadane teraz pytanie odpowiedziała już w 2018 r. 🤣

No ale przez te wszystkie lata może się orgazmu doczekała 😺
nie wiem, nie ma jej na FB, nie wiem co się z nią dzieje
po prostu znikła
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
nie wiem, nie ma jej na FB, nie wiem co się z nią dzieje
po prostu znikła
Może zabił ją ten pierwszy tak długo oczekiwany orgazm 😜

Kiedyś kumpel opowiedział mi fajną anegdotę, a mianowicie po seksie ze swoją, jak już doszedł jego kobieta z pretensjami, że ona nie miała orgazmu, na co on rzekł " o co Ci chodzi, przecież na dojście miałaś tyle samo czasu...."
😂😂😂
 
Mężczyzna

Marek35/op

Cichy Podglądacz
Dręczy mnie, że koleś dochodzi jak ja się rozkręcam. Przypomniało mi się, ze natura jest niesprawiedliwa. Facet się cieszy, ma zawsze orgazm, a kobieta musi się rozkręcić, a zanim się to stanie, moze być juz po wszystkim;-(
To prześpij się ze mną jestem dlugodystansowcem poza tym przyjemność kobiety jest dla mnie ważniejsza niż moja własna
 
Mężczyzna

informacja zwrotna

Cichy Podglądacz
Banisteriopsis żeby wszyscy faceci tak podchodzili jak Ty
Ale gra wtepna przeciez moze byc fajna dla faceta i tak samo moxns sie nakrecac. Ale tu duzo zalezy, moze malo popularne ale jak najbardziej prawdzie, od blisci. Powiecie ze tak nie jest? I to jakies frajerski gadanie. Spoko. Ale w udanym zwiazku tak to wlasnie wyglada. No ja wiem tez z utesknirniem wsominam czasy jak codziennie mialem loda przez pare lat ze w zwiazku bylem vhyba tylko z tego powodu smieje sie ale naprawde to dosyc smutne. I to ja psulem te dziewczyny. Bo ktos kiedys pokazazal mi ze sex woreke z bialym proszkiem i joint w jednej rece a w drugiej jej wlosy to jedt wlasnie...no wlasnie...co...potem trudno nauczyc sie bliskosci...moze to juz niemozliwe?? Ale wiem co znaczy jedno i drugie... i to ipierwsze jest cholernie trudne. A moze to tylko takie pieprzenie i milosv trwa faktycznie pol roku dopuki wytwarzaja sie feromony szczescia. A potem to smutek, klutnie i meczaca monotonia az do zasranej smierci. No dobra bo sie ropisalem a jezyk pozwal mi na wiele. Slowa wiele oczywiscie ;)
 

Marekcyberski

Cichy Podglądacz
Pytanie z tematu trochę z tyłka wyjęte, bo to zależy od faceta. Ja akurat mam ten problem, że generalnie dochodzę dość długo, a nie uważam się za jakiegoś ogiera. Już parę razy usłyszałem, że jestem "wymagający" i nie chodzi o jakieś fetysze, tylko laska musi się bardzo napracować, żeby w nią/na nią strzelić.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry