• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Dlaczego kochamy się po ciemku?

Dlaczego kochamy się po ciemku:


  • Total voters
    43

prawnik28

Seks Praktykant
Ja tam lubię się kochać i przy świecach i przy świetle dziennym . Ale nie przy ostrych żarówkach. Albo tym bardziej jarzeniówkach!!!
Pozdrawiam.
 

evella

Cichy Podglądacz
Ja najbardziej lubie kochac sie przy swietle,lubie patrzec na mojego ukochanego,na jego cialo,widziec jak sie podnieca,jak reaguje.Lubie patrzec jak on patrzy na mnie,lubie widziec jak Go wklada i wyciaga.A patrzenie sobie przy tym w oczy jest superpodniecajace.
 

Halred

Erotoman
Ostatnio za namową koleżanki spróbowałem z nią w całkowitej ciemności, z początku byłem sceptyczny, ale było bardzo dobrze. Jak nic nie widać to wyostrzają się inne zmysły, dotyk, słuch, smak
 

Oksymoron

Cichy Podglądacz
Zależy kto co lubi.
W seksie ważny jest nie tylko dotyk czy widok. Często zapomina się o zapachu czy smaku.
Robimy to na szybko bez finezji. A odpowiednie rozbudzenie zmysłów jest czasem lepsze jak samo osiągnięcie orgazmu.
 

Inka

Podrywacz
Plodozmian jest najlepszy. Raz przy świecach przed lustrem, raz leniwiec o 3 w nocy w czarnosci, raz w sadzie o południu, raz przy czerwonej żarówce..
I tak można wymieniać warianty bez końca. Z tym że kulminacyjny moment i tak przeżywam z zamkniętymi oczami, nie wiem czemu, taki odruch.
 

dreams

Seks Praktykant
Jedni kochają się po ciemku dlatego aby magia nocy otuliła nagie ciała inni bo nie odkryli swojego piękna i wstydzą się swojego ciała:)
 
L

lickoneg

Guest
Seks po ciemku nie jest zły... Wręcz przeciwnie - ma swoją magię - zwłaszcza gdy panuje absolutna ciemność i pobudzamy pozostałe zmysły

PS
Trzeba byłoby poprawić ankietę. Poprawnie piszemy "jarzeniówki"
 

malegrzeszki

Nowicjusz
Haha, punkt "nie płacę za prąd" mnie rozbroił.
Tak sobie teraz myślę, że do tej pory nie zwracałam szczególnej uwagi na światło. Tzn jeśli świeciła się lampka nocna to przy lampce, jeśli główne światło, to przy nim, a gdy naszło nas na amory gdy było już ciemno to żadne specjalnie nie wstawało żeby zaświecić.
Muszę poobserwować. :D
 
A

Anika

Guest
Całkiem po ciemku bardzo rzadko, tylko spontan jeśli już, choc przyznaję, że taki seks po omacku na swoje uroki i wydaje mi się, że skupienie na bodźcach dotykowo-słuchowych przyspiesza i intensyfikuje orgazm, przynajmniej takie są moje wrażenia. Ogólnie jednak lubię widzieć co się dzieje, patrzeć na ruchy partnera i reakcje jego ciała, na sam moment zespolenia, jeśli pozycja na to pozwala. Cóż... chyba jestem takim kryptoprzyrodnikiem, coś w stylu "z kamerą wśród ptaków", lubię wszędzie zajrzeć i wszystko zobaczyć ;-)

poniewaz jest bardziej podniecająco według mnie i troche sie wstydze mimo 7lat zwiazku
Skoro tyle lat jesteście razem, to na pewno się podobasz swojemu partnerowi. Myślę, że nie ma sie czego wstydzić :)
 

Eroticking

Nowicjusz
Seks po ciemku ma swój urok, ale w wielu przypadkach wynika on albo z rutyny albo po prostu takich warunków jakie mamy. Podstawowa sprawa to nie wstydzić się swojego ciała i być tego świadomym. Proponuję spróbować też przy świetle dla kontrastu, zobaczycie że wtedy będziecie bardziej podnieceni i spragnieni swoich ciał, ta zasada dotyczy szczególnie facetów jako wzrokowców.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry