• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Damski Ekshibicjonizm

Mężczyzna

sunnybeach

Cichy Podglądacz
Dziewczyny jak to u was jest z pokazywaniem ciałka. Czekam na wasze przemyślenia i historie.
Osobiście zdarzyło mi się kilka razy, że kobieta „przypadkiem pokazała co nieco”, albo było widać, że czuje przyjemność z tego że ją widzę.
Kilka przykładów
Celowo niezasłonieta do końca zasłonka w sklepowej przymierzalni.
wiązanie już zawiązanego buta 😂 na schodach ruchomych (w krótkiej spódniczce)
Odkrywanie krocza w saunie i obserwowanie mojej reakcji
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Dziewczyny jak to u was jest z pokazywaniem ciałka. Czekam na wasze przemyślenia i historie.
Osobiście zdarzyło mi się kilka razy, że kobieta „przypadkiem pokazała co nieco”, albo było widać, że czuje przyjemność z tego że ją widzę.
Kilka przykładów
Celowo niezasłonieta do końca zasłonka w sklepowej przymierzalni.
wiązanie już zawiązanego buta 😂 na schodach ruchomych (w krótkiej spódniczce)
Odkrywanie krocza w saunie i obserwowanie mojej reakcji
Kobiecy ekshibicjonizm wystepuje conajmniej tak czesto jak meski,jezeli nie czesciej.Zachowania ekshibicjonistyczne kobiet,na pierwszy rzut oka,nie sa traktowane jako ekshibicjonizm.Moje zdanie wynika z obserwacji życia a takze doswiadczen zawodowych.Wystarczy sie przyjrzec kobietom ktore widzimy na ulicach miast.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Przypominam, że ekshibicjonizm jest powodowany wewnętrznym przymusem pokazywania narządów płciowych W skład definicji wchodzi też chęć wywołania szoku u obserwatora i osiagnięcie satysfakcji seksualnej u ekshibicjonisty. Jeżeli żaden z elementów nie jset spełniony, nie mamy do czynienia z ekshibicjonizmem. Osobiście wątpie aby pokazanie "cipki" mogłoby wywołać szok u mnie lub normalnego zdrowego faceta.
 
Mężczyzna

sunnybeach

Cichy Podglądacz
Kobiecy ekshibicjonizm wystepuje conajmniej tak czesto jak meski,jezeli nie czesciej.Zachowania ekshibicjonistyczne kobiet,na pierwszy rzut oka,nie sa traktowane jako ekshibicjonizm.Moje zdanie wynika z obserwacji życia a takze doswiadczen zawodowych.Wystarczy sie przyjrzec kobietom ktore widzimy na ulicach miast.
Zaciekawiły mnie doświadczenia zawodowe. Powiesz coś więcej?
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Przypominam, że ekshibicjonizm jest powodowany wewnętrznym przymusem pokazywania narządów płciowych W skład definicji wchodzi też chęć wywołania szoku u obserwatora i osiagnięcie satysfakcji seksualnej u ekshibicjonisty. Jeżeli żaden z elementów nie jset spełniony, nie mamy do czynienia z ekshibicjonizmem. Osobiście wątpie aby pokazanie "cipki" mogłoby wywołać szok u mnie lub normalnego zdrowego faceta.
Ja z kolei przypominam,iż napisał Pan swoją własną,jednostkową opinie.Co ona ma do ogółu???Czym jest ekshibicjonizm,najmniej wiedza seksuolodzy,ktorzy wypisuja te brednie.Ta,w/opisana teoria,bardzo mnie smieszy.Seksuolog=komediant.Jezeli zgodzimy sie co do tej tezy,wiele się wyjaśni.
Przypominam,że np.jeszcze niedawno,choroby psychiczne "leczono tzw..."lobotomia a jej "wynalazca" zamiast trafic przed sąd,otrzymał jedna z najbardziej prestizowych nagród.Tą ze Szwecji.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Wyraziłem zdanie na ten temat. Mam do tego prawo. Natomiast moje "przypominam"było niezreczne , fakt. Nie jestem specjalistą w tej dziedzinie.
 
Mężczyzna

Pinocchio

Cichy Podglądacz
Nie jestem kobietą, lecz z racji stażu związkowego pozwolę sobie na wypowiedź. Kobieta, która czuje stabilizację i stałość związku, jest spełniona i dowartościowania, będzie jednocześnie niezwykłym okazem otwartości, pewności siebie, samoakceptacji i pełnej świadomości. Będzie się 'bawiła' nagością swojego ciała i czerpała z tego różne odczucia - od zwyklej swobody, przez dreszcz ekscytacji, po podniecenie. Będzie się dobrze czuła nago podczas masażu, rozbierze się w koedukacyjnej szatni, sprowokuje w saunie, wprowadzi element rywalizacji pod prysznicem. Kiedyś myślałem, że to my - mężczyźni, dumni gestorzy penisów wiemy co to otwarte podejście do nagości. Dopiero z czasem zrozumialem jak bardzo się myliłem. To nie żaden ekshibicjonizm, to niezwykła układanka kobiecego podejścia do nagości.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Internetowy ekshibicjonizm Seks 29
A Idzie wiosna - ekshibicjonizm w różnych nietypowych miejscach Seks 16
A Ekshibicjonizm Seks 94
P Ekshibicjonizm na siłowni Fetysze i perwersje 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry