• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy ze stulejką mogę się kochać?

mexico

Cichy Podglądacz
jak to bedzie? nigdy tego nie robiłem, moja dziewczyna tez nie, do tego mam stulejke, bedzie bolało?:), czy poczekac i isc do lekarza ?:)
 

Szarka

Erotoman
jeżeli masz stulekę, obawiam się, że mozesz nie odczuć żadnej przyjemnosci, radzę wybrać się KONIECZNIE do lekarza
 

gonia

Erotoman
tez mi sie tak wydaje nawet jest tutaj post o stulejkach :) poszukaj i poczytaj sobie ale rowniez radze isc do lekarza
 

Szarka

Erotoman
heh nie jestem mężczyzną nie odpowiem Ci na to pytanie, każdy swój pierwszy raz przeżywa inaczej, niestety obawiam się, że Ty nie zaznasz przyjemność ze stulejką, dla Twojej partnerki ten pierwszy raz może być bolesny...
 

ted

Biegły Uwodziciel
Parterke moze zabolec ale nie musi a co do Ciebie to przyjemnosci raczej wielkiej nie zaznasz a moze tez zabolec jesli naerwie Ci sie napletek, lepiej najpierw idz do lekarza aby usunac stulejke.
 

mexico

Cichy Podglądacz
ale gdzie to usunac,w publicznek przychodni, czy od razu wybrac sie do prywatnej kliniki?, ile to kosztuje?
 

gonia

Erotoman
jezeli w normalnej przychodni jest jakis lekarz to idz mozliwe ze takie cos robi sie na kase chorych a jak nie to prywatnie
 

ted

Biegły Uwodziciel
Najpierw musisz pojsc do lekarza rodzinnego zeby dostac skierowanie do urologa. A potem ze skierowanie do szpitala zapewne, bo tam przyjmuja najczesciej i albo zrobi zabieg odrazu albo sie z Toba umowi. Bedac u lekarza rodzinnego mzoesz zapytac czy to jest zabieg platny ale wydaje mi sie ze nie.
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
Ze stulejką, przy pierwszym razie na bank zaznasz dużego bólu. Myślę, ze ten ból będzie nawet większy niż dziewczyny. Był już obszerny post o stulejce (żeby to jeden) - doradzałem samodzielne rozprawienie się z tą chorobą. Trza zwrócić uwagę, że pochwa znakomicie nadawałaby się do usunięcia stulejki. Celujesz - wkładasz - pchasz - skórka się zrywa(ogromny ból) - wyciągasz zdrowego penisa. Ale może to być za mało. Idąc do lekarza masz pewność, że będziesz zdrowy, ryzykujesz zmasakrowanie swojego sprzętu. Rozprawiając się z nią sam nie wiem co ryzykujesz; zagwarantowane masz, że twój penis po nie będzie miał skazy.
 

ted

Biegły Uwodziciel
Nie wiem inzynier czy usuniecie stulejki w ten sposob jest najlepszym rozwiazaniem. Jeszcze za krotkie wedzidelko mona sprobowac w ten sposob usunac jednak stulejka to chyba jednak zbyt powazna sprawa i lepsza jest wizyta u lekara.
 

rose

Biegły Uwodziciel
Inżynier napisał:
ryzykujesz zmasakrowanie swojego sprzętu. Rozprawiając się z nią sam nie wiem co ryzykujesz; zagwarantowane masz, że twój penis po nie będzie miał skazy.
:lol: :lol: :lol: notak..ryzykujesz jeszcze obcięcie penisa.. bo pomyśli, że to jakaś dziwna narośl.. może kiepski byłz anatomii.. :lol: :lol: przez takie wciskanie kitu..ludzie boją się chodzić dolekarzy i potem spore problemy są z tego.. bo nieleczona stulejka to nie tylko ból..problemyz seksem..ale też infekcje..zapalenia żołędzi..niepłodność..komplikacje mogą być nieciekawe..
 

Inżynier

Biegły Uwodziciel
A ja widziałem zdjęcie penisa w rok po operacji usunięcia stulejki - nieprzyjemny widok. Za krótkie wędzidełko w ten sposób to chyba nie wykonalne Ted. Miałoby się rozciągnąć?
 

rose

Biegły Uwodziciel
to może za tego biednego człowieka wziął się taki chirurg po podstawówce.. :? bo to jest prosty zabieg i dla zwykłego lekarza( z dyplomem :D ) nie powinien stanowić problemu
 

ted

Biegły Uwodziciel
Hmm czy ja wiem czy nie wykonalne poprosu sie nadrywa . A co do stulejki to pewnie ze to prosty zabieg, i wykona go kazdy dobry lekarz. Ale zdarzaja sie tez partacze to prawda. Jdnak jesli sie mieszka w danym miescie to mozna sie umowic do tego lekarza ktory ma dobra opinie.
 

rose

Biegły Uwodziciel
no dokładnie..w każdym zawodzie byli, są i będą partacze..a co do lekarzy to trzeba wybierać sprawdzonych...
 

SETH

Podrywacz
Ej! Nie mówcie, że skoro Kolega ma stulejkę to go od razu będzie boleć przy pierwszym razie. Wcale, że nie. W ogóle to stulejka stulejce nierówna i to wszystko i tak zależy od tego jak bardzo zaawansowaną masz tą stulejkę.

Jeśli Twoja dziewczyna będzie odpowiednie 'nawilżona' to w sumie za bardzo nie powinno Cię boleć. Może nawet wcale. Ale istnieje ryzyko, że napletek Ci się podwinię pod żołądź i wtedy będziesz miał wielki problem, który wymagać będzie prawie natychmiastowej interwencji chirurga (nie żebym straszył)

Ogólnie to radziłbym jak najszybciej zgłosić się do urologa, rozwiązać problem stulejki a potem po miesiącu-dwóch rozkoszować się seksem ze swoją dziewczyną.
 

Szarka

Erotoman
Inzynier- żartujesz :shock: :?:

cyt.
napletek to fałd skórny osłaniający żołądź penisa. Pełni funkcje ochronne względem wędzidełka i żołędzi, zapewniając odpowiednią wilgotność i osłaniając od uszkodzeń. Może być ściągnety za żołądź, dlatego można go zsuwać i wsuwać na czubek penisa

Na ciała jamiste nasunięty jest od przodu (wierzchołek prącia) - żołądź (glans) kształtu stożkowatego. Wyróżnić w nim można szczyt ze szczelinowym - ujściem cewki moczowo-płciowej, koronę i szyjkę żołędzi. Wnętrze glans wypełnione jest tkanką łączną, zatokami i splotami żylnymi. Wypełnienie zatok żylnych krwią (podczas podniecenia płciowego) powoduje usztywnienie i powiększenie żołędzia prącia oraz rozwarcie otworu końcowego cewki moczowo-płciowej. Żołądź pokryty jest cienką skórą. Od strony brzusznej glans znajduje się wędzidełko napletka, który pokrywa żołądź. Wędzidełko napletka przymocowane jest do ciała gąbczastego.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry