• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wasze żony coś robią, odwalają? Pokazują się?

Mężczyzna

Kermit

Cichy Podglądacz
Cholera, kto się ze mną ożeni?Nareszcie będę mogła pokazywać się nago, podniecać obcych facetów i wysyłać im swoje zdjęcia!To dopiero będzie zabawa! Cóż to za wspaniała instytucja to małżeństwo!Tyle możliwości!
Myślałam, że jestem jakaś nienormalna skoro nie rozbieram się przed obcymi mężczyznami a ja po po prostu męża nie mam!To Ci pech!🤷🏻‍♀️
Ja się z Tobą ożenię! No dobrze tylko obiecam.Nagie zdjęcie mozesz mi wysłać
ja w zamian bedę dalej obiecywał małżeństwo i wierność.wierność do momentu aż cos niezwykłego się zdarzy .Mogę na przykład dostać nagie zdjęcia obcej mężatki,ktora nie wiadomo jak zdobyła mój e mail.Zrójnuje mi życie a Ty znów bedziesz szukała męża żeby pokazać sie nago.To życie jest tak bardzo skomplikowane.Ja wysiadam.
Chcesz mój adres?
 
Mężczyzna

Nomad91

Cichy Podglądacz
Moja niestety nie a szkoda bo chciałbym być o nią zazdrosny. Przytyła kilka kg ale nadal się podoba facetom . Na szczęście na imprezach w klubie się nie hamuje i zalotnie tanczy z innymi. Musze znaleźć kogoś kto ją rozpali najpierw online.
 
Mężczyzna

Norweg

Nowicjusz
Mężatki lubią chyba się pokazywać innym nago i podniecać obcych facetów wysyłając im fotki . A później nie wiadomo czy tylko na wysyłaniu fotek się kończy , czy dopiero zabawa się zaczyna.
To ja miałem bo już nie jesteśmy małżeństwem. Nie przez sex ale dinozaura i nudziare. Tylko 2 pozycję bo zaszaleć na inne nie bo coś bo tam. Zabawa z gra wstępna zapomnij bo po co. Sama nic nie zaczynała tylko zawsze ja ale to i tak nie oznaczało sexu bo i raz w miesiącu wystarczy. Jak chciałem pogadać to jestem dziwny, a jak zaproponowałem jakieś ciuszki czy wiązania to afera bo już normalnie nie mogę więc potrzebuje coś innego. Dodam, że na początku związku było zupełnie inaczej i nie wiem nawet kiedy stała się taka sztywna. A fotki zapomnij bo jest pojebany jakiś i po co mi jak ona w domu..
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
To ja miałem bo już nie jesteśmy małżeństwem. Nie przez sex ale dinozaura i nudziare. Tylko 2 pozycję bo zaszaleć na inne nie bo coś bo tam. Zabawa z gra wstępna zapomnij bo po co. Sama nic nie zaczynała tylko zawsze ja ale to i tak nie oznaczało sexu bo i raz w miesiącu wystarczy. Jak chciałem pogadać to jestem dziwny, a jak zaproponowałem jakieś ciuszki czy wiązania to afera bo już normalnie nie mogę więc potrzebuje coś innego. Dodam, że na początku związku było zupełnie inaczej i nie wiem nawet kiedy stała się taka sztywna. A fotki zapomnij bo jest pojebany jakiś i po co mi jak ona w domu..
Na początku zwłoki są całkiem plastyczne i można powiedzieć luźne i ciepłe, z czasem stają się zimne i sztywne, a to przez to, że dajesz im za mało ciepła...
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Myślę że ciepła i wszystkiego w życiu jak i w seksie miała dobrze dawkowane odemnie
Hmm, tak na poważnie to myślę, że są takie kobiety, ale może inspiruje je co innego. Jeśli zs swoją kobietą miałbym wszystko, a seks tylko raz w miesiącu do przeżycia. ^^ Ewentualnie jakbym naprawdę niemógł to pozwolenie od żony/partnerki, ale w 99,9% bym tegovnie zrobił.
Wolałbym masować jej ciało czy zwyczajnie pielęgować.
 
Mężczyzna

Norweg

Nowicjusz
Hmm, tak na poważnie to myślę, że są takie kobiety, ale może inspiruje je co innego. Jeśli zs swoją kobietą miałbym wszystko, a seks tylko raz w miesiącu do przeżycia. ^^ Ewentualnie jakbym naprawdę niemógł to pozwolenie od żony/partnerki, ale w 99,9% bym tegovnie zrobił.
Wolałbym masować jej ciało czy zwyczajnie pielęgować.
Dla mnie sex też nie jest najważniejszy dlatego mimo to wszystko chciałem z nią być. Jak to się mówi trudno. Po prostu wiesz chciałem pogadać nawet czemu tak i wgl to też byłem bombardowany i atakowany. A ja tak na spokojnie chciałem wiedzieć o co chodzi
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Bylbym przeszczesliwy wchodzac do tej samej sauny

Moja Ż się nie krępuje być nago w saunie. Pal sześć w mokrej gdzie jest tyle pary, że nic nie widać tuż przed nosem :). W suchej natomiast bez skrępowania odwija ręcznik i siada na nim zupełnie nago. Nie raz widziałem jak była nielicznynym damskim rodzynkiem pośród męskiego stadka w saunie suchej. Ona gustuje w seansach, ja niekoniecznie także mogłem ją obserwować spoza sauny. Kiedyś ją zapytałem czy nie krępuje się rozebrać do naga przed obcymi facetami to skwtitowała, że po 30 jest już na tyle dojrzała i świadoma swego ciała, że absolutnie nie zwraca na to uwagi ;).
 
Mężczyzna

Kamyk55

Nowicjusz
Moja Ż się nie krępuje być nago w saunie. Pal sześć w mokrej gdzie jest tyle pary, że nic nie widać tuż przed nosem :). W suchej natomiast bez skrępowania odwija ręcznik i siada na nim zupełnie nago. Nie raz widziałem jak była nielicznynym damskim rodzynkiem pośród męskiego stadka w saunie suchej. Ona gustuje w seansach, ja niekoniecznie także mogłem ją obserwować spoza sauny. Kiedyś ją zapytałem czy nie krępuje się rozebrać do naga przed obcymi facetami to skwtitowała, że po 30 jest już na tyle dojrzała i świadoma swego ciała, że absolutnie nie zwraca na to uwagi ;).
Nigdy nic nie wspominała albo nie skarżyła się, że ktoś ją zaczepiał , próbował dotknąć , flirtował , albo zabawiał się przy niej?
 
Mężczyzna

zigidigi

Nowicjusz
Nigdy nic nie wspominała albo nie skarżyła się, że ktoś ją zaczepiał , próbował dotknąć , flirtował , albo zabawiał się przy niej?
Wiesz, jakby nie było saunarium jest to miejsce publiczne i wszelakie przejawy takich nachalnych zachowań raczej nie wchodzi w grę. Oczywiście od razu widać typów co przyszli nie saunowac tylko podziwiać - bo chodzą od sauny do sauny, tu 2 minuty tam 3 :). I jedynie spotkałem się z tym, że mocno ją obserwowali faceci - czasem bez skrupułów :)
 
Mężczyzna

mustang1212

Cichy Podglądacz
U mnie nie tylko pisze a spotyka się. Tym bardziej że ma studio foto gdzie ma łóżko na miejscu. Do zdjęć i nie tylko.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry