• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wąchanie kobiecej bielizny Was podnieca?

Mężczyzna

FemDomLive

Cichy Podglądacz
Majteczki, rajstopki, pończoszki, to chyba klasyka każdego fetyszysty. Nie ma większego rarytasu. Jeszcze zapomnieliście o fetyszu butów.
Aczkolwiek ja mam tak, że takie majteczki kupione od nieznajomej w internecie są odrażające. Ale bielizna kobiety którą znam jest już mega seksi - niezależnie czy to jest żony, koleżanki żony, teściowej, sąsiadki. itd.
Powiem tak.
Ja jestem zagożałym fetyszystą i już w wieku ok. 20 lat doszedłem do wnioski, że prawdziwy fetyszysta musi być miłośnikiem kwiatów doniczkowych.
Czy wiecie dlaczego?
 
Mężczyzna

alfonzzo

Seks Praktykant
Bardzo dawno, dawno temu w czasach szkoły... mieliśmy kumpla na stancji co gustował w wykopaliskach z kosza na pranie a że mieszkało nas w wynajętym domu na 3 piętrach ponad 14 osób a w tym ponad 10 pań... miał co niuchać i polizywać, oj miał. Impreza skończyła się gdy przyłapali gostka z odpowiednią częścią majtów koleżanki w ustach podczas solo zabawy w piwnicy w środku nocy...
 
Kobieta

Pati1991

Cichy Podglądacz
Ja moze kogos zaskoczę ale lubie wąchać wszystko na co spuści sie moj parnter. Chusteczki, moje majtki, jakąkolwiek tkaninę lub część garderoby najlepiej jego majtki. Wkładam nos w świeża sperme i automatycznie wilgotnieje. Mam ochotę ją zlizac, wpić sie w te majtki i wyssać wszystko. Najlepiej gdyby mnie brał mocno od tyłu a ja miala bym twarz przyciśnięta do wcześniej ospermionych majtek doszła bym w minute. Strasznie podnieca mnie oglądanie gdy on sie masturbuje najlepiej z ukrycia
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Majtki to tylko jeden z elementów tego zapachu i kobiecości... W tym temacie nikt nie pisze że tylko majtki to oddają... Bielizna upragnionej kobiety to tylko kwestia "fetyszu", fantazji i wstęp do celebrowania jej całej kobiecości. Aby to zrozumieć trzeba rozumieć pojęcie "fetysz" jako dodatkowy bodziec erotycznej zabawy ;)
Uwielbiam staniczek mojej Ukochanej zresztą swoja bieliznę też wącham :)
 
Kobieta

Calleo_678

Nowicjusz
Bielizna ściągnięta własnoręcznie z kobiety, z którą chwilę potem się pieprzyło - ok.

Bielizna noszona przez kilka dni, kupiona od jakiejś obcej kobiety lub z internetu - no nie.

Ale co kto lubi ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry